Treść opublikowana przez machina
-
Co to za czesc, do czego sluzy i jak sie nazywa?
Ustawienie temperatury na maksa nic nie zmienia. Obieg na nagrzewnice jest i tak cały czas otwarty nawet jak wyłączysz ogrzewanie.
-
Co to za czesc, do czego sluzy i jak sie nazywa?
Sam zmieniałem u siebie termostat 4 lata temu. Założyłem Wahlera. Działa do tej pory. W zimę muszę przejechać ok 10 km do osiągnięcia 90 stopni i po przejechani nawet 20 km gdy na dworze duży mróz to górny wąż do chłodnicy jest zimny - czytaj termostat sprawny. By wykluczyć termostat zrób test: odpal zimny silnik i niech pochodzi z 10 min przez ten czas sprawdź czy górny wąż do chłodnicy nie robi się ciepły. Gdyby tak było to termostat szrot.
-
Tarcie w tylnym kole
Na początek sprawdź czy któryś klocek sie nie kończy
-
Co to za czesc, do czego sluzy i jak sie nazywa?
Na zdjęciu to zawór cieczy obiegu chłodzenia paliwa. Na zgaszonym ma być otwarty, zamyka się przy zapalonym silniku tym samym tworząc odrębny układ chłodzenia paliwa (tylko w silnikach TDI PD). Nie ma wpływu na bulgotanie w nagrzewnicy. Za to wpływ może mieć: - zbyt mało płynu w zbiorniczku - nieszczelny układ chłodzenia - zapowietrzony układ chłodzenia - uszkodzony korek na zbiorniczku (nieszczelny) - padająca uszczelka pod głowicą.
-
Pulsujace/mrugajace swiatła i podswietlenie
To przekaźnik odciążający styk x. Wymień na inny i sprawdź co będzie.
-
Pulsujace/mrugajace swiatła i podswietlenie
Który przekaźnik słychać? Pasek napięty? Sprzegiełko alternatora sprawne?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie tylko montaż ma znaczenie, czasami mechanicy rozpinają zawieszenie do jakiejś naprawy np. wymiany osłony przegubu i używają ściągacza do wybicia sworznia w nieodpowiedni sposób czego efektem jest uszkodzona gumowa osłona sworznia. Dalej to już wiadomo.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witajcie. Czy ten zestaw będzie pasował do mojej A4 ? http://allegro.pl/show_item.php?item=5744477022 a może lepiej ten? http://allegro.pl/tarcze-klocki-przod-ferodo-p-audi-a4-b5-b6-b7-1-9-i5148647765.html Na Boschu przejechałam prawie 100kkm i gdyby nie zardzewiałe tłoczki to jeszcze by jeździł no ale cóż. Potrzebuje jeszcze dobrej jakości kompletny zestaw naprawczy na przednie zaciski. Mam mocno skorodowane tłoczki. Dev może Ty będziesz miał?
-
Odmrażacz do szyb - stosujecie?
Od trzech lat Sonax. Nie pozostawia żadnych plam i jest wydajny. Butelka starcza mi na dwa lata.
-
[VW Tiguan] 2013 kodowanie tylnych świateł z USA na EU
Ale wymieniłeś włącznik świateł i poprowadziłeś do niego wiązkę czy jak?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Na tyle ile dało się zobaczyć bez demontażu wałka wygląda że są ok.
-
VW Tiguan - Tylne światło przeciwmgielne
Witajcie. Braciak kupił z USA Tiguana 2011r Samochód był lekko rozbity. Został naprawiony oraz światła z tyłu sa już EU. Jest jednak jedno ale, nie ma z tyłu światła przeciwmgielnego. Wiem że trzeba wymienić lampę na taką która będzie miała tą żarówkę ale gdzie pociągnąć od niej przewód? Przełącznik swiateł ma tylko opcję przednich przeciwmgielnych i zapewne trzeba go wymienić. Czy kabel ood lampy trzeba ciągnąć do nowego przełącznika czy może do modułu komfortu?
-
[VW Tiguan] 2013 kodowanie tylnych świateł z USA na EU
Poradziłeś sobie już z tym kodowaniem? A jak rozwiązałeś temat braku tylnego światła przeciwmgielnego?
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Ja nie zauważyłem by już mandaty wzrosły przynajmniej nie za przekroczenie prędkości ale zapewniam że wzrosną i będzie boleć jak ktoś sobie pozwala na drodze.
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
To się dopiero zacznie dyskusja jak stawki mandatów wzrosną od nowego roku.
-
Prośba o ocenę logów 1.9 tdi AVF@160 KM & 360 NM
Dwumas może nie wyrabiać z powodu za dużego momentu z dołu.
-
Łańcuch czy pasek - Tiguan 2.0 TFSi CCTA 2011r z USA
Czyli wał z jednym wałkiem łączy pasek a po drugiej stronie walki spięte łańcuchem?
-
Łańcuch czy pasek - Tiguan 2.0 TFSi CCTA 2011r z USA
Napisalem jaki siedzi silnik
-
Łańcuch czy pasek - Tiguan 2.0 TFSi CCTA 2011r z USA
Wygląda na to ze jak następnym razem braciak przyjedzie to trzeba otworzyć pokrywę i sprawdzić.
-
Łańcuch czy pasek - Tiguan 2.0 TFSi CCTA 2011r z USA
Czy ktoś może mi powiedzieć jaki rodzaj napędu rozrządu siedzi w tym aucie: Tiguan 2011r 2.0 TFSI 200KM silnik CCTA vin: WVGBV7AXXBW534665
-
Zapieczona śruba przegubu
Gwint prawy. Tylko dluga przedłużka i musi puścić.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Znajomego galaxy również bardzo głośno dudni. Zdjąłem pokrywę i okazało się że wałek mocno wytarty. Dodatkowo jeszcze cały czas leci dym z tłumika, jak by z oleju.
-
dziwny dzwięk z okolic rozrządu b6 avf -Film
Ja juz drugi raz wymieniałem rozrząd i za kazdym razem wszystkie graty ori pasek dayco. Nic nie halasuje.
-
Nie gra tył Nokia system pomoc
Sprawdź miernikiem czy dochodzi sterowanie wzmacniacza po włączeniu radia +12v oraz czy idzie sygnał audio z radia na włączonej muzyce ok 5v. Jeżeli tak to możliwe że padł ori wzmacniacz
-
"Choinka" na desce rozdzielczej :(
Temat wielokrotnie wałkowany. Wystarczy poszukać