Treść opublikowana przez Polko_V
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
aaa...no chyba ze tak , ale fabrika przewidziala 60L
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja sam nie wiem co wyslec o nich, po tej akcji z MS jednemu 25tkm i kapa, a drugi 40tkm i jezdzi, to sam nie wiem :gwizdanie: i zdecydowalem sie na ori LMO ze zeszlifowanymi znaczkami i zobacze jak dlugo posmigam...
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
wg. polskiej instrukcji oblugi, co audi daje do kazdej samochodu, do Q wchodzi 60 literQW 220 km/h jechales bo masz 6 biegow?? to ladnie bo u mnie na 5 bylo 212km/h prawie 4300obr/min (mialem wrazenie, ze zara zawory bede mial na masce odbite ) i czuc bylo, ze brakuje 6 biegu ,bo jestem ciekaw ile by pociaglo normalnie ten kolorek mi sie podoba
-
[B5 ADR] było sciernisko, jest San Francisco :P
ladna sztuka, zacne plany, procz tego chipa i to co koledzy powyzej
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
o Qfa, ale oczorypny kolor. Wymiatasz dla mnie szkoda, ze tip, ale jak to bie sie podoba, to mnie tez noo...ten ruszt wywal bezawaryjnosci zycze
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
no po tym zabiegu, to najbardziej mi sie podoba ten swist ,widze, ze masz inne srubki niz fabryka dala, to sa 5.8 czy 8.8 ?? o twardosc mi chodzi ??
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
no wlasnie podziel sie doznaniami , bo kata juz nie mam ale z tym erg?? pokaz foty na PW jak wyglada bez erg??
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Qrcze podlacze sie do tematu... Qzynek mial MS i okolo 25 tys zaczelo mu sie sypac , inny zas ma tez MS i ma juz 40 i dalej jezdzi, a droge maja ta sama do roboty. Podobne odleglosci i obaj maja ori 1BA i 16 alusy. Wiec, nie wiem czym jest spowodowana ta roznica . I dodam ze obóm Qzynkom, ja wymienialem zawieche i skrecalem ja w pozycji roboczej, czyli tak jak beda jezdzic.
-
[B5 AEB] Moja czerwona A4
no widzisz devon ,koledzy po detalach dojda do wszystkiego :gwizdanie: ,jakbys sie nie przyznawal tak szybko, z ktorego miesiaca masz bryczke, to zapewne ze dwa posty nizej to by odkryli a co do filtra kaabinowego, to ten stery zyl juz wlasnym zyciem moj jest wymieniany co wymiane oleju
-
[ALL B5] Co o tym myślicie??
i masz pewny ocynk
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
szczesciarz ja do moich PD nie moge se na to pozwolic musze na pewniaka ale wszystkim uzytkowkom polecam zabieg usuniecia kata i nie martwic sie takimi baczkami
-
[B5 AFN] Wybor maski czy może być nowsza
sie ciesz, ze nie nowa ...bo nowa nie malowana kosztuje okolo 350-400 zeta, to mozesz miec bardzo wielkie problemy ze szparami a za ta cene, moze nawet uda Ci sie kupoic uzywke w twoim kolorze
-
[ALL B5] Konserwacja - Baranek - progi
dolacze sie do tematu...no rzeczywiscie lepiej calosc zerwac i na nowo polozyc...ja zrobilem tylko czesciowo tzn nie zdzieralem i polozylem calosc i po okolo 2 latach odpada wiec...odpowiedz sama sie nasunela
-
[ALL B5] Problem z rdzą
wg. mnie takowa rdza to , przytrzasniety pas. Wystarczy, ze ta sprzezyna napinajaca jest juz slaba. Przy odpinaniu pasa nie nadazyla sie zwijac i przytrzaslo koncowke pasa i poprostu takowe cos powstalo...Skad wiem, tata takie cos se zrobil, dokladnie identyczne w 80 b4 [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 16:29_________________________________________________a tylna listwe mam igla (odpukac w niemalowane drzewo)
-
[ALL B5] Co o tym myślicie??
oo... co ja widze , moj tata sie nadzial na takowa maske (do 80 b4) nowka, tylko tak jak wyzej napisali...zapomnij szpar to za ch*ja nie ustawisz :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
no nie powiem kozka to z niej jest :gwizdanie: , ale ogolnie bardzo ladniutka tylko to okleina nie pasuje do tego wnetrza
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
dokladnie nic tylko lac i jezdzic , tylko szkoda, ze ponad literek jest za ponad 5 PeLeNow
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
a to,to jest normalne tak jak to opisales myslalem ze smoła za toba jest, ale takie baczki to normalka
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
:polew: :polew: :polew: dobre porownanie lepszego bym nie znalazl
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
wiesz co, nie zauwazylem roznicy, bo to byla miastowa jazda i dopeiro zona mi powiedziala ze jakos czarnawo kopci :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 21:58_________________________________________________ale mimo miastowej jazdy nie zauwazylem jakiegos giga spadku mocy, bo bylo goraco i klima chodzila
-
[ALL B5] Jak rozebrać podłokietnik na części pierwsze
ja jak zaczalem rozbierac podlokietnik ,to go tak rozebralem, ze jeszcze dwa bym tak rozebral to ze cztery bym zlozyl a potem bylo nic tylko alledrogo :gwizdanie: tak kolego te cztery srubki robia dalsza robote zycze milego rozbierania...tylko delikatnie
-
[ALL B6] trzeszczą przednie drzwi
a otworz drzwi na oscierz i poruszaj nimi gora i dol :gwizdanie: ...a zobaczysz, ze moze to byc wyrabany bolec w gornym zawiasie , bynajmniej u mnie tak jest i zamowilem sobie uzywki z anglika, bo niestety stare sa do wymiany
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ojj...tak u mnie bylo tak samo, dolot byl nieszczelny , ale kaplem sie i tego samego dnia uszczelniono
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Zgadzam się z Twoją opinią ooo ... mozliwe, tez bym sie podpisal pod tym, ze byle goVVno Qpuje, a sprzedaje ori niestety, jak sworznie to niestety kapa Ja w grudniu przy 224tkm wymienialem cala zawieche ORI tzn gorne byly ze '00 a odziwo dolne byly juz wymieniane bo TRW, na niby ori LMF i narazie jest gid przy zalozonym i ujezdzanym gwincie (odpukac w nie malowane drewno)
-
[B5 AFN] Moja ukachana :) 2.4 98r 18'
no wlasnie wiecej zdjec