Treść opublikowana przez machina
-
Kolizja na wiadukcie :( pomoc
Byla policja mam numer polisy sprawcy i jego wszytskie dane. Oswiadczenia nie spisalem. Czy jest potrzebne?
-
Kolizja na wiadukcie :( pomoc
No właśnie nie mogę. Klamka z lekkim oporem się podnosi ale drzwi nie opuszczają. Auto mi potrzebne do pracy wiec nie chce tetaz otwierać bo pewnie nie zamknę.
-
Kolizja na wiadukcie :( pomoc
Niestety w minioną sobotę na wyjeździe weselnym na wiadukcie traktu brzeskiego w Wawie moja A4 została uderzona w prawe tylne drzwi. Zarzuciło nas porządnie ale obyło się bez innych uderzeń, auto sprawcy na żyletki. http://www.directupload.net/file/d/3717/nunsstu9_jpg.htm Koleś uderzył prosto w tylne drzwi za którymi siedziała moja córeczka! całe szczęście że udało mi się wyprowadzić samochód wytrącony z toru jazdy. Na chwile obecną wygląda to tak że drzwi nie można otworzyć. Jutro wybieram się do ubezpieczyciela sprawcy (WARTA) w celu zgłoszenia szkody. Nie wiem jak będzie wyglądała sprawa z rzeczoznawcą jak nie można otworzyć drzwi w celu sprawdzenia czy nie ma innych uszkodzeń. Czy możecie mi powiedzieć czego mogę się spodziewać? czy odszkodowania wystarczy na naprawę? Z uszkodzeń; drzwi oraz zadrapany błotnik. Nie wiem jak będzie po otwarciu drzwi. Chciałbym kupic drzwi w kolorze i założyć na ori lakierze tak jak moje. A może wybrać inną opcję? Proszę o rady, wskazówki, jeszcze nigdy nie byłem w takiej sytuacji
-
Muł i turbina w trybie awaryjnym
Rozerwanie dolotu
-
Płyn Chłodzący G12 - który? (FEBI czy Hart)
Wodę to lej sobie do swoich aut a inni niech jeżdżą na tym co producent zaleca. Wazne by spełniało normy i nie było z najniższej półki.
-
problem z halogenami LED w domu
Musi wystepowac oewna rezystancja miedzy stykami
-
Problem z odpaleniem na ciepłym silniku po pewnym zajściu .
A kolega ma silnik na pd? jesli tak to mój błąd nie chciało mi się tapnac na profil
-
Problem z odpaleniem na ciepłym silniku po pewnym zajściu .
Przytarta pompa
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Jak byś się zagapił i wjechał w teren zabudowany z prędkością np. 105 i stracił prawko na 3 miechy też byś tak mówił?
-
diesel jak nie diesel
Sprawdz czy masz dobre podciśnienie na przewodzie do gruszki turbo. Może przewód gdzieś przetarty i nie pociąga sztangi
-
Prośba o analizę logów.
Przebieg 212 000 km 100% pewny. Czy ropa? Bardziej wygląda na wadę materiału ale specjalistą nie jestem. Z tm 100% to ja bym taki pewny nie był. Przy tym przebiegu takie rzeczy nie występują no chyba że przeglądy to były tylko na papierze:wink:
-
System operacyjny Android
Od kilku tygodni użytkuje s3 i powiem ze telefon daje rade zarowno jako nawigacja jak i do ogladania tv przez xbmc. oczywiscie przegladanie sieci i granie w gry również nie sprawia mu problemów
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Wada materiału, pytanie tylko czy powtarza się w innych wałkach czy to jednostkowy przypadek:wink: Arek, masz teraz o czym myśleć
-
System operacyjny Android
Grubo, dobrze że moja bateria się nie nagrzewa i nie jest klepana w chinach:decayed:
-
System operacyjny Android
Zobacze jak już mi się trochę znudzi ile będzie trzymać
-
System operacyjny Android
Od wczoraj testuję nowy nabytek Galaxy S3 z seryjnie wgranym andkiem 4.3 i po 24 godzinach intensywnego użytkowania mogę stwierdzić: bateria padła juz 2 razy, system chodzi stabilnie mimo 1GB ramu nie zauważyłem problemów z tym związanych. ogólnie telefon fajnie wykonany i przesiadka z Symbiana mocno na +++ Zobaczę jak to będzie wyglądało za jakiś czas:wink:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No to bardzo ładny wynik na tych MS, ja mam ponad 50 i jest ok.
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
A u mnie obecnie zarówno z dystrybutora jak i fisa wychodzi 6,6. 70% trasa, 30 miasto i ciężka noga:wink:
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Logi które wrzucił kolega są od silnika AJM i zastanawia mnie fakt dlaczego ciśnienie zadane przez ecu jest niższe niż w moich logach np. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM również silnik AJM i seryjny soft. Widać że mamy inne nr ecu tj. u mnie 038 906 019 BR a u kolegi 038 906 019 AN O co kaman?
-
dziwny dzwiek po wymianie rozrzadu
Film jest prywatny, nie można obejrzeć.
-
może jakaś porada? passat b6
Moja B5 ma 290tys i żaden plastik nie jest wytarty, siedzenie nie wytarte a nie używam pokrowców. Na kierownicy skórzanej zaczyna się lekko wycierać lakier ale już ma prawo. Nie jest to regułą o czym piszesz:wink: Najgorzej to chyba było w Golfach IV , Paskach oraz w B6 też chyba d*py nie urywa ich jakość. Stare poczciwe B5 jak nie ma 800tys to nie widziałem wytartego wnętrza. Oczywiście mało kto wie i mało kto chce wiedzieć ile faktycznie auto ma naklepane:decayed:
-
System operacyjny Android
Tego spotka taki sam los:decayed: Lepiej dołóż kilka setek i kup coś lepszego:wink:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
No tak, tylko podczas wymiany wałka nie trzeba wyjmować pompek:decayed:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Przy wymianie wałka nie trzeba wymieniać uszczelniaczy PD jak są ok:wink:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jaki koszt nie licząc rozrządu?