Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

machina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez machina

  1. Przejrzę instalację czujników. Zastanawia mnie dlaczego nie zapisuję się żaden błąd po tych szarpnięciach
  2. Brak pomysłów?
  3. Od ok miesiąca borykam się z problemem szarpnięcia podczas jazdy, coś jak by wypadanie zapłonu. Problem występuje podczas jazdy na ok 20 km odcinku maksymalnie 1 raz i trwa bardzo krotko takie mocne szarpnięcie z zanikiem mocy silnika. Wystepuje zarówno podczas spokojnek jazdy ok 2kkm obr jak i ostatnio raz podczas przyspieszania na 5 biegu. Nie udało mi sie jeszcze tego zlogować gdyż czasami pokonam dystans 50km i nie wystąpi ani razu. Korekcję na pompkach bliskie 0 maksymalnie 0,3mg, bipy do maks 50. Błędów w sterowniku brak. Silnik AJM. Rok temu robiona upg, nowe oringi śruby etc. zrobione zgodnie ze sztuką. Auto normalnie odpala, spalanie ok 6,7l, moc podniesiona na 145km. Co to może być? Wiązka pompek czy same pompki,
  4. Na zdjęciu to wygląda jak by tulejki w zwrotnicy brakowało co właśnie dało taki efekt. Zobacz czy nie została na starym wahaczu.
  5. Jak dla mnie ten tłok to tylko na złom
  6. Tak jak pisze Piotr uszczelkę dobiera się do wystawania tłoka ponad blok w gmp. Co do tego wycieku to zacznij od uszczelki kolektora wydechowego.
  7. Zgadza się, nie jest to oryginał ale czasem działa. Nikt ci tylko nie da gwarancji ile czasu będzie działać i czy uchwyty siłowników wytrzymają duże obciążenie sprężyn.
  8. Masz tak jak było w oryginale. Żeby klapa się podniosła trzeba użyć rączki [emoji3]
  9. Jest jeszcze możliwość że przewód hamulcowy elastyczny spuchł od środka i blokuje przepływ.
  10. Bez paniki. Z takim małym wyciekiem to można jszcze nawet kilka lat pojeździć ale różnie to bywa. Weź ze sobą płyn na dolewkę i śmiało w trasę.
  11. Dolny oring zużywa się przedwcześnie gdy miedziana podkładka nie uszczelnia. Przyczyn może być kilka np. zużyte gniazda przez co pompka się "kiwa" , zbyt słabo przykręcona śruba pompki lub brak wymiany śrub na nowe, nie wyczyszczone gniazda w głowicy.
  12. Wyczyścić porządnie turbinę i po problemie.
  13. machina odpowiedział(a) na sous1111 temat w Audi A4 B6/B7
    Ten rowek na uszczelkę trzeba wypiaskować. Jak nie masz czym to możesz próbować np papierkiem ściernym ale tylko sam rowek. Na koniec posmaruj rowek płynem hamulcowym i wkładaj uszczelniacz.
  14. machina odpowiedział(a) na xork temat w 1.9TDI
    Oczywiście panewki należy wymienić na nowe.
  15. UPG. Objawy wskazują na uszczelkę pod głowicą. Test często nie wykazuje obecności spalin.
  16. Pilnuj stanu płynu w ziorniczku i w razie potrzeby uzupełniaj. Na metalowe grzybki przewodów tymczasowo mozna założyć np gumowy korek odpowietrzenia zacisków.
  17. machina odpowiedział(a) na Matiasa1989 temat w 1.9TDI
    Przepływomierz zaniża przez co tnie dawkę. Spróbuj wyczyścić, jak nie pomoże to do wymiany. Filtr powietrza czysty?
  18. Lepiej wymienić tą wadliwą pompę, sprawdź czy nie cieknie z niej olej napędowy.
  19. Nikt nie mówi o regeneracji tylko o czyszczeniu. Tylko wydaje ci się że sztanga poprawnie pracuje.
  20. Test nie zawsze wykaże upg w dieslu mimo że spaliny idą w układ chłodzenia.
  21. Chciałbym zobaczyć czym różnią sie korby miedzy ajm a awx
  22. Niekoniecznie będzie przybywało on w oleju przy wybitych gniazdach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.