Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

machina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez machina

  1. machina odpowiedział(a) na marcin23 temat w 1.9TDI
    Gdy przy silniku jest króciec z trzema świecami żarowymi czyli tzw podgrzewacz płynu założenie pompy boscha już nie jest takie proste ale jest możliwe:wink: Tam jest bardzo mało miejsca a odkręcenie dolnej śruby mocującej pompę jest bardzo trudne bez demontowanie króćca płynu. W silnikach montowanych poprzecznie wymiana tej pompy to bajka a nam przyszło się mocno gimnastykować
  2. Test robiłem już dwukrotnie i nic nie wykazał. Nie wiem czy wiesz ale żeby w dieslu wynik testu wyszedł pozytywny to przedmuch musi być już nie mały. Przy początkach upg nic nie pokaże
  3. Ecu ma problem z wysterowaniem doładowania, najczęstszy powód to zapieczone kierownice. Masz inny pomysł to szukaj. Komplet logów powinien być.
  4. Z tego co wkleiłeś można wywnioskować że turbina do czyszczenia.
  5. A w jakim formacie wpisujesz kod?Pamiętasz by wpisać 0 na początku?
  6. Przecież dostałeś informację jak to zrobić. Kup czystą pastylkę i po problemie:wink:
  7. A nie jechałeś przypadkiem na włączonej klimie? prawdopodobnie to właśnie z klimatyzacji ten szum słyszałeś i jest to normalne że chwile po zgaszeniu auta go słychać-wyrównuje się ciśnienie.
  8. Tak, tam gdzie przez grodź przechodzi podciśnienie do serwa masz wpięty cienki węzyk, wypnij go i zamiast niego daj długio wężyk do turbiny i zrób loga dynamicznego, turbo powinno być w maksymalnym doładowaniu czyli gruszka zassana:wink:
  9. To jedyne co mi przychodzi do głowy to problem z samą turbiną. Podłącz do niej jakimś wężykiem podciśnienie prosto z grodzi i zrób 011 dynamiczny tak do 3400obr/min.
  10. Turbina jest nowa z nowym srodeczkiem korasem załorzona w Marcu. Podczas jazdy samochodem slychać sycznie cos w stylu odrzutowca. obok IC Wyeliminowałeś już to syczenie? Zamieniałes zaworki?
  11. machina odpowiedział(a) na marcin23 temat w 1.9TDI
    Zobacz, jak dasz rade to lepiej nie ściągać bo po demontażu pompy lepiej wymienić uszczelki
  12. Fajny Avancik:wink: A co robi ten zamek na kluczyk w prawych drzwiach?
  13. Wszytko kwestia jak auto było serwisowane, nie sądzę że przy oleju long life i wymianach co 30tys wałek wytrzyma 500tys. Ale jak to mówią wyjątki od reguły są możliwe:wink: Mogą jeszcze broki wcześniej wyskoczyć i pozamiatane
  14. machina odpowiedział(a) na marcin23 temat w 1.9TDI
    Jak nie leci ropa z pod dekielka pompy do możesz próbować zaklepać króciec. Natomiast jeżeli wąż wody pod pompą jest napuchnięty i wilgotny od ropy to daruj sobie uszczelnianie króćca i dekielka tylko wymień pompę na nową lub używaną sprawną
  15. Ma dokładnie tak samo, części do wymiany UPG czekają już w garażu i będę jeździł aż objawy się zaostrzą. Nie mam złudzeń i wiem że uszczelka zaczyna powoli puszczać
  16. Termostat masz ok, odpowietrzyć się powinien sam. Podmień korek od kogoś tylko ori i jak nie pomoże to oby to nie było UPG. Bulgocze w nagrzewnicy?
  17. Patrząc na logi BS 003 i 011 ewidentnie problem ze sterowaniem egrem (no chyba że zaślepiony) i turbiną. Nie ma zmian ciśnienia w przewodzie dolotowym jak i zmian masy powietrza zasysanego. Sprawdź jeszcze raz czy podczas BS 003 w rurce podciśnienia do egra pojawia się i znika podciśnienie i tak samo przy gruszcze turbiny przy BS 011. Poczekaj na wypowiedzi innych, może będą trafniejsze:wink:
  18. Ilość postów w tym wątku nie jednego odstrasza przed wymiana licznika:decayed:
  19. Nie, może świadczyc co najwyżej o odparowywaniu wody z wydechu.
  20. W logu nie widać zmiany ciśnienia w BS więć coś jest nie tak. Miałeś węże dolotu poskładane? Zrób dynamiczny
  21. Nie jest ok, brak sterowania turbiną przez ecu, podpiąłeś dobrze wężyki podciśnienia? czy jest podciśnienie w wężyku do gruszki turbiny? Jak zrobisz z tym porządek to zrób dynamicznego 011 i 003
  22. machina odpowiedział(a) na cysiek temat w 1.9TDI
    Ja tak kiedys miałem i w logach było widac lekkie niedoładowanie, okazało się że wąż od intercoolera był dziurawy. Po wymianie jest dobrze juz ponad rok. Zrób logi i sprawa powinna się wyjasnić
  23. Przecież to żaden problem zmienić czas ręcznie dwa razy w roku:decayed: Ja nie wyobrażam sobie teraz powrotu do 1/2 fis:grin: FIS rządzi, a białe zegary to cos pięknego no i 6 gajgerków:wink:
  24. Ale gdyby miało zwykłego mcpersona to nie było by tyle przyjemności z prowadzenia naszych aczwórek:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.