Treść opublikowana przez greg24
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ja po tym srodku co niby maja nie parowac szyby mialem akcje zima jak wszedłem do auta było spoko ale jak włączyłem nawiew cała szyba od środka:polew: zamarzała
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja tez blachy nie mam wiec dobrze ze jej nie ma. zobacz na odkreconych srubach do polowy czy da sie nia troche manewrowac, zrob tak zeby bylo dobrze i dokrec powinno byc:thumbup1::thumbup1:
-
[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania
ja zamontuje takie bo tyle co widze w lusterku to widze a jak juz bede za blisko to uslysze raczej po zimie to zrobie wiec bede pozniej potrzebowac odpowiedzi jak zdjac tylni zderzak
-
[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania
a moge zapytac o jakies instrukcje demontarzu tego tylego zderzaka? nigdy tego nie robilem a nie chce nic robic na sile ---------- Post dopisany 02-10-2012 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2012 at 15:14 ---------- up
-
Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
no juz myślałem ze czegos nie ogarniam
-
Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
to gdzie wtedy jest kierunek ? i na co ta soczewka ?
-
[ALL] Wygłuszenie drzwi i montaż głośnika 13cm
no tak kurde czasem człowiek za dużo myśli
-
[ALL] Wygłuszenie drzwi i montaż głośnika 13cm
no to ogarniam dzieki
-
[ALL] Wygłuszenie drzwi i montaż głośnika 13cm
ja sie zastanawiam co jest pod glosnikiem tzn okresle sie konkretniej.. czy glosnik pod spodem ma wygluszenie ktore zamyka go czy cala warstwa z wierzchu ktora widac i tworzy przestrzen z warstwa 2 ktora jest na od srodka przyklejona a pomiedzy sa flaki? hmm nie wiem czy ktos zrozumie pytanie haha
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
23:23
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ja ostatnio miałem taki efekt jak mi umyto szybe przednia na zewnatrz a pozniej w srodku i na to zegary szampon z woskiem i dlatego od srodka szyby byla masakra tak jak i na zegarach
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
HAHA nie pomyślałem nawet o takiej opcji godna uwagi
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
nieźle jestem ciekawy jak gra BOSE
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
skrzynia hmmm czekam ciągle. Musze załatwić sprawę z pracą w Poznaniu jak przejdę badania lekarskie to robię skrzynie i zastanawiam się czy nie kupićtej od kolegi z forum ale kurde troche daleko do Krakowa.. a kiedy wlecę? jak bedę wiedział dam znać tutaj, będziecie poinformowani
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
witam jestem z Leszna ale bywam w Opolu:D jak będę i byłby spot koło amfiteatru to podlecę
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
ok ja mam teraz ze skrzynia problem wiec auto stoi i dopiero mysle ze za 2 tygodnie cos sie ruszy
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
a co z tymi felami co kupiłeś?
-
Problem z 5 biegiem proszę o pomoc
masz racje czytałem juz troche tu tematów i widze, że jak trafisz to bedzie OK a jeśli nie to wydam kase na skrzynie i bede ja regenerowac zrobie co musze i odkladam kase na B6
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
lepiej wyciagnąć o nibo lepiej sie je zakłada
-
[B5 AHU] Czy to koło dwumasowe ?
mi szarpie jak w tym programie nauka jazdy co taka blondi jechala haha ale tylko na maksymalnym skreceniu kol w innych przypadkach nie mam problemow i nie wiem czy tak powinno byc czy nie
-
Problem z 5 biegiem proszę o pomoc
Jak myślicie opłaca sie naprawiać skrzynie czy lepiej kupic jakas z mniejszym przebiegiem? Jaka skrzynia i w jakim przedziale cenowym bedzie do mojego auta? Siedze i ciagle mysle czy ruszac skrzynie czy szukac nowej i nie wiem ile taka przyjemnosc mniej wiecej kosztuje mam 1.9tdi 90km ahu 96r
-
Spot Leszno
zobacz jak wesolo masz we wschowie złodzieje A4 elka.pl - Samochd odzyskany, zodzieje zatrzymani
-
Problem z 5 biegiem proszę o pomoc
zauwazylem cos... gdy auto stoi wbijam kazdy bieg to slysze jakby 2 pykniecia jedno i pozniej drugie podczas wlaczenia biegu a gdy wbijam 5 slysze jedno.. widocznie cos sie wyrobilo ehh w czwartek sie okaze a to co piszecie to jaki koszt mniej wiecej wymiany? i do tego olej dochodzi co nie?
-
Problem z 5 biegiem proszę o pomoc
mam mechanika póki co godnego grzebania w moim aucie ale do niego musze jechac krajówka okolo 35km i nie wiem czy wbijac ten 5 bieg czy jechac na 4? tak jak mowie bieg sie wbija ale nie chce zeby cos peklo i rozje... cala skrzynie no i ciekawe czy oplaca sie naprawiac
-
Problem z 5 biegiem proszę o pomoc
opłaca sie naprawiać? czy za chwile siądzie jakis inny bieg?