Treść opublikowana przez machina
-
Bulgotanie płynu po odpowietrzeniu
Jak silnik jest zimny a wcześniej te świece nie grzały to nie ma prawa być żadnego ciśnienia w układzie chłodzenia. Dlatego pisałem by pojeździć kilka dni z odłączonymi świecami i sprawdzić po nocy czy jest jakieś ciśnienie w układzie by wykluczyć upg.
-
Bulgotanie płynu po odpowietrzeniu
Nie mogą grzać cały czas i na pewno nie grzeją. Można to podejrzeć vagiem. Czy na zimnym silniku np po nocy górny wąż do chłodnicy jest twardy? Jak odkręcisz korek to syczy?
-
Bulgotanie płynu po odpowietrzeniu
Zdejmij 3 przewody ze świec podgrzewacza. Odkręć na chwilę korek ze zbiorniczka płynu by zeszło ciśnienie i pojeździć tak kilka dni jak dalej będzie bulgotać to pisz. Działanie tych świec może powodować tworzenie się pęcherzyków powietrza i w efekcie te dziwne dźwięki z kratek. Jak to nie pomoże to trzeba wykluczyć puszczanie spalin do układu chłodzenia. Oczywiście jest to w prosty sposób do sprawdzenia. Wisko zostaw na razie w spokoju, ono nie jest tu winne.
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Tak
-
Skradzione
To jeszcze b5 kradną? masakra?
-
Wybór klucza pneumatycznego
Spirala zawsze trochę spowalnia przepływ.
-
Wybór klucza pneumatycznego
Ja rok temu kupiłem ten YATO klucz pneumatyczny 550 Nm YT-09511 I naprawdę daje radę z każdą śrubą, jest mocny. Żeby klucz dobrze działał podłącz go poprzez prosty wąż do sprężonego powietrza o średnicy wewnątrz min. 8mm
-
Audi a 4b5 Avant.1595cm3 1.6 po lifcie.10.11.99/2000
Tak ma być jak na zdjęciu.
-
czy to uszczelka - bulgotanie nagrzewnicy
Objawy typowe dla uszczelki. Test nie zawsze pokaże spaliny w zbiorniczku.
-
[B7 BRB] Podczas robienia logów auto zgasło... I klepie
W szklance jest dziura?
-
Jak ukryć ścieżki od układu ogrzewania szyb?
Jak je usuniesz to nie zdziw się jak radio przestanie odbierać
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nic się nie stanie, ważne by olej spełniał normę do pompowtrysków. Przeczytaj z uwagą ten temat i będziesz dużo wiedział.
-
[B6 AVF] Metaliczny dźwięk z dolotu powietrza. Pomocy
Odkręć waż od turbo. Przytrzymaj wirnik palcem i odpal silnik, zobaczysz czy jak wirnik stoi czy jest cisza. Jeżeli nie to moim zdaniem turbo do wymiany ewentualnie regeneracji.
-
[B6 AVF] Metaliczny dźwięk z dolotu powietrza. Pomocy
Dźwięk jak by z wirnika turbiny który ociera o korpus. Tylko czy to możliwe...
-
Śmierdzący nawiew zwykły oraz z klimy
Dokładnie, sprawdź ten trop. Ostatnio przerabiałem to u siebie, zdechła mysz była pod akumulatorem a smród w całej kabinie. Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Mod do oceny A4 B5 AJM
Tak pompowała w serii http://vaglogger.apphb.com/log/5a04b55672d16bba1c8feb31 Tak dużo lżej miała wcześniej? Sama sprężarka wydaje się byc w dobrym stanie, jakiś miesiąc temu czyszczona, wirnik nie ma zauważalnego luzu. Myślisz że się rozsypie na tym sofcie?
-
Mod do oceny A4 B5 AJM
Witajcie. Potrzebuję opinii na temat moda w moim aucie, czy jest w bezpieczny i można go zostawić ? Poniżej Logi http://vaglogger.apphb.com/log/5a04b07472d16bba1c8feb2f http://vaglogger.apphb.com/log/5a04b08172d16bba1c8feb30
-
[B6 AWX] Nie wchodzi w obroty
Jak ma zrobić dynamiczne jak auto nie wchodzi na obroty? Może co najwyżej logować na postoju w momencie jak się dławi. Rozumiem że cała procedura montażu i uzbrojenia głowicy wykonana prawidłowo?
-
Co to za część 1.9 TDi AJM
Nikt nie kojarzy tej części?
-
Co to za część 1.9 TDi AJM
Panowie, co to jest za cześć która jest na poniższych fotografiach? Leżała w kanale i nie mam pewności czy nie została po ostatniej wymianie upg.
-
1.8t Prawidłowa temperatura płynu chłodzącego
Nie ma prawa wywalić płynu nawet na rozgrzanym silniku. Jeżeli wywala to skłaniał bym się ku diagnozie pod kątem przegrzewania lub uszkodzonej upg.
-
[ALL TDI PD] Pianka wygłuszająca silnik
Normalna temperatura oleju jak na warunki w jakich jechał. Ja na autostradzie rozgrzałem olej do 120 stopni a płyn miał 94, dane z climatronica i wskaźnika temperatury oleju.
- CO TO JEST
-
[ALL TDI PD] Pęknięcie głowicy - czy to dopuszczalne ? Olej w zbiorniczku wyrównawczym.
Rozumiem że jesteś pewny na 100% że to nie chłodniczka oleju?
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Nie miałem szerszych opon. Wystarczyła wymiana na 6161 i zapomniałem o problemie. Pomimo iż jest to syntetyk nie widzę negatywnych skutków.