Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

machina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez machina

  1. Ale sobie dogodzileś. Trzeba uzupełnić czynnik. Wymień tez termostat. Tapnięte z HUAWEI P8
  2. Wstaw zdjęcie zegarów ale domniemam że masz 1/2 fis i podczas jazdy powinien wyświetlać tylko temperaturę zewnętrzną. Jeżeli nie wyswietla nic to albo uwalony czujnik orzed chłodnicą albo wypalony wyświetlacz który staje się niewidoczny jak sie nagrzeje. Tapnięte z HUAWEI P8
  3. U mnie zaczynają padać jeden po drugim ms ale uwaga przebieg ponad 70kkm kupione na alledrogo w 2013r i nie jeździły tylko po równych drogach. Muszę sie zastanowić co teraz zamontuje. Tapnięte z HUAWEI P8
  4. machina odpowiedział(a) na fenri95 temat w Audi A4 B5
    Osłona sworznia wahacza. Samej osłony nie da się kupić ale można odzyskać ze starych wahaczy jak ktoś ma. Generalnie jak gumowa osłona jest pęknięta to tylko kwestia czasu jak padnie sworzeń i wahacz do wymiany. Tapnięte z HUAWEI P8
  5. Cześć :-) Tapnięte z HUAWEI P8
  6. Cześć :-) Tapnięte z HUAWEI P8
  7. Z czystej ciekawości zastanawiam się ile taki silnik przy takiej mocy pokona km. Tapnięte z Huawei P8
  8. Listwa paliwowa odpowietrzy się podczas próby zapalenia silnika. Z tego co pamiętam to kręciłem dwa razy po 5 sekund i zapalił za trzecim razem. Tapnięte z HUAWEI GRA-L09
  9. Przerabialem ten temat osobiscie 4 lata temu po uszkodzeniu jagera. Montaż vdo pełny fis to jedyne sensowne rozwiazanie. Doświadczenia nie miałem żadnego i wystarczyla wiedza zdobyta na forum. Licznik smiga do dziś.
  10. Pod kreskę maks
  11. To nie szukaj na siłę problemów i nie odkrecaj codziennie korka. Zalej pod maks zakreć i pojeździj z tydzień zobacz czy nie ubywa płynu.
  12. Jak nie bulgocze to nie ruszaj. I juz nie odkrecaj codziennie korka i powinno być dobrze
  13. Klimatyzacja nie ma prawa bulgotać.
  14. Jak jest wszystko sprawne to układ musi sie sam odpowietrzyć wystarczy się przejechać i rozgrzać silnik. Odpowietrz go jeszcze raz zsuwajac wąż przy nagrzewnicy i jeśli sytuacja sie będzie powtarzać to muszą to być spaliny. Dla spokoju zrób jeszcze test na obecność spalin i najlepiej na zimnym silniku.
  15. To nie jest filtr tylko ładowarka
  16. Zapewne ładowarka winna i jest tam przetwornica w niej.
  17. Winne są złej jakości przetwornice napięcia w tych bajerach które dołożyłeś.
  18. Wewnętrzny klocek siedzi na blaszce w tloczku a zewnętrzny najczesciej ma taśmę 3m która za pierwszym razem powinna go trzymać przy zacisku. Teoretycznie nie powinni stukać nawet jak już korozja parę razy była szlifowana ale różnie to bywa.
  19. Pewnie producenci nie czytali tych poradników co tak zawzięcie cytowali koledzy ...
  20. Producent już dawno wycofał mineralny i zastąpił go syntetykiem co nie zmienia faktu że mineralny można kupić :-P
  21. To rób zgodnie z tym co czytałeś nikt ci nie zabroni. Koniec tematu.
  22. Ja nic nie wynalazłem. Ja tylko wiem ile jest warty smar jaki by nie był jak się zmiesza z pyłem z tarcz i klocków. Nie twierdzę że w niektórych ukladach nie trzeba smarować ale nie w b5 z zaciskami Ate. Co innego prowadnice na tyle.
  23. Rozumiem że jesteś pewny ze każdy wasz klient osiąga takie same efekty i masz na to dowody? Szkoda słów.
  24. Z tego smaru po 10 tys to zostanie tylko lepiący sie syf który zacznie blokować klocki i pewnie właśnie po to je smarujecie by klient wracał. Ja wyczysciłem i nic nie smarowalem. Przejechalem na tarczach i klockach 100kkm bez zagladania do hamulców które działały wzorowo i to jest prawdziwy argument by nie smarować!
  25. To fakt pamietaj ze jest ich kilka i ta twoja to ta ostatnia g.... prawda :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.