Treść opublikowana przez machina
-
Ceny paliwa marzec 2026
Myślę że wprowadzą. To chore...
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Dokładnie. Po wymianie tego co było w układzie na febi 6162 w upalne dni pompa wyła. Ponowna wymiana na 6161i cisza już drugi rok. Cos w tym jest... Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Nie mierzyłem ale raczej z piastami jest wszystko ok. Zanim nie zrobię ostrzejszego hamowania z dużych prędkości to te objawy nie występują. Myślę że któraś tarcza się krzywi wtedy jak jest bardzo mocno rozgrzana.
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Tak, klocki ferodo premier. Gdy hamuje z dużych prędkości to w końcowej fazie hamowania mam wrażenie że tarcze dostają lekkiego bicia i samo hamowanie generuje jakiś dziwny dźwięk. Na boschu tego nie było.
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Wszyscy tak zachwalają ferodo a ja nie jestem zadowolony. Sześć lat temu założyłem tarcze i klocki Boscha w B5 i zrobiłem na tym zestawie ponad 100kkm nie zmieniając klocków. Hamulce dawały radę przy hamowaniu nawet z większych prędkości generalnie nie narzekałem na rozmiar tarcz 288. Obecnie założony zestaw ferodo i jedyny pozytyw to mniej brudzą felgi a z minusów to ewidentnie nie dają rady przy większych prędkościach, ale to tylko moja opinia[emoji6] Tapnięte z HUAWEI P8
-
Przeładowanie i błąd 17965
Słabe podciśnienie nie spowoduje przeładowania, tylko brak doładowania. Wyczyść geometrię.
-
Problem z dystansami do Audi A4 B5 przód
Jak tam temat opanowany, jak grają te magnaty? Tapnięte z HUAWEI P8
-
Przekroczenie prędkości o 51km/h - odmowa przyjęcia mandatu.
Hehe dobre☺️ też tak miałem tylko 62 przysłali. Olałem to, dwa lata minęło i cisza. Tapnięte z HUAWEI P8
-
Montaż modułu DRL
Czy po montażu tego układu świeci się kontrolka świateł drogowych gdy jedziesz na światłach dziennych? Tapnięte z HUAWEI P8
-
Osłona przegubu - jaka?
Opaski na śrubokręt to można dać na wąż ogrodowy. Tapnięte z HUAWEI P8
-
Problem z klimą, ucieka przy podszybiu.
To normalne że po zgaszeniu auta słychać jeszcze przez kilka sekund jak gaz się rozpręża. Tapnięte z HUAWEI P8
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Lekko zaklepać i zakleić klejem dwuskładnikowym Tapnięte z HUAWEI P8
-
Wahacze SKV
Od bananów i dolnych prostych przy zwrotnicy. Tapnięte z HUAWEI P8
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy :-) Tapnięte z HUAWEI P8
-
wycie opony
Jak zewnętrzny i wewnętrzny bieżnik jest bardziej zużyty to jest za małe ciśnienie w oponie. Tapnięte z HUAWEI P8
-
Ubywa płynu
Bardzo prawdopodobne że to uszczelka pod głowicą. Tapnięte z HUAWEI P8
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Założyłem taką ok 1,5 roku temu i jak dotąd nie cieknie i pompuje wzorowo. Tapnięte z HUAWEI P8
-
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu..
Wspominałeś że klapa gasząca nie działa. Sprawdź czy gaszak jest szczelny. Tapnięte z HUAWEI P8
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Tapnięte z HUAWEI P8
-
Klima słabo chłodzi po nabiciu
Do 10 stopni z kratek przy obecnych temperaturach na dworze to dobry wynik Tapnięte z HUAWEI P8
-
wariujacy wskaznik paliwa
Wstaw zdjęcie zegarów, otwórz też maskownice bezpieczników i zobacz czy tylni plastik licznika jest biały. Dobrze by było by ktoś z vagiem zrobił test zegarów. Tapnięte z HUAWEI P8
-
wariujacy wskaznik paliwa
Masz półFIS? Zegary jaeger (biały tył zegarów)? Tapnięte z HUAWEI P8
-
[AJM] Tulejowanie gniazd pompowtryskiwaczy
Mój AJM ma elektryczną pompkę w zbiorniku.
-
Jednorazowy ubytek ok 300-400 ml oleju do wspomagania.
Dziwne to trochę. Jak nie ma widocznych wycieków i już nie ubywa to nie szukaj problemu. Tapnięte z HUAWEI P8
-
Jednorazowy ubytek ok 300-400 ml oleju do wspomagania.
Cieknie maglownica. Po wymianie drążków na nowe magiel dostaje bardziej po tyłku z uwagi na ścisłe sworznie i uszczelnienia padają. Tapnięte z HUAWEI P8