Treść opublikowana przez Ponior
-
[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line
Jakas Pani tym jeździła
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Przekładaj silnik z octavi
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Przecież bkn sa nie do zajechania
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Te od DTM wcale za łądnie nie są. Może na żywo lepiej wyglądają
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Fele dużo ładniejsze. Nie przepadam za rantem bo zmniejszają optycznie fele, ale w 19" to będzie ok.
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Dtm to jest to. Wywal ledy i to coś z kierki, na popiołce też masz jakiś materiał dziwny. Powywalja to wszystko, obrysówki narazie odpuśc i będzie cacy Ja bym jeszcze fele zmienił bo te dtm to średnio mi podchodzą
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Super, tylko daj więcej fotek. Silnik to chyba 115ps . Wypas ładny jak na początek. Fele to 17 czy 18", Wyglądają na 18"
-
[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line
Furka ładna, ale w pierwszym poście daj dokładniejszy opis i powklejaj zdjęcia środka i reszty. Bo tak to temat sie kupy nie trzyma. :gwizdanie:
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Felgi ładnie doprowadziłeś do porządku ale wzór felgi nie pasi do b7 za nic w świcie
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Autko wygląda super, pozazdrościć
-
[B7 BPW] Mój pierwszy Avant
Kierka z b8 jak najbardziej, potem bixy i rns-e. Przyda się tez większa gleba
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Wynik super. Przy 2000rpm masz już ponad 600nm . Ciekawe ile seryjne sprzęgło zniesie w tym aucie. Pozdro.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Może byś tak pierwszą strone doprowadził do porządku :gwizdanie:
-
[ALL B6] Czarne Cock Ringi :)
Albo całość na czarno (znaczki, fele, lampy, kierunki......) albo nic, także jest ok ale działaj dalej
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
same rurki ok. ALe ja bym je schował jakieś 0.5 cm głębiej
-
[ALL B7] Franca BLB KAJO
jakieś plany z autem związane
-
[ALL B7] 2.0T FSI BWE 200BHP S-LINE 2005
Ładniutka, xenon sie kłania, ale pierwsze co to musisz przerezać kierownice na lewą strone :kox:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Na zdjęciu soczewka też jest czarna, czy mi się wydaje
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Trzeba było mocniej w zakręt wejść na mokrym to byś zobaczył wielki brak przyczepności na tych oponach Poustawiaj wszystko co byś z nowymi oponami nie miał tak samo
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Ja bym je dojechałe aż druty by wyszły i byś miał na zimę jak znalazł
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
ja ostatnio tam zamawiałem, to sie dodzwoniłem bez problemu i towar też w miare szybko doszedł.
-
[B6 AVB] Olej w intercoolerze.
Miałem w golfie regenerowane 2 turbiny i ostatnia wypluła przez wydech 3 litry oleju. Ledwo do zakładu dojechałem. Założyli mi w końcu niedłubaną używke i jeździ trzeci rok. I co z tego, że regenerowna na gwarancji jak mi dwa razy olej wywaliła, że mało co silnik do wymiany nie poszedł. A gwarancji też zawsze nie uznają pacany. Ale wiadomo jeden woli to drugi tamto. Każdy zrobi jak uważa, ja mam poprostu przykre doświadczenia z regenerowanymi. Pozdro ps. Jak to mówią turbo rzecz ulotna
-
[B6 AVB] Olej w intercoolerze.
U ojca poci się juz tak trzeci rok, zrobił jakieś 65 tyś. I narazie wszystko ok. Każdy mówi, że jak działa to nie ruszać. Na hamowni byłem i moc trzyma jak trzeba mimo tych "wypocin". Oczywiście w strasznie daleką trase strach jechać A jak kupowac turbo to najlepiej zdrową uzywke, te regenerowane są do niczego, przynajmniej z mojego doświadczenia na golfie.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Heble prawie takie jak u mnie z przodu A motorek widziałem na żywo. Prezenci się znakomicie
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
A co to za ulep (avat) na ostatnim zdjęciu :gwizdanie: ps. Ciekawe jak takim golfem z 3.0 pod maską się jedzie w zakrętach, bo rozłożenie masy pewnie tragiczne