Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

machina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez machina

  1. machina odpowiedział(a) na adik1983 temat w 1.9TDI
    Co nie znaczy że są ok:wink: coraz bardziej się skłaniam ku teorii niesprawnej świecy na 3 garze ale na 100% to mozna by to było potwierdzic po wymianie świecy lub zamianie miedzy cylindrami. Samo sprawdzenie oporności nie daje 100% gwarancji że świeca odpowiednio grzeje
  2. Prace sztangi dokładnie to można sprawdzić jak odepniesz gruszkę.
  3. Zakładałem 1,5 roku temu:wink:
  4. Wygląda na problem ze sterowaniem zmienną geometrią
  5. Nie wiem jak to skomentować czy ktoś jest w stanie wyjaśnić jak to możliwe że jednym padają po 3tys a innym no właśnie; ja mam obecnie 43 tys nalatane na MS i zaczyna sie coś odzywać przy wjeżdżaniu na nierówność na skręconych kołach a poza tym jest gitara:decayed: i złego słowa nie powiem na MS, po zimie wrzucam nowy komplet, i montaż ponownie samodzielnie
  6. machina odpowiedział(a) na adik1983 temat w 1.9TDI
    Generalnie to co najwyżej można by się przyczepić do korekcji na 3 cylindrze zaraz po uruchomieniu silnika. Zrób jeszcze raz 013, 023 tylko na zimnym podczas uruchamiania. Do sprawdzenia świece żarowe a w szczególności na 3 cylindrze, ta korekcja może być efektem niedogrzanej komory. Nie zaszkodzi zalać jakiegoś środka do czyszczenia układu wtryskowego.
  7. machina odpowiedział(a) na adik1983 temat w 1.9TDI
    Jeżeli wcześniej zalegał olej w dolocie to całkiem możliwe
  8. machina odpowiedział(a) na adik1983 temat w 1.9TDI
    Wrzuć logi statyczne 001, 013, 018, 023 loguj każdy kanał oddzielnie podczas odpalania i kilkanaście sekund przytrzymaj po odpaleniu. Zrób na zimnym i na rozgrzanym.
  9. Ja myślę że nie potrzebnie kombinujesz a konsekwencją będzie post jak to później naprawić Co za różnica czy nalejesz kilka litrów więcej
  10. machina odpowiedział(a) na adik1983 temat w 1.9TDI
    A jaka masz gwarancję że po tych zabiegach skok pozostanie taki sam? a może juz nawet przed wymianą uszczelnień był nadmierny luz spowodowany wybiciem się elementów popychacza:wink: Wyregulowac na nową i będzie git:wink:
  11. Ale oczekujesz że ktoś poprowadzi Cię za rączkę krok po kroku? Przecież masz link do tematu i wystarczy dokładnie zapoznać się z treścią i zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt
  12. Jeśli nagrzewnica jest zupełnie zatkana to raczej nic nie pomoże. Lepiej spróbuj przepłukać nagrzewnice pod ciśnieniem wodą z kranu na początek:wink:
  13. machina odpowiedział(a) na karol24 temat w 1.9TDI
    Zamienić to można ale na chwile w celu diagnozy czy N75 jest uszkodzony, ale na dłuższą mete jazda z N18 zamiast N75 jest niezalecana, zawory nie są identyczne:wink:
  14. machina odpowiedział(a) na karol24 temat w 1.9TDI
    AFN, ATJ, AVF AWX, ARL, itd z każdego powinien podejść.
  15. Nic w tym ciekawego nie ma i równie dobrze można jeździć na 5W30, ważne by norma dla pompowtrysków była odpowiednia:wink:
  16. To auto jest dłubnięte:wink: to i przykopci trochę
  17. machina odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    No przecież PDki powinny mieć pompy wspomagające... Pompki nie zassają tak paliwa jak pompa VP A ja mam. Tak jak pisali, występują wersje z pompą i bez niej. Pompki napewno nie zassą paliwa tylko pompa tandem:wink:
  18. Oring jest w korku:wink: bez niego w układzie chłodzenia nie będzie wymaganego ciśnienia, będą wycieki i niższa temperatura wrzenia cieczy:wink:
  19. Dokładanie a e te NM nie biorą się z niczego więc spalanie jest trochę wyższe niż w VP. ale to tak ok 0,8l. Jeżeli chodzi o przyrost NM i KM po samym programie to PD również będzie daleko w przodzie na seryjnych gratach a po zmianie turbo jest:banan: Dyskusja zaczyna zmieniać temat, autor pytał głównie o niezawodność i mankamenty a z tym nie jest gorzej niż w VP jak trafisz na zadbany egzemplarz i sam będziesz o niego dbał i nie mam tu na myśli tankowanie vervy i zaglądania codziennie pod maskę bez potrzeby tylko standardowe 10 przykazań dla diesla:wink:
  20. Jeździłem kilkoma 110 AFN znajomych a swoją A4 AJM śmigam już dwa lata i złego słowa nie powiem. Te wszystkie problemy z pompkami etc puki co mnie nie dotyczą a przyjemność odpychania się ze znacznie niższych obrotów i większy moment jest przewagą dla TDI PD. I nigdy nie zalewałem droższej ropy:decayed: Jeżeli boisz się pecha że kupisz kota w worku i zaczną się wydatki, oraz gdy przeszkadza ci trochę droższy rozrząd to kup na pompie, ale pamiętaj gwarancji że będzie długowieczny nigdy nie ma a żeby jeździło się przyjemnie jak AJM potrzebny program. Wiele zależy od tego co auto ma za sobą; co ile wymieniany olej itd. temat rzeka... Powodzenia w zakupie, miej głowę na karku:wink:
  21. machina odpowiedział(a) na raffik temat w 1.9TDI
    Oj coś z tymi zegarami jest nie tak, może ktos tam ręce niepotrzebnie wkładał i uwalił coś w zegarach
  22. machina odpowiedział(a) na kaline1984 temat w 1.9TDI
    Śmiem wątpić w dokładność tej hamowni:wink:, no chyba że masz grubo pomodzone auto i to nie samym programem:decayed: Wstawiaj wykres
  23. machina odpowiedział(a) na Arkom temat w Układ Jezdny
    Jak używasz hamulca to nie dziwne, jak dziś wróciłem z pracy przejeżdżając 20 km to również miałęm całe felgi aluminiowe ciepłe z przodu, a 2 razy tak mocniej przyhamowałem. Myślę że to normalne
  24. A kierunkowskazy działaja bez zarzutu? wygląda mi to na początek problemów z przekaźnikiem zamontowanym w konsoli.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.