Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. jest za***iście, szukaj grilla RS, chociaż znając Ciebie to pewnie masz ?
  2. fajnie to wymyśliłeś ? Nacieszyłeś się już coś mocą? czy na razie w fazie składania jeszcze auto?
  3. ALki są w stanie dać tyle paliwa?
  4. radimm odpowiedział(a) na jakubcs11 temat w 1.9TDI
    zapoznaj się z powyższym tematem. t.awx + 216 to jakieś max 160KM. Sprzęgło to jedno a koło zamachowe to drugie.
  5. radimm odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    gtb17 + 0.240 + 107J, po za tym pierdoły typu kolektor awx, FMIC itp
  6. radimm odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    mi na tarczy i docisku awx, mój AFN spokojnie dźwigał 200KM + 425Nm, przy czym 350Nm miał przy ~2100obr/min. Także ori zestaw awx spokojnie powinien sobie z tym co masz poradzić. Co do sprężynek, to fakt przy komplecie z awx ich nie ma, ale jakoś nie zauważyłem żeby dwumasa dostawała po d*pie bardziej, a na pewno nie była zmieniana od 8 lat, bo tyle mam auto Jeśli planujesz dalsze modyfikacje, to owszem wysłałbym to na obicie kelvarem (ja płaciłem za to jakoś 150zl), ale jeśli na tej mocy i Nm chcesz pozostać - to raczej nie ma sensu
  7. z tego co masz w opisie to 96r, czyli powinieneś mieć map sensor w ECU, a z rury dolotu idzie Ci wężyk ciśnieniowy do tego map-sensora. Wskaźniki mają w komplecie trójnik, który wpinasz pomiędzy wężykiem idącym z rury dolotu do Mapa, robisz to na wysokości np. puszki z kompem (wszystko chowasz do puszki). Żadnych wierceń itp. no chyba, że masz mapa na rurze dolotu...
  8. mocy przybywaj!
  9. Fajny sedan! Niemiaszek widać coś zaczął dłubać przy niej i w sumie w gratisie zwężony zderzak RS4 + grill RS4 to całkiem spoko bonus ? Fmic też założony, to może i coś z mocą dłubał. Sprawdzałeś to? Powodzenia!
  10. jedź do Daniela z TTC Kraków. On Ci to ogarnie jak należy. Mojego AFN na różnych stage'ch stroił i Daniel i Gregor10, obu polecam. Kwestia gdzie masz bliżej
  11. przepięknie wygląda ?
  12. Kowi blok i łapy pod kolor pędzla widzę ?
  13. radimm odpowiedział(a) na Dima99 temat w 1.9TDI
    0.95 bar
  14. ile to ma PS teraz?
  15. Szafa, co tu dużo pisać -Najładniejsza w Polsce A4 b5 Avant TDI ? gratki!
  16. na allegro pełno s-line w B5 Fajnie wygląda, efekt końcowy będzie rwał cycki
  17. hehe dobre, też o tym myślałem u siebie, ale na moim ECU chyba to nie wchodziło w grę. Za tydzień przegląd mam zobaczymy co będzie... btw. na Twoim ECU można pewnie ogarnąć limiter obrotów, że np na jałowym zakręci go np max. do 2tys
  18. Będzie gruboo
  19. nie chce pytać jak duży worek hajsu to pochłonie Fajnie, że prace idą do przodu. Z niecierpliwością czekam, aż szara będzie wystrojona. Chyba najgorsze co cię czeka to docieranie silnika
  20. super siadły pasy fajne przełamanie wnętrza
  21. Dałem d*py Box zawsze Radekst może złapać na taśmę 3M Co do oliwy to nie wiesz na jaki przerafinowuje? Jak na mineralny to mam odbiorców w hurtowych ilościach
  22. gratki Radku! Niejedzące oleju TFSI to prawdziwy rarytas gdybym miał pewność, że na takie właśnie trafie to już dawno zamieniłbym swoją babkę na takie B7 + Q
  23. wczoraj tj 31.01, na Opolskiej przed godz. 18, widziane szare b7 avant na avusach III , pozdro
  24. Avus III świetnie leży na A4
  25. Wczoraj ~17.30 widziane na Nowohuckiej czarne B7 w sedanie. Pozdro dla kierownika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.