Treść opublikowana przez prezesik18
-
Problem z silnikiem
Sonda nie ma wpływu na to że jeden cylinder nie jest sprawny. No to teraz należałoby sprawdzić wtryskiwacze. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
-
Problem z silnikiem
Podpinaj Vag i sprawdzaj błędy. Jak na jeden gar nie chodzi to sprawdzaj świece/cewki. Jeżeli będą sprawne to sprawdź szczelność cylindrów oraz stopień sprężania.
-
[B5 AHL] Kontrolka oleju
Sprawdź całą odmę, od początku do końca, okolice czujnika oleju i podstawy filtra oleju. Ja bym obstawiał że leci spod podstawy filtra oleju. U mnie tak właśnie było. Chociaż niewykluczone że może dawać też z innego czujnika. Grunt to dobra latarka i wizyta na kanale/podnośniku i wyjaśni się wszystko.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Od zmiany na forum dawno nic tu się nie dzieje Zresztą w Koszalinie jest podobnie.
-
Zacisk z tyłu nie odbija po ręcznym. Moment dokrecenia tarcz z tyłu.
To teraz już wszystko wiem, reczny na zimę muszę podciągnąć
-
Problem z immobilajzerem
Na allegro widziałem immo box. Wyłącza to immobilizer całkowicie. Koszt niecałe 200zł. Zawsze też możesz mu podesłać poradnik, jest w dziale warsztat A4 B5 "immobilizer" jak naprawić.
-
A4 B5 zerwane wężyki, chyba od odmy, PROŚBA O POMOC
Najczęściej jest w niej dziura, lub też po prostu pęknięcie które jest niewidoczne. Sam u siebie już wymieniałem odmę, nie jest to jakoś szczególnie trudne, problemów może przysporzyć włożenie z powrotem kolektora. Listwa wtryskowa gazu nie przeszkadza przy pracach. Ogólnie jak masz zdolności manualne to zrobisz to bez problemu. Wystarczy trochę czasu i chęci.
-
Zacisk z tyłu nie odbija po ręcznym. Moment dokrecenia tarcz z tyłu.
a spróbuje. tylko regulacja jest pod osłoną termiczną tłumika? Konkretnie w którym miejscu i na ile śrubek jest tam to przykręcone?
-
silnik kompletny co sie w nim znajduje ???
Silnik z osprzętem - kompletny silnik (rozrusznik, alternator, sprężarka klimy, kolektor ssący i wydechowy, sprzęgło), czasem też dają do tego instalacje z komory silnika + ECU.
-
Zacisk z tyłu nie odbija po ręcznym. Moment dokrecenia tarcz z tyłu.
Mówisz że nadaje się zacisk do regeneracji? Co w takim zacisku który nie do końca odbija dźwignię najczęściej jest uszkodzone? Tłoczek czy trzpień na którym jest umieszczona dźwignia od ręcznego? Tak się składa że wcześniej nie miałem wcale ręcznego na lewym kole, tłoczek był tak skorodowany że nawet nie drgnął, stary właściciel dorzucił używany zacisk który teraz mam zamontowany. Co w przypadku gdybym kupił komplet do regeneracji zacisku a okazałoby się że ten trzpień jest skorodowany i to on powoduje cały problem?
-
Zacisk z tyłu nie odbija po ręcznym. Moment dokrecenia tarcz z tyłu.
Mam taki sam problem z ręcznym jak Ty. Z tym ze u mnie odciąga na tyle że klocki nie tra o tarczę i nie grzeje się koło przez to. Ale wkurza mnie jak dźwignia ręcznego łapie dopiero przy 4-5 ząbku. Wczoraj zmieniałem na próbę samą sprężynę która odciąga tą dźwignię, ale bez większych sukcesów(spryskałem tez cały ten mechanizm wd40 ale poprawa raczej chwilowa. Teraz mam zamiar z ta sprężyną wybrać się do sklepów motoryzacyjnych i spróbować jakąś mocniejszą znaleźć i dopasować od innego furaka. U mnie do całkowitego odbicia tej dźwigni brakuje ok 6-8mm. Dodam że szukałem tej sprężyny na allegro i nie znalazłem żadnej aukcji. Jak rozwiąże ten problem to na pewno napiszę tu
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie, regenerował z was już ktoś porysowane płyty z grami? Mam fifę 12 co się czasem przytnie, a widziałem na alledrogo że za niewielką kwotę naprawiają płyty. Warto?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
No to nieźle 1.9 130km w borze robi dobrą robotę, to u Ciebie musi naprawdę być kozacko A jak tam spalanie po modach wzrosło?
-
Immo problem, przy zapalaniu
Bardzo częsta usterka w A4, prawdopodobnie padła cię pętla indukcyjna od immo. Zajrzyj do działu WARSZTAT i tam jest praktycznie wszystko w tym temacie. ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- Polecam przeczytać cały wątek: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-immobilizer-1649/
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
W takim razie nie mam co się ustawiać Osiągi masz jak 2.8 w benzynce. To co tam konkretnie w niej zmodziłeś i jaką moc masz teraz?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jeśli standard AFN to czemu nie? U mnie atutem jest LPG Powiem Ci że z chęcią bym porównał, mój wedlug katalogu do 100km/h ma 0,7s przewagi Masz sedana?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Hmmm, To co tam masz za diesla pod maską że chcesz się z 1.8 wolnossakiem ścigać? Jak 1Z to nie ma problemu Myślę że na strefie ekonomicznej najlepsze warunki
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
heh, to jednak nie tylko ja lubię wystartować szybko ze świateł
-
Uszkodzona sonda?
Sondę tylko wymieniasz i nic nie trzeba adaptować. Potem tylko vaga podpinasz i kasujesz błąd.
-
Strefa Śmiechu
Passat 3C 1,9 TDI in Polizei Optik! Scheckheft gepflegt! in Niedersachsen - Wardenburg | Autos | eBay Kleinanzeigen Niezłe malowanie
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Narazie inwestuje w pakiet oświetlenia wnętrza, już idą do mnie poliftowe nawiewy z podświetleniem
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Ja jeżdżę jeszcze nienaznaczony Może wkrótce zainwestuje w ramki klubowe.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
lub:
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
EURO-CENTRUM-TADEUSZ Sp z o o, Koszalin, ul. Gnieźnieńska 43A, Salon Audi, Dealer Audi, Salon samochodowy Audi W Koszalinie jest serwis Audi, proponuję do nich zadzwonić i się dopytać czy jest możliwość sprawdzenia u nich auta A jak nie to jeszcze w Koszalinie jest serwis Skody.
-
demontaż obudowy kierownicy
Dodam że jest tam potrzebny długi TORX T30 (długość ok 6,7 cm)