Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

machina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez machina

  1. Byla policja mam numer polisy sprawcy i jego wszytskie dane. Oswiadczenia nie spisalem. Czy jest potrzebne?
  2. No właśnie nie mogę. Klamka z lekkim oporem się podnosi ale drzwi nie opuszczają. Auto mi potrzebne do pracy wiec nie chce tetaz otwierać bo pewnie nie zamknę.
  3. Niestety w minioną sobotę na wyjeździe weselnym na wiadukcie traktu brzeskiego w Wawie moja A4 została uderzona w prawe tylne drzwi. Zarzuciło nas porządnie ale obyło się bez innych uderzeń, auto sprawcy na żyletki. http://www.directupload.net/file/d/3717/nunsstu9_jpg.htm Koleś uderzył prosto w tylne drzwi za którymi siedziała moja córeczka! całe szczęście że udało mi się wyprowadzić samochód wytrącony z toru jazdy. Na chwile obecną wygląda to tak że drzwi nie można otworzyć. Jutro wybieram się do ubezpieczyciela sprawcy (WARTA) w celu zgłoszenia szkody. Nie wiem jak będzie wyglądała sprawa z rzeczoznawcą jak nie można otworzyć drzwi w celu sprawdzenia czy nie ma innych uszkodzeń. Czy możecie mi powiedzieć czego mogę się spodziewać? czy odszkodowania wystarczy na naprawę? Z uszkodzeń; drzwi oraz zadrapany błotnik. Nie wiem jak będzie po otwarciu drzwi. Chciałbym kupic drzwi w kolorze i założyć na ori lakierze tak jak moje. A może wybrać inną opcję? Proszę o rady, wskazówki, jeszcze nigdy nie byłem w takiej sytuacji
  4. Rozerwanie dolotu
  5. Wodę to lej sobie do swoich aut a inni niech jeżdżą na tym co producent zaleca. Wazne by spełniało normy i nie było z najniższej półki.
  6. Musi wystepowac oewna rezystancja miedzy stykami
  7. A kolega ma silnik na pd? jesli tak to mój błąd nie chciało mi się tapnac na profil
  8. Jak byś się zagapił i wjechał w teren zabudowany z prędkością np. 105 i stracił prawko na 3 miechy też byś tak mówił?
  9. machina odpowiedział(a) na canonier89 temat w 1.9TDI
    Sprawdz czy masz dobre podciśnienie na przewodzie do gruszki turbo. Może przewód gdzieś przetarty i nie pociąga sztangi
  10. Przebieg 212 000 km 100% pewny. Czy ropa? Bardziej wygląda na wadę materiału ale specjalistą nie jestem. Z tm 100% to ja bym taki pewny nie był. Przy tym przebiegu takie rzeczy nie występują no chyba że przeglądy to były tylko na papierze:wink:
  11. Od kilku tygodni użytkuje s3 i powiem ze telefon daje rade zarowno jako nawigacja jak i do ogladania tv przez xbmc. oczywiscie przegladanie sieci i granie w gry również nie sprawia mu problemów
  12. Wada materiału, pytanie tylko czy powtarza się w innych wałkach czy to jednostkowy przypadek:wink: Arek, masz teraz o czym myśleć
  13. Grubo, dobrze że moja bateria się nie nagrzewa i nie jest klepana w chinach:decayed:
  14. Zobacze jak już mi się trochę znudzi ile będzie trzymać
  15. Od wczoraj testuję nowy nabytek Galaxy S3 z seryjnie wgranym andkiem 4.3 i po 24 godzinach intensywnego użytkowania mogę stwierdzić: bateria padła juz 2 razy, system chodzi stabilnie mimo 1GB ramu nie zauważyłem problemów z tym związanych. ogólnie telefon fajnie wykonany i przesiadka z Symbiana mocno na +++ Zobaczę jak to będzie wyglądało za jakiś czas:wink:
  16. No to bardzo ładny wynik na tych MS, ja mam ponad 50 i jest ok.
  17. A u mnie obecnie zarówno z dystrybutora jak i fisa wychodzi 6,6. 70% trasa, 30 miasto i ciężka noga:wink:
  18. Logi które wrzucił kolega są od silnika AJM i zastanawia mnie fakt dlaczego ciśnienie zadane przez ecu jest niższe niż w moich logach np. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM również silnik AJM i seryjny soft. Widać że mamy inne nr ecu tj. u mnie 038 906 019 BR a u kolegi 038 906 019 AN O co kaman?
  19. Film jest prywatny, nie można obejrzeć.
  20. Moja B5 ma 290tys i żaden plastik nie jest wytarty, siedzenie nie wytarte a nie używam pokrowców. Na kierownicy skórzanej zaczyna się lekko wycierać lakier ale już ma prawo. Nie jest to regułą o czym piszesz:wink: Najgorzej to chyba było w Golfach IV , Paskach oraz w B6 też chyba d*py nie urywa ich jakość. Stare poczciwe B5 jak nie ma 800tys to nie widziałem wytartego wnętrza. Oczywiście mało kto wie i mało kto chce wiedzieć ile faktycznie auto ma naklepane:decayed:
  21. Tego spotka taki sam los:decayed: Lepiej dołóż kilka setek i kup coś lepszego:wink:
  22. No tak, tylko podczas wymiany wałka nie trzeba wyjmować pompek:decayed:
  23. Przy wymianie wałka nie trzeba wymieniać uszczelniaczy PD jak są ok:wink:
  24. Jaki koszt nie licząc rozrządu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.