Treść opublikowana przez Norbas
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Na razie w sumie póki się nie sprzeda to przyglądam się rynkowi i sprawdzam co mi pasuje... ostatnio do b9 allroada w wersji bieda coby poznać auto, S5 b8a6 c7, a7 c7. W między czasie smigalem nowym E-tronem Gt wersja pro - jak zmontuje film to wkleję
- B9 Fellows
-
B9 Fellows
Wydaje mi się, ze to kwestia adaptacji ale nawet jak miałem wyłączony ss to po przejęciu z d na p automatycznie wyłączał. Coś jak w b8 wyłączenie auta po otworzeniu drzwi albo załączenie ręcznego po otworzeniu drzwi. Oczywiście nie wszystkie to miały ale się zdarzały. nawet nie wiedziałem, ze z poziomu klimy można to kontrolować ? będę miał jeszcze okazje to sprawdzę.
-
B9 Fellows
WW etronach i nowym etronie GT tez on działa bardzo dziwnie ale przynajmniej nie jest aktywny po każdym odpaleniu . Tak w ogóle to Auto potrafi pływać od pasa do pasa... vw golf 7 czy tez nowy Touranie dużo lepiej to działa imo. Mnie ostatnio w b9 trochę irytowało wyłączenie silnika po przełączeniu z D na P ?
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
Jak na bitka to i nawet takie spalanie można przełknąć ☺️ Ale widze tip tez ma softa jak dla ekologa ?
-
B9 Fellows
Dzięki panowie za odpowiedz. Jedyne co mnie odstrasza w nowszych dieslach to właśnie ad-blue... jakoś niechętnie podchodzę do tego tematu. Wcześniej źle patrzyłem na dpf ale jak to mówią idzie się do wszystkiego przyzwyczaić.
-
B9 Fellows
Dobra teraz ja mam pytanie do użytkowników dyszelków. Jak wam się sprawdza układ adblue ? Szczególnie interesuje mnie sprawa podczas zimy i mrozów
- B9 Fellows
-
B9 Fellows
Dokładnie w poliftach już jest to o czym wspomniałem. Łapcie numer robaczki 8W0-803-593. Lewa i prawa to samo
-
B9 Fellows
Do b9 kupuje się zaślepki. Stare wycina nożykiem do tapet a nowe wkłada się w otwory. Zaslepki są z uszczelka jak ktoś ma na gwarancji jeszcze to jak dobrze pamietam robią to jako bulletin
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Kolor i wzór me gusta ? oponkę bym 235 tam widział. Chociaż każdy producent będzie miał inne parametry
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Umówiłbym się teraz na ustawienie zawiechy coby ci gum na wahaczach nie narywało
-
B9 Fellows
Tak ale między b8 a b9 jest różnica. Tak samo między golfem a polo. Itd. Różnica w SW. Każdy model ma inny.
-
B9 Fellows
S-tronic to stronic. Jak auto latało po autostradach i bez przyczep. Olej wymieniany przynajmniej co max 60kkm to nie powinno być problemu. Auta jeżdżące po górach, w mieście czy tez z przyczepami mogą mieć już jakieś zużycie sprzęgieł lub poszarpywania. Ogólnie s-tronic w b9 to inna konstrukcja jak w b8. Trzeba wiedzieć kiedy może szarpać czy tez zgrzytać. Nowe auta podczas pełzania z górki wydają metaliczny dźwięk z okolicy skrzyni trzeba się wsłuchać. Dodatkowo tryb eco czy tez zwykle D to jakieś nie porozumienie. Nie ma potem co się dziwić, ze dwumasu 100kkm nie dolatują ale tryb S w b9 według mnie jest poprawiony względem B8. Za to Stronic w b9 na starcie trochę opóźnia czy tez dojeżdżając do skrzyżowania i nagłym ruszaniu. To takie moje odczucia.
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Auto i koło wystawione także musi się znaleźć kupiec
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
No u nas tak było w piątek ? sporo aut po rowach i nawet nowy e-tron GT się skasował ? Co do zbieżności to ok. Auto ściągało minimalnie do lewej plus kiera była delikatnie przestawiona do prawej strony. Dopiero po 3 razie bylo jak należy Oczywiscie śruby z tylu na toe się zastały ? Tak zaczynałem tak zakończyłem słabe zdjęcia bo z pod auta robiłem ??
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Dzisiaj miałem chwile to zrobiłem na spokojnie zbieżność i dodatkowo zacząłem koła szykować na lato, czyli mała korekta...
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Unirojalki bardzo dobre opony szczególnie na mokrej nawierzchni ? Ładne emblematy ☺️
-
B8 TrOOOOp
Nie prawda co najwyżej Passat w tdi
-
B8 TrOOOOp
Jak suszarki nie masz to do gorącej wody wrzucić
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Jeszcze listwa pod grillem na czarno jak w s-line z pakietem black i przód będzie miodzio ?
-
B8 TrOOOOp
Musisz boczek zdemontować i ściągasz ramkę od przedniej strony albo tylnej. Ramka jest wciskana w uszczelkę, trochę ciężko się wkłada na miejsce ale można delikatnie przesmarować lubrykantem do oringow etc.
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Pierwsza rzecz do zrobienia ?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Bez przesady po programie to jeździ tak samo jak 3.0tdi 204km albo 3.0 clean diesel 218km Graty Auta i bezawaryjności. Ciekaw jestem jak przypadnie Ci automat... ja po prawie 2 latach śmigam dalej cały czas na trybie manualnym ??
-
Rodzinne kombi
Dzieje się tu co ? Ty masz ten silnik z GPF czy jeszcze bez ? :hi: