Treść opublikowana przez prezesik18
-
Jakie powinno być napięcie na akumulatorze?
Ja u siebie pod odpaleniu mam 13,8V.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
mi by się fura dobrze widziała odmalowana w "moro". Tak na wojskowo w macie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Chłopaki, gdzie w koszaline wytną mi z tworzywa sztucznego ładnie ramkę niewielkich rozmiarów? Zamontowałem UKP w nawiewie i chcę ładnie zabudować
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Nawet ja tyłka nie ruszyłem żeby podjechać na spot bo musiałem sprawozdania do szkoły pisać A co do pomysłu Audi Klub Koszalin na fb to pomysł trafiony w 10
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja podjadę, może ktoś będzie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
to przyjezdza ktos dzis?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
a wpadaj
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja nie zauważyłem żeby takie spoty się odbywały To tak jak tydzień temu? Środa 17.00?
-
Czy dziala fabryczny sciemniacz z zarowkami led.
Działa, lecz troszkę dłużej trwa wygasanie.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Tylko u nas w regionie to mało osób z A4 no chyba że nawiązać kontakty z forum audi 80 itp.
-
silnik nie pracuje tak jak powinien
ten błąd to od przepływomierza, podaje za mała wartość. Sprawdź czy nie masz nigdzie lewego powietrza w dolocie. Jeśli będzie ok, to zrób logi to zobaczymy czy przepływka nie zaniża i nadaje się do wymiany.
-
Lampy tylne led nie swiecą wszystkie diody
Kup nowe o takich samych parametrach jak masz teraz i przelutuj bo wkrótce przestaną świecić.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Spocik w środę?
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Ok, to poszukaj fot. No nie powiem ale napaliłem się właśnie na ten UKP. Wczoraj nawet licznik wyjąłem z auta żeby zobaczyć czy nie uda mi się tam tego wyświetlacza wcisnąć ale może być problem. Sam wyswietlacz ma wymiar 66x27mm, takich wymiarów płytkę wyciąłem i przymierzyłem i wyszło jak na foto. A płytka na której jest wyświetlacz jest jeszcze szersza także nie wiem czy nie przeszkadzałaby pokrętłom w liczniku od ustawiania godziny i kasowania dziennego przebiegu
-
gdzie ten czujnik 01296 Czujnik temperatury w kanale powietrza, środek-G191?
Nad radiem, jak są nawiewy, to właśnie w tym kanale znajduje się czujnik o którym piszesz. Po wyjęciu radia powinieneś mieć do niego dostęp.
-
Odpowietrzenie hamulców i pompy ABS/ESP w A4 B5
Odpowietrzanie pompy systemu ABS Procedura ta wyjaśnia jak odpowietrzyć pompę systemu ABS. Korzystanie z omówionego tu sposobu odpowietrzania nie jest konieczne, o ile pompa ABS'u nie została kompletnie "osuszona" np. po zupełnym wycieku płynu. Procedura ta nie musi też być wykonywana po zwykłej wymianie klocków hamulcowych, przewodów hamulcowych czy też nawet po wymianie płynu hamulcowego. Procedura ta nie jest też w stanie zastąpić tradycyjnej i chyba najpewniejszej metody odpowietrzania układu hamulcowego, polegającej na zespołowej pracy dwóch osób, z których jedna naciska pedał hamulca zwiększając ciśnienie w układzie, a druga luzuje odpowietrzniki usuwając w ten sposób ewentualne powietrze. Do poprawnego przeprowadzenia czynności odpowietrzania pompy ABS'u przy pomocy oprogramowania VAG-COM muszą być spełnione następujące warunki: • Pojazd musi być podniesiony - koła nie mogą dotykać podłoża. • Włączony zapłon ( w pozycji ON ) Odpowietrzanie pompy układu ABS w pojazdach: VW Golf, GTi, Jetta, Audi TT [Wybór] [03-ABS/hamulce] [Nastawy podst. - 04] Grupa "001" [idź!] W tym momencie pompa systemu ABS powinna uruchomić się na ok. 10 sekund. Odgłosy uruchomionej pompy powinny być dobrze słyszalne. [Gotowe, powrót] ...i gotowe. Odpowietrzanie pompy układu ABS w pojazdach: VW Passat, Audi A4/S4, Audi A6/S6 i A8/S8. [Wybór] [03-ABS/hamulce] [Nastawy podst. - 04] Grupa "002" [idź!] W tym momencie pompa systemu ABS powinna uruchomić się na ok. 10 sekund. Odgłosy uruchomionej pompy powinny być dobrze słyszalne. [Gotowe, powrót] ...i gotowe.
