Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andrewsc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andrewsc

  1. U mnie skrzypi tylna osłona tarczy na przykład i tylko jak ktoś z tyłu siedzi albo jak podnoszę auto na lewarku, tylko z lewej strony
  2. czemu nie pojedziesz na stacje kontroli pojazdów i nie dasz auta na trzepaki, sprawdzili by Ci dokładnie który wahacz pada albo co tam jest nie halo
  3. jak skrzypi to zapewne sie kończy pojedź sobie na trzepaki do jakiejś stacji kontroli pojazdów i będziesz wszystko wiedział co gdzie itp itd
  4. Polecam MS-y jak ktoś ma taniego mechanika, albo sam wymienia to idealne rozwiązanie. Końcówki drążka mimo opinii tandetnych też mi sie dobrze trzymają. Podstawą jest wymieniać wahacze parami i powinno być git wole dać 550za MS z gwarancją niż 500 za no name albo 1500za lema
  5. Klima manual do ogarnięcia dużo gratów trzeba pozmieniać, poinstalować czujniki, itp , pas przedni zmienić i inne. Pewnie bardziej sie opłaca sprzedać auto dołożyć te 2 tysie i kupić młodsze z klimą
  6. kupiłeś już to kino? Jak chcesz to napisz na pw doradzę Ci Trochę siedzę w tej branży Do 3000zł Złożysz z używanym fajnym amplitunerem
  7. odkurzacz - niech sie uczy za młodu
  8. tak jak Ci kolega pisał wcześniej a nie pływa Ci przy hamowaniu? Ja ja tam miałem to jedna strona mi łapała z opóźnieniem. Musiałem wymienić cały tłoczek bo stary był skorodowany
  9. Teraz suszenie Ci da niewiele zapewne na niedoschniętą baze nałożono bezbarwny i dlatego takie rzeczy. 2 miesiące to kupe czasu lakier po tym czasie powinien być w 100% wyschnięty i można element malować na nowo bez obawy że si np zważy
  10. tempo fajnie wyczyścisz wszystko a nic nie uszkodzisz, albo pastą tempo podobną
  11. Nic Wam nie dadzą brunoxy przy tym. Taki element trzeba idealnie wyczyścić z obu stron. Syf sie zbiera od środka, od strony plastikowego nadkola. W b5 robiłem 2x błotniki i pęcherze dalej wyskakiwały. Wymieniłem blachy i od wewnętrznej strony było tyle syfu za nadkolem ze nie dało się tego dobrze zrobić. Lakiernik tylko pobieżnie usunie takie rzeczy.
  12. moim zdaniem do Twojego silnika fabryczne hamulce w 100% wystarczają. Ja mam 288 w 1.9 tdi i hamują bardzo dobrze jak na to auto, dlatego pewnie takie same są w a6 c5 z silnikami v6
  13. jak sie przegub rozleci to nie ruszysz auta ;] wahacze mogą stukać przy ruszaniu lub hamowaniu wtedy gdy nie są dokręcone lub na maxa wybite na wyprostowanych kołach. Przy skręcie to na 99& przegub i proponuję jak najszybciej wymienić
  14. Ja mam takie w połączeniu z tyłem ori 1be. Chcesz to Ci zapodam foto. Wymieniam wszystko na -30 eibacha. Dla mnie H&R bardzo twarde i za niskie. Mogę odsprzedać jak wymienię
  15. W 011 bs widzi sie w jakim zakresie pracuje grucha. Nie rusza jej komputer tylko podciśnienie sterowane przez komputer. Jak macie wyrobione rowki w turbinie przez zmienną geometrię to żadne "rozruszanie" nie pomoże. Jak ktoś łapie notlauf to jedynym tanim ratunkiem jest czyszczenie turbo z osadu i nagaru. Jak są wyżłobione rowki w muszli to albo splanowanie albo regeneracja. Ruszanie sztangą przy notlaufie to jak branie witaminy C przy grypie. w 110 konnych rzadko pada n75 i w 90% jest syf w turbinie który blokuje zmienną geometrię. w 90konnych pierwsze co to sprawdzić trzeba n75 bo tam nie ma zmiennej geometrii
  16. Skręć kierownicą żebyś miał miejsce i dokręć zderzak spaxami do nadkola. Miałem ten sam ból a po takim zabiegu wypięło mi dokładkę zamiast urywać zderzak
  17. to samo mam w b5. i nic nie pomaga, wd40, odmrażacz itp. jak zamarznie to nie mogę wcisnąć wgl
  18. Kompletuj powoli. Mi sie np. lakierowane dokładki w ogóle nie podobają wręcz przeciwnie. Czasami trafi sie jakiś zderzak od esy na allegro za drobną kase do podreperowania. Albo krycha miał za 1000zł z zaślepkami zamiast sprysków, swój sprzedasz za 500 i nie ma tragedii. Przód robi największe wrażenie. Jak sobie przygotujesz pod lakierowanie, oddasz nie założony itp to tez masz szanse prysnąć za 250-300zł taki zderzak
  19. Jak sam wyciągniesz z fury itp to za regeneracje skasują ok 700- 800zł myślę. Za używaną w niewiadomym stanie zapłacisz około 500-600
  20. używka do polifta to 250-350zł bez kratek itp. pewnie uda sie jeszcze trafić w kolorze. Ja bym sie nie zastanawiał nawet o ile nie chcesz poliftowego.
  21. Rób jak CI koledzy radzą, największy efekt dają lampy i ewentualnie zderzak przedni. stare części sprzedaj i tragedii nie będzie. ładnie wygląda jeszcze gril z polifta i kierownica w środku. Lampy z wtyczkami, silniczkami itp to ok 500zł zderzak drugie tyle + ślizgi ok 70zł. Jak Cie stać to kup polifta i nie będziesz sie musiał bawić
  22. benzyna ekstrakcyjna
  23. Oklejenie auta w profesjonalnej firmie to kwota ok 4000zł rzekomo jak ktoś zarysuje folie to bez szkody dla lakieru, ściągasz folie i nie ma śladu. Ja tam jestem zwolennikiem zadbanego lakieru bez folii itp.
  24. andrewsc odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    są rozstępy są postępy jak ktoś dłużej ćwiczy to i tak wyjdą zakwasy z czasem same przejdą i mięsień sie przyzwyczai
  25. Powinieneś dac rade od dołu. Na pewno dużo łatwiej będzie ze ściągnięciem pasa przedniego. Wymieniałem wczoraj z napinaczem. Jak coś to pisz pw.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.