Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Teraz to wszystko plastelina... Z tego co czytałem to niby t-roc ma już poprawione ale tak naprawdę to po 2012 miały być poprawione i co... teraz pytanie czy serwis dał d*py przy wymianie czy faktycznie inżyniery dały d*py kolejny raz... Auto jeszcze na gwarancji ale na razie walczę aby coś zrobili ze skrzynia...
  2. No a to „tylko” 23k zrobione na tym filtrze... to co musi być po 60k ?
  3. Hejo, mały serwis w ostatnim czasie... olej plus filtry. Tym razem wróciłem do Valvo i zobaczymy jak będzie trzymał parametry. Ponadto wymieniłem filtr paliwa aby sprawdzić czy są jakieś opiłki... niestety znalazłem dwa byczki i trochę małych papci... nie wiem czy zacząć już się martwić czy wymienić filtr za 10k i obczaić znowu co tam się dzieje... pierwsza wymiana filtra w aso przy 55k... niestety nie wiem czy przeprowadzili procedurę wymiany paliwa według manuala i dlatego znalazłem opiłki czy to tez proces zużycia i nie mamy na to zbytnio wpływu... Procedura napełniania/ odpowietrzania filtra paliwa taka sama jak przed liftem w B8. Odpalamy vcds— engine— basic settings— potem wybieramy w zwijak— transfer Fuel pump test— start. Urochamialem to dwa razy po 30 sek. Pali bez opóźnienia /zbędnego kręcenia. Potem zostawiłem na wolnych obrotach z 3 min i po akcji. Filtr jest pod osłona aerodynamiczna z prawej strony. Pozdrowki
  4. Tutaj się przedstawił. Graty fury, pięknie wyglada ? jak tam wrażenia po przesiadce z b7 ? bezawaryjonosci i powodzenia w modach.
  5. Czyli odpowiednio podgrzać i powinno zejść. Dzięki za odp ? . Robisz w ledach kierunkowskazy dodatkowo i potem moduł pod dynamiczne ? ? ? BTw graty fury. Bezawaryjności i będziemy czaic...
  6. Ciężko z rozklejenia tych lamp? One są łączone na butyl ?
  7. Robi robote. To mowisz, ze sobie biegi w kierze odrazu wyrezales ??
  8. Graty fury Adaś ? zrobisz co trzeba i będzie lala... założę się ze b6 będzie bardziej zmodzone jak b7 ?? Bezawaryjności i niechaj cieszy ? P.s fajnie, ze w firmie możecie robić swoje auta. Duży plus za to ?
  9. Skąd jesteś ? edit: dobra już widzę. Na faksie jest grupa z Oslo Poszperaj
  10. Niestety do allroada nie ma zbyt wiele firm co maja dedykowane... jest vogland i h&r... vogland kusi cena ale nie wiem jak z jego jakością... a h&r swoje kosztuje...
  11. Koło i zawias na tapecie ?
  12. I jeszcze jeden ciekawa rzecz odnosnie motipa. Nie trzeba zrywać go z calej powierzchni jezeli mamy gdzies zadrę/uszkodzenie. Oklejamy miejsce i finiot ?
  13. Poszerzona karoseria plus nakładki. Oprócz tego wzmocniona buda i dłuższe półosie. To tak z grubsza.
  14. Guma... chociaż guma jest jak nie wyschnie a potem robi się jak folia aluminiowa inna technologia jak plastidip wystarczy umyć powierzchnie i odtłuścić jak w przypadku plastidipa. Nie trzeba matowić nic
  15. Motip. Inna structura i ładniej wyglada zobaczymy jak z trwałością ?
  16. Chromy w mat... jeszcze chromy szyb zostaną do zrobienia ? Jak wsio wyschnie zrobie focisze
  17. W S tez musisz jechać podbić i zatwierdzić założenie nowego zawiasy ? P. S kodowanie kierunków wyrównał bym na 5-10%. Według mnie o wiele lepiej będzie to wyglądać ?
  18. Niebieski tak w ogóle to jest łatany bo pod maska czarny podkład ?
  19. Rzadkość, bo teraz na Finie jeszcze jeden jest niebieski... o NO mi chodziło ? jak z Rogaland to można na spota się spiknac ?
  20. Ale zes trafiił z 3.0 i jeszcze w manualu co szukam auta to brak 3.0... skąd jesteś ?
  21. No to super. Czyli nie wymieniliscie łożysk ze zdjęcia co wkleiłeś ?
  22. No to powidzenia. Oby nic więcej nie wypadło. Daj znać co i jak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.