Treść opublikowana przez Norbas
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Boja się konkurencji ? W koncu lato, pięknie ??
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Masz nr tego bagnetu?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Teraz to wszystko plastelina... Z tego co czytałem to niby t-roc ma już poprawione ale tak naprawdę to po 2012 miały być poprawione i co... teraz pytanie czy serwis dał d*py przy wymianie czy faktycznie inżyniery dały d*py kolejny raz... Auto jeszcze na gwarancji ale na razie walczę aby coś zrobili ze skrzynia...
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
No a to „tylko” 23k zrobione na tym filtrze... to co musi być po 60k ?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Hejo, mały serwis w ostatnim czasie... olej plus filtry. Tym razem wróciłem do Valvo i zobaczymy jak będzie trzymał parametry. Ponadto wymieniłem filtr paliwa aby sprawdzić czy są jakieś opiłki... niestety znalazłem dwa byczki i trochę małych papci... nie wiem czy zacząć już się martwić czy wymienić filtr za 10k i obczaić znowu co tam się dzieje... pierwsza wymiana filtra w aso przy 55k... niestety nie wiem czy przeprowadzili procedurę wymiany paliwa według manuala i dlatego znalazłem opiłki czy to tez proces zużycia i nie mamy na to zbytnio wpływu... Procedura napełniania/ odpowietrzania filtra paliwa taka sama jak przed liftem w B8. Odpalamy vcds— engine— basic settings— potem wybieramy w zwijak— transfer Fuel pump test— start. Urochamialem to dwa razy po 30 sek. Pali bez opóźnienia /zbędnego kręcenia. Potem zostawiłem na wolnych obrotach z 3 min i po akcji. Filtr jest pod osłona aerodynamiczna z prawej strony. Pozdrowki
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
Tutaj się przedstawił. Graty fury, pięknie wyglada ? jak tam wrażenia po przesiadce z b7 ? bezawaryjonosci i powodzenia w modach.
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Czyli odpowiednio podgrzać i powinno zejść. Dzięki za odp ? . Robisz w ledach kierunkowskazy dodatkowo i potem moduł pod dynamiczne ? ? ? BTw graty fury. Bezawaryjności i będziemy czaic...
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Ciężko z rozklejenia tych lamp? One są łączone na butyl ?
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Do tego primer na taśmę i bankowo nie odpadnie ?
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Robi robote. To mowisz, ze sobie biegi w kierze odrazu wyrezales ??
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Graty fury Adaś ? zrobisz co trzeba i będzie lala... założę się ze b6 będzie bardziej zmodzone jak b7 ?? Bezawaryjności i niechaj cieszy ? P.s fajnie, ze w firmie możecie robić swoje auta. Duży plus za to ?
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Skąd jesteś ? edit: dobra już widzę. Na faksie jest grupa z Oslo Poszperaj
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Niestety do allroada nie ma zbyt wiele firm co maja dedykowane... jest vogland i h&r... vogland kusi cena ale nie wiem jak z jego jakością... a h&r swoje kosztuje...
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Koło i zawias na tapecie ?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
I jeszcze jeden ciekawa rzecz odnosnie motipa. Nie trzeba zrywać go z calej powierzchni jezeli mamy gdzies zadrę/uszkodzenie. Oklejamy miejsce i finiot ?
-
Black A4 B8 avant 3.0 TDI Quattro 240hp+/ by Lutyyy
Poszerzona karoseria plus nakładki. Oprócz tego wzmocniona buda i dłuższe półosie. To tak z grubsza.
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Guma... chociaż guma jest jak nie wyschnie a potem robi się jak folia aluminiowa inna technologia jak plastidip wystarczy umyć powierzchnie i odtłuścić jak w przypadku plastidipa. Nie trzeba matowić nic
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Motip. Inna structura i ładniej wyglada zobaczymy jak z trwałością ?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Chromy w mat... jeszcze chromy szyb zostaną do zrobienia ? Jak wsio wyschnie zrobie focisze
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
W S tez musisz jechać podbić i zatwierdzić założenie nowego zawiasy ? P. S kodowanie kierunków wyrównał bym na 5-10%. Według mnie o wiele lepiej będzie to wyglądać ?
-
[CCLA] A4 B8 Sedan 3.0TDIQ Manual
Niebieski tak w ogóle to jest łatany bo pod maska czarny podkład ?
-
[CCLA] A4 B8 Sedan 3.0TDIQ Manual
Rzadkość, bo teraz na Finie jeszcze jeden jest niebieski... o NO mi chodziło ? jak z Rogaland to można na spota się spiknac ?
-
[CCLA] A4 B8 Sedan 3.0TDIQ Manual
Ale zes trafiił z 3.0 i jeszcze w manualu co szukam auta to brak 3.0... skąd jesteś ?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
No to super. Czyli nie wymieniliscie łożysk ze zdjęcia co wkleiłeś ?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
No to powidzenia. Oby nic więcej nie wypadło. Daj znać co i jak