Treść opublikowana przez dark79
-
[B5 ADR] jak podpiac radio pod glosniki
a w radiu masz wyjsca RCA czy cos takiego?? jak nie chcesz wyminiac glosnikow to mozesz podjechac do jakiegos elektronika i powinien ci to podlaczyc, no chyba ze masz jakies pojecie o tym to dasz sobie rade, ogolnie potrzebujesz znalesc sygnal +12 po wlaczeniu radia zeby aktywowac wzmacniacze no i sygnalowe z RCA
-
[B5 AFN] Problem z hamoweniem
na rozebraniu zacisku na czesci pierwsze i wyczyszczeniu, jezeli nie ma duzych wrzerow to mozna to uratowac, ewentualnie nowe ciasniejsze gumki kupic w sklepie z czesciami do maszyn roniczych ale jak juz kalpilca to nowy zacisk trzeba
-
[B5 AHU] Luźna kierownica po wymianie kostki w stacyjce
OT: pogratulowac mechanika
-
[B5 AFF] grzanie się tylnego koła
no i od razu kup sobie komplet nowych tarcz i klockow
-
[B5 AHU] Wisko i koło pasowe wiska jak wymontować ???
sprobuj jak poluzujesz srube z tylu, puknac lekko w nia przez klucz czy cos innego, wisko powinno sie zluzowac, moze poprostu pasownie siedzi
-
[B5 AHU] Wisko i koło pasowe wiska jak wymontować ???
1Z ale u Ciebie to samo http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,20620.0.html
-
[ALL B5] Tylny spryskiwacz AVANT
a pompke slychac ze dziala??
-
[B5 1Z] Regulacja świateł w B5 to była opcja ?
u mnie tez orginalnie nie bylo
-
[B5 AFN] Problem z hamoweniem
a tam od razu do wymiany, trzeba rozebrac i obejrzec, moze sie da uratowac, ja usiebie jeszcze zreanimowalem i smiga
-
[B5 AFN] Obudowa filtra kabinowego
co do jakiejs fotki to bedzie trudno, ale, wydaje mi sie ze gdzies na forum byla instrukcja wymiany filtra, jak sie nie myle to byla instrukcja FILTRONA, i tam byla pokazana ta rynienka, moze chlopaki z ETKA zamieszcza jakis rysuek z ta ryninka, ja do siebie szukalem dobre pare miesiecy ale sie udalo
-
[B5 AFN] Obudowa filtra kabinowego
no i pod tym plastykiem(foto wyzej) jest ta rynienka, ktora wylapuje wode, ktora leci po szybie, u mnie tez niestety nie bylo, a o wodzie w aucie dowiedzialem sie jak kladlem przewody do wzmaka, rynienke dokupilem na allegro (auta na czesci)
-
[B5 AFN] Jak sciągnąć tylną półkę z podszybia ?
nie, najpierw polka, potem glosniki, sa przykrecone od gory.
-
[B5 1Z] Podłączenie radia
nie pamietam czy na kostce nie ma czasem dwoch przewodow zasilajacych, jeden staly a drugi od stacyjki, sprawdz miernikiem czy nie ma drugiego plusa przy wylaczonej stacyjce, jezeli jest to musisz pozamieniac przwody i powinno byc ok, a jak nie bedzie to zasilanie mozesz pociagnac z listwy ktora jest nad nogami kierowcy za obudowa, port 31 czerwony, tak mi sie wydaje pamietaj o jakims bezpieczniku po drodze
-
[B5 AHU] Turbo
rozkrec, przeczyszc, zobacz czy nie ma jakis pekniec i poskrecaj wszystko, wszystkie laczniki gumowe powinny byc suche, oczywiscie na zewnatrz, w srodku zawsze bedzie troche oleju w sensie na sciankach przewodow.
-
[B5 ADR] Problemy z oświetleniem podczas otwierania drzwi
krancowka z zamku albo zlamane przewody w przepuscie miedzy dzwami a karoseria
-
(b5 2,8 v30) Problem z tempomatem
w B5 za pomoca vaga mozna sprawdzic, nie pamietam w ktorej grupie ale na pewno od silnika, sprawdze wieczorem i napisze, no chyba ze ktos bedzie szybszy, chodzi o sygnaly z manetki, jak naciskasz jakis przyciszk od tempomatu to sie pojawia 1 a tak to same (chyba 5) zera wyswietla, o ile dobrze pamietam to pod okienkiem jest cos z Cruise Control czy podobnego
-
Airbag alarm
a skasowales blad po przeczyszczeniu??
-
[A4 B5 '96] Tylne przeciwmgłowe nie pali - gdzie szykać przyczyny
tylko jedna orginalnie sie pali, a sprawdzales miernikiem czy napiecie dochodzi do wtyczki?? zarowke podmieniales na inna??
-
[B5 AFN] podświetlenie wyświetlacza lilometrów nie działa
dlatego bylo na forum ze nalezy wszystkie na raz wymienic
-
[B5 AHU] Nagrzewnica - płukanie lub wymiana
masz termostat ewidentnie do wymiany, Panowie poczytajcie sobie watek na temat termostatow, rece opadaja, tam jest wszystko wylozone co i jak, i to na temat wiatraka chodzacego na wisko i na temat prawidlowej temp pracy silnika jest duzo do poczytania, jezeli ktos ma ze mu na wolnych obrotach spada tem to znaczy ze termostat nie trzyma (jest otwarty) i plyn idzie na duzy obieg (chlodnica)
-
[B5 AHU] Jak deaktywować EGR VAGiem ??
masz wylaczony w programie a nie vagcom jak juz, zaloz wezyk i zobacz czy sie otworzy EGR na zapalonym silniku
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
czyli wszystko sugeruje na to ze dolozone, a podlaczlne moze nie byc, to trzeba sprawdzic i ewentualnie sie pobawic w podlaczenie, jak chcesz to ci wysle moja manetke i sie zamienimy
-
[A4 B5 '96] Tylne przeciwmgłowe nie pali - gdzie szykać przyczyny
sa osobno, to znaczy ze nie masz ani jednego przeciwmgielnego z tylu, tak?? na wlaczniku sprawdz czy dochodzi napiecie po zapaleniu swiatel mijania i czy wychodzi po nacisnieciu przycisku
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
w ktorej grupie od silnika ma byc chyba 0 zamiast 255 czy cos takiego, jest gdzies w necie taka fajna rozpiska po niemiecku jak zamontowac z kodem aktywacyjnym
-
[A4 B5 '96] Tylne przeciwmgłowe nie pali - gdzie szykać przyczyny
a bezpeicznik nie jest inny czasem??