Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Kojarzy ktoś te autko? http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141214/POWIAT02/141219884&sectioncat=photostory3
  2. Niemożliwe żebyś nie miał fabrycznie nagłośnienia, ktoś musiał przy tym grzebać.
  3. prezesik18 odpowiedział(a) na Jacek78 temat w Audi A4 B5
    Lampka świeci dopiero po włączeniu swiateł postojowych/pozycyjnych i otwarciu schowka. Sprawdzałes na włączonych tych światłach?
  4. Ciekaw jestem czy ma w ogóle opaski zaciskowe na tych gumach
  5. Zaznaczyłem w kółka miejsca w których kolektor jest mocowany i do czego.
  6. Ja kupowałem na http://www.tuningkingzshop.pl/ Zobacz na forum w dziale sprzedam, pewnie ktoś ma na handel.
  7. To sobie wyobraź teraźniejsze koło jakby się schowało do środka o te 15mm, jak to wizualnie będzie wyglądać, ale te cofnięcie o 3mm to właściwie nie możliwe żeby coś obcierało.
  8. Dobre szerokie koło 18-19", niska oponka, spora gleba i przykuwa wzrok Auto ma bardzo ładny kolor, a koło i gleba to podstawa w wizerunku auta.
  9. W takim razie przed świętami zaszaleje
  10. W Tesco są samoobsługowe kasy, robisz zakupy i wsypujesz gotówkę do automatu przelicza i problem z głowy
  11. Jak chciałbyś wymieniać soczewki, to najlepszą opcją chyba rezanie bixenonu na soczewkach z A6 C7. Koszta soczewek niewiele większe, soczewki dużo młodsze, masz bixenon, tylko przeróbka lamp najtrudniejsza.
  12. Nie masz pełnej aktywowanej wersji vagcoma. Odezwij się na PW z adresem email to Ci coś podeślę
  13. Dużo rzeźby ze zmianą lamp nie ma. Jest temat opisany krok po kroku więc nie rozumiem w czym problem. Z tyłu przy wymianie lamp z przedliftowych na II lift należy zmienić jedynie kolejność dwóch przewodów w kostce.
  14. Sprawdź łączenie się przewodów idących z krańcówek do pompki centralnego. Musisz odkręcić plastikowy próg z tyłu od strony pasażera, przewody są niebiesko-biale, o ile pamiętam są 3 lub 4. Łączą się w całość i często na tym łączeniu zdarza im się przegnić.
  15. Pstryczki były w poliftach.
  16. prezesik18 odpowiedział(a) na Savrad temat w Audi A4 B5
    Kostka stacyjki również do sprawdzenia
  17. Temat gaśnięcia auta po 1sekundzie to tylko i wyłącznie wina immobilizera. Znajdź w dziale "Warsztat A4 B5" temat o naprawie pętli immobilizera i spróbuj tego. Jeśli masz problemy z pracą silnika - wypadanie zapłonów, zbyt niska moc, falowanie obrotów to radziłbym wyczyścić i zaadaptować przepustnicę i odwiedzić gazownika. Kiedy ostatni raz odwiedzałeś gazownika w celu regulacji wymian filtrów?
  18. prezesik18 odpowiedział(a) na JakubMi temat w Audi A4 B5
    Od bagażnika blacha jest goła.
  19. MAXGEARA - ogólnie miałem je w cenie 25zł sztuka. Febi wychodziły ok 45zł a Lemfordera sporo więcej. Wymieniałem sam u znajomego na warsztacie także obyło się bez robocizny. A uszkodzone tuleje mogłem zaobserwować w tylnych lusterkach jak chwilkami na wybojach/nierównościach koła drgały na boki.
  20. Zmienić tuleje nic nie szkodzi. Mi tył też strasznie "pływał" tuleje wyglądały na dobre a jednak po ich wymianie auto zupełnie lepiej się prowadzi. Nie muszę na prostej drodze korygować non stop kierownicą.
  21. Stawiam na kostkę stacyjki - u mnie na włączonym zapłonie wszystko chodziło, natomiast po odpaleniu nie dało rady włączyć świateł mijania, trzeba było kluczyk przekręcać jak przy odpalaniu i dopiero zapalały się.
  22. Możesz spróbować przeczyścić styki, tak jak tu w temacie jest opisane: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11352-all-b5-regeneracja-przelacznika-swiatel-drogowych/page-1 ewentualnie sprawdzić jeszcze przekaźnik od świateł.
  23. prezesik18 odpowiedział(a) na eurotrack temat w Audi A4 B5
    Jak masz podstawowe narzędzia, zapał i zdolności manualne to sam powinieneś poradzić sobie z jego regeneracją. W sumie najbardziej obawiałbym się demontażu. Zobacz tu na czym polega regeneracja:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.