Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
muza fajna wiadomo kogo ? To Fever Ray z The Knife:) Dla lubiących podobne klimaty polecam grupy The Knife i Zeitgeist Super ja też polecam. Wogóle świetnie dobrali ten utwór do filmu młodego. Bardzo klimatycznie PS chcącym zacząć przygodę z The Knife doradzam nie zaczynać od ostatniej płyty,dość ciężka w odsłuchu
-
Przedawnienie mandatu? :)
tylko 3 lata jest na mandat?nie 5?
-
Komornik OC
Maagik prawdę pisze...odkręcić to ciężka sprawa.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Paweł takiej kupie jak "6 ku"l dajesz 7 a "Lot" ma u Ciebie 8? Coś tu nie halo z tymi Twoimi ocenami.. A ile ma "Ojciec chrzestny" albo "Chłopcy z ferajny"? 15?
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi klient do sklepu meblowego i mówi: - Interesują mnie drzwi. A sprzedawca na to: - za***iste ma pan zainteresowania
-
[ALL B5] Audi S4
żaden
-
[ALL B5] Audi S4
No też tak uważam. Zostaw już to auto bo jak się kombinuje to się przekombinowuje. Wóz jest perfekcja.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Kryptonim Shadow Dancer"-polecam.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
przeciez to dno niskobudzetowe, sceny z auta maja nakładany obraz jak w latach 60
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ciekawe ile razy się coś wysra w tym Golfie. Poza tym to raczej nie auto na codzienna eksploatacje.
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
kub sobie taka octawie nową na wypasie w polskim salonie , znajdź numer do prowidenta , dobrze że na zachodzie sprzedają 3.0 tdi taniej jak 1.9 tdi 116km z resztkami kebaba na tylnim siedzeniu . Pozdrowionka Jak kupiłeś z kebabem to nie moja wina.. :polew: Wogóle ciekawe rzeczy piszesz :polew:
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
:shock3: gdzie? chyba do Bmw..
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
kryzys
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
skad i jakie mandaty miales tego nie wiedziałem. odnosiłem sie tylko do kwestii sciagalnosci i tu bys sie zdziwił...
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
szmalu miał jak lodu
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
To nie ma zadnego znaczenia ze nie masz jak odebrac....komornik zacznie poszukiwac Twych kont niebawem jeśli jakieś posiadasz.. Niestety teraz tak to działa.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
No cenna uwaga. Co do tetailingu to bylem u znajomka ktory w tym siedzi i mowi zeby nie ruszc nic bo juz musiala miec taki i jest lakier w swietnym stanie,dbam o to i pare gdzinek zawsze spedzam przy myciu. ---------- Post dopisany 16-11-2012 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 19:29 ---------- Pierwsza firma kompletnie nieznana ze strony internetowej wnioskuję że jakaś kaszana. Znajomek też raczej słabo się zna.Po zdjęciach widać że dopieszczenie wskazane. Eska bardzo fajna.
-
Czy opłaca się naprawiać felgi
Czaja Naprawa, felgi aluminiowe i stalowe – Marek Czaja.
-
Jak nie płacić OC ?
nie da sie tak masz zarejestrowane auto OC jest obowiazkowe chyba ze go wyrejestrujesz
-
Czy opłaca się naprawiać felgi
W Krakowie korzysta się z innej firmy jeśli chcesz w 100% mieć fachowo felgi zrobione.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Masakrycznie byłem zawiedziony tym filmem.Liczyłem na coś bardzo dobrego. A końcówka to już wogóle.Kule z pistoletów maszynowych się ich nie imały. Nie polecam. Ale polecam co innego. Irańskie kino. "Rozstanie".
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
mnie tez...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie ma ktos tiket za parkowanie do odstapienia przekraczajacy dzi 15:50? Bede wdzieczny bo mnie tak wkurwili ze szok!
-
od czego to felgi?
et 41 to raczej nie do b8
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Wkłady lusterek do ogrzewania się spalą..