-
sportowe zawieszenie problem;/
Amortyzatory nie mają wpływu na wysokość zawiechy, także pewnie wina sprężyny, za twarda i auto nie siada.
-
Problem z odpalaniem na zimnym 1.8 adr
Jak masz vaga proponuje sprawdzić czujnik cieczy chłodzącej G2/G62. Najczęściej on jest przyczyną trudnego odpalania zimnego silnika.
-
Wskazanie spalania
bo fis bierze info z czasów otwarcia wtrysków pb, a gdy lpg działa to wtryski pb są wyłączone. Też myślałem nad montażem w nawiewach ale wyświetlacz jest mały 2,5 cala i ma wymiary 66m x 27mm - troszkę szerszy niż oryginalne w liczniku miejsce na wyświetlacz temp i wybranego biegu automatycznej skrzyni biegów.
-
Wskazanie spalania
Licznik to koszt właściwie 200zł. Najgorzej to jest znaleźć manetkę do fisa przedlift sedan i kogoś kto ma kostki do sprzedania. FIS nie będzie mi wskazywał średniego spalania i dystansu jaki pokonam na zbiorniku lpg, dlatego prawdopodobnie będę kombinował coś z tym UKP Mam mieszane uczucia dotyczące estetyki montażu, żeby zrobić to tak żeby wiochą nie śmierdziało, ale funkcjonalność mnie przekonuje aby zakupić właśnie UKP.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Bez przesady że by lecieć na spota 60-70km na 1h czasu Może w lato będą jakieś lepsze spoty przy grillu i piwku W sumie w Koszalinie na spotach zawsze są 3-4 audiki, czyli słabiutko
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Ja siedzę głównie w wątku koszalińskim i tam wpadam na spoty Z naszych okolic nikt tam się od dobrych dwóch lat nie odzywał Z połczyna i białogardu też nikogo nie było.
-
Wskazanie spalania
Tak myślałem ze zostanę pojechany Licznik mam zwykły bez dodatkowych wskaźników. W moim roczniku aby wyrezać fisa aby pokazywał informacje jak te fisy z 2000 roku to jest z tym jeb**** Co do kosztów to nie byłbym tego taki pewien, bo wyrwać licznik ze sprawnym fisem to koszt 250-300zł, do tego kostki pewnie z 30zł i jeszcze manetki do zmiany które pewnie z 50zł kosztują. W dodatku znaleźć te manetki do przedlifta sedana to jest cud. Naprawdę myślałem na oryg licznikiem z fisem ale mam w aucie lpg a po przełączeniu na lpg fis nie pokazuje wskazań spalania a to bez sensu. UKP ma w sobie wszystko co chciałbym widzieć podczas jazdy. Czujnik temp zewnętrznej, wewnętrznej, (podłączyłbym czujnik temp oleju), voltomierz, pokazuje date, godz, licznik dzienny, pomiary przyśpieszeń, aktualną prędkość, aktualne spalanie, rodzaj paliwa na którym jadę, także pokazuje zasięg na danym zbiorniku paliwa oraz średnie spalania osobno dla benzyny jak i dla LPG. Jak dla mnie ma o wiele więcej przydatnych opcji niż oryginalny fis. Tylko najgorsza sprawa to jego zamontowanie, a właściwie estetyczne wkomponowanie w deskę rozdzielczą/licznik:whistling:
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Moja była, teraz mój kolega nią jeździ niedługo się pojawi niebieski avant na ramkach tylko muszę znaleźć chwilę czasu No to można kiedyś się ustawić na jakiegoś mini spota Ja jestem ze Sławoborza, także bliziutko
-
Wskazanie spalania
Telwis - Programatory, elektronika samochodowa oraz diagnostyka - UKP Ja poważnie zastanawiam się nad takim zakupem. Wszystkie opcje fajne, nawet lepsze wg mnie niż te co posiada oryginalny fis, tylko gdyby wyswietlacz udałoby się zmieścić do licznika w miejsce wyświetlacza temp i wyświetlacz od automatycznej skrzyni biegów.