Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Ciekawy zestaw Ci się trafił Będziesz malował dokładkę wydechu w kolor listw bocznych ?
  2. Jaką barwę wziąłeś 6000k ? Podświetlenie tablicy jest tak mocne, że nie potrzeba żarówek we wstecznym Dużo roboty z nagłośnieniem Bose ?
  3. Faktycznie zyskał trochę na wyglądzie i jestem zaskoczony wytrzymałością plasti dip'a Prawdopodobnie na lato prysnę obwódki szyb i relingi w ten sam kolor Fura po wymianie tarcz,klocków, węży i opon. Jako, że wyszło słońce w NO to wysprzątałem auto po ostatniej podróży. Standardowe mycie + wosk oraz wnętrze potraktowane Autoglym interior shampoo, a następnie Autoglym vinyl & rubber care. prezencik czekający na montaż
  4. Powodzenia w modzeniu fury
  5. Ile dawałeś za wszystko w ASO.
  6. Dobra baza pod mody Szkoda, że chłopaki z Ingolstadt kazali sobie dopłacać za klimę dwustrefową w B8 Bezawaryjności !
  7. To trzeba coś ogarnąć bo zaraz pewnie wszyscy na święta pocisną do PL
  8. Niezły bandzior Banan na twarzy każdego dnia Zadowolenia z auta i bezawaryjności !
  9. Kolor petarda i te fotele Dużo roboty jest z kierą żeby ją ogarnąć ?
  10. Graty nowej fury Felgi w B7 miały ET 33 ? Obcierały Ci te koła po zmianie zawieszenia ?
  11. Korzystając z pogody zrobiłem parę zdjęć. Dodatkowo kupiłem osłonę na aku oraz siatkę bagażnika. Pomalowałem grill oraz wyleciały znaczki z tylnej klapy. Wie ktoś może jak ściągnąć znaczek S-line z grilla bez szkód ? Edit: W końcu ukończony pakiet oświetlenia wnętrza i powoli zacząłem ogarniać led na zewnątrz Ponadto auto po serwisie: Świerzy olej, filtr oleju, filtr kabinowy, filtr paliwa oraz nowy płyn hamulcowy. Myślałem, że ASO jest rzetelne. Jako, że przy każdej wymianie oleju wymieniam też filtr powietrza wziąłem się za jego wymianę. Okazało się, że filtr powietrza nie był wymieniony od wyjazdu auta z fabryki poniżej foty filtra oraz jego zawartości po prawie 8 latach... Auto po wymianie rozrządu oraz termostatu + mały gadżet do kluczyka
  12. Radio wyszło z autem z fabryki więc faktycznie trochę ze sobą są Dzięki wielkie za info
  13. Czy po odpięciu aku na kilka godzin będę musiał wpisać kod? Jeżeli tak to gdzie znajdę kod do navi ?
  14. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jakiś patent jest na wymianę pozycji w bi-xenon? Ręce już mam pociachane, a żarówki dalej nie chcą wyjść
  15. Graty fury Mati Niechaj się sprawuje jak należy
  16. Dekory są mega zresztą cała fura jest mega Sam modziłeś mirror tilt ?
  17. Automat trochę zamula ten silnik może kiedyś sprawdzisz ile ma faktycznie
  18. Ładnie wygląda Dłubałeś coś przy silniku ?
  19. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie każdy robi kilkadziesiąt tyś rocznie... W pl transport lotniczy jest ograniczony stąd mamy tak ogromne przebiegi. W innych krajach ludzie latają samolotami nawet te 300km, a u nas każdy śmiga autem...
  20. Co robiłeś z lampami przednim, że są takie żółte w środku ? Auto świetnie się prezentuje
  21. No to fajnie oby się sprawowało Ja swoje trzymam dalej
  22. Ktoś z okolic Stavanger chętny na jakiegoś spota ??
  23. Powodzenia w zakupie następcy
  24. Świetne auto no i ten silnik... Fajne koło sobie sprawiłeś Powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.