Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

machina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez machina

  1. Coś masz nie tak skoro słyszysz pracę pompki, powinna pracować bardzo cicho, praktycznie niesłyszalnie. Nie może być również słychać że pompuje paliwo z powietrzem. Taki dźwięk może świadczyć o zapowietrzonym układzie paliwowym (powietrze wraca do baku) lub brakiem paliwa w baku co chyba trzeba wykluczyć :-) Zobacz czy przypadkiem nie masz nieszczelności na korpusie filtra paliwa no i oczywiście główny podejrzany to pompa tandem.
  2. Nie trzeba.
  3. Występują pompy paliwa z trzpieniem na ktorego końcu jest rolka ktora chodzi po wałku a nie gładka powierzchnia jak np na szklance.
  4. Jak na benzynę to robi trochę hałasu, ale skoro tak ma być to ok.Czy popychacz pompy paliwa masz z rolką czy bez?
  5. machina odpowiedział(a) na Gandalesch temat w Audi A4 B5
    Przy 60 stopniach termostat powinien być zamknięty a górny i tym bardziej dolny wąż do chlodnicy zimny. Termostat masz do zmiany.
  6. Ja montowałem z końcówką N i nie ma powodu do narzekań, nic nie cieknie, pali dobrze.
  7. A to ciekawe co piszesz, ustawiałem kilka razy synchro i za każdym razem gdy za mocno przestawiłem koło na fasolkach to silnik nie zapalał a ecu zapisywał błąd przekroczonej granicy regulacji, co prawda na silniku AJM ale to chyba bez znaczenia.
  8. machina odpowiedział(a) na Gandalesch temat w Audi A4 B5
    Raczej obstawiam awarię pompy wody lub zacięty termostat.
  9. machina odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Ostukałeś porządnie zaciski i potem odpowietrzyłeś? Tak jak pisałem u mnie to załatwiło sprawę.
  10. machina odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Najpierw postukaj potem odpowietrz standardowo pompujesz i luzujesz odpowietrznik wypływa płyn zakręcasz dopiero można puścić hamulec i powtarzasz.
  11. Księżycówka z colą lub bez[emoji39]
  12. machina odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    W tylnych tloczkach a dokladnie w tym samonapinaczu pozostało powietrze. Polecam postukać w zaciski jakimś drewnianym klockiem i odpowietrzyć ponownie. Czasami jak to nie pomaga to trzeba zdjąć zaciski o postukać w nie obracając zaciski odpowietrzniem do góry. Ja tak u siebie zrobiłem po regeneracji zacisków i hamulce są super.
  13. Ja mogę polecić komplet tarcz i klocków Boscha, zarówno na przód jak i na tył. Od 5 lat na tym jeżdżę i nie mam żadnych powodów do narzekań. Co do innych się nie wypowiem bo nie montowałem innych marek.
  14. machina odpowiedział(a) na Dev temat w 1.9TDI
    Ja proponuje wymienić tandem pompę no chyba że jesteś w 100 procentach pewny jej sprawności zarówno pod kątem odpowiedniego ciśnienia paliwa jak i szczelności, sprawności zaworka zwrotnego.
  15. To dobrze bo właśnie takie zestawy naprawcze zamówiłem. Dzięki.
  16. Dev a czy w mojej A4 jest taka sama średnica tłoczka? Auto jak w opisie.
  17. To jakiś ewenement żeby przy słabym aku dobrze zapalał a przy sprawnym miał problemy, jeżeli patent z włącznikiem nie działa to jestem bardzo ciekawy przyczyny i będę śledził temat .
  18. Zapewniam Cię że w silniku jaki masz w opisie mechanik nie mógł zmienić "kontu" wtrysku :-)
  19. Mam ok 6 razy tyle na MS i cisza :-)
  20. machina odpowiedział(a) na szczepan24 temat w 1.9TDI
    I w takich momentach dobrze mieć działającą klapę gaszącą. Można jeszcze próbować gasić silnik dużym biegiem jak sprzęgło wytrzyma.
  21. machina odpowiedział(a) na vSilveR temat w Audi A4 B5
    Może sprężyna pękła.
  22. W b5 polifcie grzanie lusterek załącza się automatycznie jak jest poniżej 5 stopni. Nie ma tu nic wspólnego ogrzewanie tylnej szyby czy ustawienia klimatronika.
  23. Skutki dokręcania z tzw wyczuciem zamiast wziąć klucz dynamometryczny.
  24. Bzdura, w polifcie grzeją jak jest poniżej 5 stopni. Z tyłu maty grzewczej jest termostat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.