Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Na razie w sumie póki się nie sprzeda to przyglądam się rynkowi i sprawdzam co mi pasuje... ostatnio do b9 allroada w wersji bieda coby poznać auto, S5 b8a6 c7, a7 c7. W między czasie smigalem nowym E-tronem Gt wersja pro - jak zmontuje film to wkleję
  2. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Skąd ja to znam ??
  3. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Wydaje mi się, ze to kwestia adaptacji ale nawet jak miałem wyłączony ss to po przejęciu z d na p automatycznie wyłączał. Coś jak w b8 wyłączenie auta po otworzeniu drzwi albo załączenie ręcznego po otworzeniu drzwi. Oczywiście nie wszystkie to miały ale się zdarzały. nawet nie wiedziałem, ze z poziomu klimy można to kontrolować ? będę miał jeszcze okazje to sprawdzę.
  4. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    WW etronach i nowym etronie GT tez on działa bardzo dziwnie ale przynajmniej nie jest aktywny po każdym odpaleniu . Tak w ogóle to Auto potrafi pływać od pasa do pasa... vw golf 7 czy tez nowy Touranie dużo lepiej to działa imo. Mnie ostatnio w b9 trochę irytowało wyłączenie silnika po przełączeniu z D na P ?
  5. Jak na bitka to i nawet takie spalanie można przełknąć ☺️ Ale widze tip tez ma softa jak dla ekologa ?
  6. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dzięki panowie za odpowiedz. Jedyne co mnie odstrasza w nowszych dieslach to właśnie ad-blue... jakoś niechętnie podchodzę do tego tematu. Wcześniej źle patrzyłem na dpf ale jak to mówią idzie się do wszystkiego przyzwyczaić.
  7. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dobra teraz ja mam pytanie do użytkowników dyszelków. Jak wam się sprawdza układ adblue ? Szczególnie interesuje mnie sprawa podczas zimy i mrozów
  8. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Za 10 masz ori
  9. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dokładnie w poliftach już jest to o czym wspomniałem. Łapcie numer robaczki 8W0-803-593. Lewa i prawa to samo
  10. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Do b9 kupuje się zaślepki. Stare wycina nożykiem do tapet a nowe wkłada się w otwory. Zaslepki są z uszczelka jak ktoś ma na gwarancji jeszcze to jak dobrze pamietam robią to jako bulletin
  11. Kolor i wzór me gusta ? oponkę bym 235 tam widział. Chociaż każdy producent będzie miał inne parametry
  12. Umówiłbym się teraz na ustawienie zawiechy coby ci gum na wahaczach nie narywało
  13. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Tak ale między b8 a b9 jest różnica. Tak samo między golfem a polo. Itd. Różnica w SW. Każdy model ma inny.
  14. Norbas odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    S-tronic to stronic. Jak auto latało po autostradach i bez przyczep. Olej wymieniany przynajmniej co max 60kkm to nie powinno być problemu. Auta jeżdżące po górach, w mieście czy tez z przyczepami mogą mieć już jakieś zużycie sprzęgieł lub poszarpywania. Ogólnie s-tronic w b9 to inna konstrukcja jak w b8. Trzeba wiedzieć kiedy może szarpać czy tez zgrzytać. Nowe auta podczas pełzania z górki wydają metaliczny dźwięk z okolicy skrzyni trzeba się wsłuchać. Dodatkowo tryb eco czy tez zwykle D to jakieś nie porozumienie. Nie ma potem co się dziwić, ze dwumasu 100kkm nie dolatują ale tryb S w b9 według mnie jest poprawiony względem B8. Za to Stronic w b9 na starcie trochę opóźnia czy tez dojeżdżając do skrzyżowania i nagłym ruszaniu. To takie moje odczucia.
  15. Auto i koło wystawione także musi się znaleźć kupiec
  16. No u nas tak było w piątek ? sporo aut po rowach i nawet nowy e-tron GT się skasował ? Co do zbieżności to ok. Auto ściągało minimalnie do lewej plus kiera była delikatnie przestawiona do prawej strony. Dopiero po 3 razie bylo jak należy Oczywiscie śruby z tylu na toe się zastały ? Tak zaczynałem tak zakończyłem słabe zdjęcia bo z pod auta robiłem ??
  17. Dzisiaj miałem chwile to zrobiłem na spokojnie zbieżność i dodatkowo zacząłem koła szykować na lato, czyli mała korekta...
  18. Unirojalki bardzo dobre opony szczególnie na mokrej nawierzchni ? Ładne emblematy ☺️
  19. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie prawda co najwyżej Passat w tdi
  20. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak suszarki nie masz to do gorącej wody wrzucić
  21. Jeszcze listwa pod grillem na czarno jak w s-line z pakietem black i przód będzie miodzio ?
  22. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz boczek zdemontować i ściągasz ramkę od przedniej strony albo tylnej. Ramka jest wciskana w uszczelkę, trochę ciężko się wkłada na miejsce ale można delikatnie przesmarować lubrykantem do oringow etc.
  23. Bez przesady po programie to jeździ tak samo jak 3.0tdi 204km albo 3.0 clean diesel 218km Graty Auta i bezawaryjności. Ciekaw jestem jak przypadnie Ci automat... ja po prawie 2 latach śmigam dalej cały czas na trybie manualnym ??
  24. Norbas odpowiedział(a) na źrebak temat w Inne marki
    Dzieje się tu co ? Ty masz ten silnik z GPF czy jeszcze bez ? :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.