Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. aaa...no chyba ze tak , ale fabrika przewidziala 60L
  2. ja sam nie wiem co wyslec o nich, po tej akcji z MS jednemu 25tkm i kapa, a drugi 40tkm i jezdzi, to sam nie wiem :gwizdanie: i zdecydowalem sie na ori LMO ze zeszlifowanymi znaczkami i zobacze jak dlugo posmigam...
  3. wg. polskiej instrukcji oblugi, co audi daje do kazdej samochodu, do Q wchodzi 60 literQW 220 km/h jechales bo masz 6 biegow?? to ladnie bo u mnie na 5 bylo 212km/h prawie 4300obr/min (mialem wrazenie, ze zara zawory bede mial na masce odbite ) i czuc bylo, ze brakuje 6 biegu ,bo jestem ciekaw ile by pociaglo normalnie ten kolorek mi sie podoba
  4. ladna sztuka, zacne plany, procz tego chipa i to co koledzy powyzej
  5. o Qfa, ale oczorypny kolor. Wymiatasz dla mnie szkoda, ze tip, ale jak to bie sie podoba, to mnie tez noo...ten ruszt wywal bezawaryjnosci zycze
  6. no po tym zabiegu, to najbardziej mi sie podoba ten swist ,widze, ze masz inne srubki niz fabryka dala, to sa 5.8 czy 8.8 ?? o twardosc mi chodzi ??
  7. no wlasnie podziel sie doznaniami , bo kata juz nie mam ale z tym erg?? pokaz foty na PW jak wyglada bez erg??
  8. Qrcze podlacze sie do tematu... Qzynek mial MS i okolo 25 tys zaczelo mu sie sypac , inny zas ma tez MS i ma juz 40 i dalej jezdzi, a droge maja ta sama do roboty. Podobne odleglosci i obaj maja ori 1BA i 16 alusy. Wiec, nie wiem czym jest spowodowana ta roznica . I dodam ze obóm Qzynkom, ja wymienialem zawieche i skrecalem ja w pozycji roboczej, czyli tak jak beda jezdzic.
  9. no widzisz devon ,koledzy po detalach dojda do wszystkiego :gwizdanie: ,jakbys sie nie przyznawal tak szybko, z ktorego miesiaca masz bryczke, to zapewne ze dwa posty nizej to by odkryli a co do filtra kaabinowego, to ten stery zyl juz wlasnym zyciem moj jest wymieniany co wymiane oleju
  10. i masz pewny ocynk
  11. szczesciarz ja do moich PD nie moge se na to pozwolic musze na pewniaka ale wszystkim uzytkowkom polecam zabieg usuniecia kata i nie martwic sie takimi baczkami
  12. sie ciesz, ze nie nowa ...bo nowa nie malowana kosztuje okolo 350-400 zeta, to mozesz miec bardzo wielkie problemy ze szparami a za ta cene, moze nawet uda Ci sie kupoic uzywke w twoim kolorze
  13. dolacze sie do tematu...no rzeczywiscie lepiej calosc zerwac i na nowo polozyc...ja zrobilem tylko czesciowo tzn nie zdzieralem i polozylem calosc i po okolo 2 latach odpada wiec...odpowiedz sama sie nasunela
  14. Polko_V odpowiedział(a) na ynos temat w Audi A4 B5
    wg. mnie takowa rdza to , przytrzasniety pas. Wystarczy, ze ta sprzezyna napinajaca jest juz slaba. Przy odpinaniu pasa nie nadazyla sie zwijac i przytrzaslo koncowke pasa i poprostu takowe cos powstalo...Skad wiem, tata takie cos se zrobil, dokladnie identyczne w 80 b4 [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 16:29_________________________________________________a tylna listwe mam igla (odpukac w niemalowane drzewo)
  15. oo... co ja widze , moj tata sie nadzial na takowa maske (do 80 b4) nowka, tylko tak jak wyzej napisali...zapomnij szpar to za ch*ja nie ustawisz :gwizdanie:
  16. no nie powiem kozka to z niej jest :gwizdanie: , ale ogolnie bardzo ladniutka tylko to okleina nie pasuje do tego wnetrza
  17. dokladnie nic tylko lac i jezdzic , tylko szkoda, ze ponad literek jest za ponad 5 PeLeNow
  18. a to,to jest normalne tak jak to opisales myslalem ze smoła za toba jest, ale takie baczki to normalka
  19. :polew: :polew: :polew: dobre porownanie lepszego bym nie znalazl
  20. wiesz co, nie zauwazylem roznicy, bo to byla miastowa jazda i dopeiro zona mi powiedziala ze jakos czarnawo kopci :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 21:58_________________________________________________ale mimo miastowej jazdy nie zauwazylem jakiegos giga spadku mocy, bo bylo goraco i klima chodzila
  21. ja jak zaczalem rozbierac podlokietnik ,to go tak rozebralem, ze jeszcze dwa bym tak rozebral to ze cztery bym zlozyl a potem bylo nic tylko alledrogo :gwizdanie: tak kolego te cztery srubki robia dalsza robote zycze milego rozbierania...tylko delikatnie
  22. a otworz drzwi na oscierz i poruszaj nimi gora i dol :gwizdanie: ...a zobaczysz, ze moze to byc wyrabany bolec w gornym zawiasie , bynajmniej u mnie tak jest i zamowilem sobie uzywki z anglika, bo niestety stare sa do wymiany
  23. ojj...tak u mnie bylo tak samo, dolot byl nieszczelny , ale kaplem sie i tego samego dnia uszczelniono
  24. Zgadzam się z Twoją opinią ooo ... mozliwe, tez bym sie podpisal pod tym, ze byle goVVno Qpuje, a sprzedaje ori niestety, jak sworznie to niestety kapa Ja w grudniu przy 224tkm wymienialem cala zawieche ORI tzn gorne byly ze '00 a odziwo dolne byly juz wymieniane bo TRW, na niby ori LMF i narazie jest gid przy zalozonym i ujezdzanym gwincie (odpukac w nie malowane drewno)
  25. no wlasnie wiecej zdjec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.