Treść opublikowana przez dark79
-
Montaż tempomatu A4 B5
no to masz powód dlaczego ci rozłącza tempomat, moze trzeba przeczyścić styki pod tym suwakiem, jezeli da rade oczywiscie
-
[ALL B5] Po naciśnięciu hamulca centralny zamyka dzwi - proszę o pomoc
zajrzyj do pompki centralnego w bagazniku po prawej stronie
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
ja tam jezedze na bio jak mam tylko okazje i nie czuje zadnych roznic, oprocz zapachu frytek z tylu
-
[ALL B5] Po naciśnięciu hamulca centralny zamyka dzwi - proszę o pomoc
a alarm jaki masz, ori czy dokladany??
-
Montaż tempomatu A4 B5
rozetnij izolacje i zobacz kolory przewodów do jakich masz podłączone a potem sobie zaizolujesz jeszcze raz, i zobacz od razu jak masz podpięte przewody przy samej juz manetce, chodzi mi o kolory przewodów i numery pinów czego nie robi sie dla kolegow z forum :a4fan:
-
[B5 ADR] Bremslicht uberprufen - jak się tego pozbyć ?
dziwna sprawa z ta magistrala can, pytanie, od kiedy ta kontrolka ci się pali??, rozumiem ze zegary masz z fisem i resztę rzeczy pokazuje normalnie
-
[B5 ADR] Bremslicht uberprufen - jak się tego pozbyć ?
jak to błędu nie wypluło, a co to za błędy są??
-
[B5 1Z] Przeładowuje do 2500
N75 jest chyba impulsowo zasilany i nie powinno byc caly czas 12V
-
[B5 AHU] Kasowanie
wymiana na nowe pomoze
-
[B5 ADP] DZIWNE ZACHOWANIE ABS
ot: za szybko jedziesz :decayed: , a jak zwolnisz ponizej 150 to kontrolka gasnie?? trzeba by bylo zobaczyc jakie sygnaly daja czujniki podczas szybkiej jazdy - oczywiscie vagiem
-
[ALL B5] Problem z prędkościomierzem
sprawdz bledy vagina, moze cos wyskoczy, jak nie to zobacz na czujnik przy skrzyni
-
[B5 AFN] Jak wymontować napinacz paska alternatora
ja uzywalem drewnianego klina i wkladalem do od spodu pomiedzy rolke wiska a pompe plynu chlodzacego
-
[B5 AEB]problem z szyberdachem
powinno byc widoczne, szukaj przy mechanizmie od szberdachu
-
[B5 AEB]problem z szyberdachem
z tego co pamietam to mozna manualnie, chyba musisz sciagnac lampke z podsufitki i tam powinien byc imbus wygiety w jakby korbkę, zobaczysz tez otwor w ktory trzeba wsadzisz korbke i krecisz
-
[ALL B5] wyimana zarowek w desce same problemy:((((((
podlacz vaga, zobacz jaka bledy masz, kontrolka od swiecy informuje o jakims bledzie w kompie, air bag swieci dluzej bo pewnie wlaczyles zaplon jak wyciagles licznik, a co do braku podswielenia to zobacz jeszcze raz na zarowki, moze nie stykaja, no chyba ze przerwales jakas sciezke naplycie licznika
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
to w czym dylemat?? kupujesz nowy aku (dobrej jakosci) o 80Ah i jakism tam pradzie rozruchowym i juz
-
[B5 1Z]Czy może być winny akumulator za odpalanie
pradem rozruchu sie nie przejmuj, im wiecej tym lepiej, najwazniejsza jest pojemnosc Ah, i nie znajdziesz 80Ah z 360A bo takich juz nie produkuja
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
ja wymienilem cala zawieche w garazu, wiec nie powinno byc problemu.
-
[B5 1Z]Czy może być winny akumulator za odpalanie
przy kupnie nowego aku kieruj sie tylko Ah, prad rozuchowy moze byc wiekszy
-
[B5 AFY] Komunikat komputera
norma, tak ma byc
-
[ALL B5] Kontrolka AIR BAG zaczeła gasnąć po 5 minutach pracy silnika ??
pewnie wyskoczy blad kontrolki AirBag'a, nie włączyłeś przypadkiem zapłonu kiedy wymieniałeś żaróweczki w liczniku??
-
[B5 ABC] Problem z centralnym - siłowniki się cofają
jednak winy bym szukal w wygluszeniu drzwi, bo jak sam napisales probelm pojawil sie po tej operacji, moze mata gdzies sie dostala w zamek i blokuje, posprawdzaj jeszcze raz.
-
[B5 ABC] kłopoty z obrotomierzem
wydaje mi sie ze moze to byc kostka przy stacyjce, wyglada jakby brakowalo jakiegos zasilania, miedzy innymi nie dziala klima, trzeba by bylo zobacyc skad ma zasilanie klima, bezpieczniki raczej odpadaja bo jak piszesz czasami wszystko dziala a czasami lipa, moze byc tez jakis przekaznik walniety, nie pozostaje nic jak tylko zaglebic sie w schematy i szukac
-
[B5 ABC] Problem z centralnym - siłowniki się cofają
a możesz ręką wcisnac do konca rygle?
-
[B5 AFN] Temperatura silnika
pytal sie o czujnik przed chlodnica a nie w chlodnicy, wywnioskowalem ze chodzi mu o ten co podaje odczyt temp do klimy i na deske.