Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Prawidziwe quattro skonczylo sie na modelu B4/C4....
  2. I cyk kolejny modzik podłapany... czekać, aż co drugi będzie miał w standardzie...
  3. Poleruj tłusto będzie lustro szkoda teraz auto jeździć Spokojnych i radosnych ?
  4. Wesołych i radosnych świat ???
  5. Przyznaj się ze przez te dźwięki padła taka decyzja Graty zamówienia na hybrydę ta niby skrzynia cvt to taki zespół napędowy... silnik elektryczny/rozrusznik i skrzynia biegów jako jedność ? do okresu gwarancyjnego bajka ? chociaż potem tez nie powinno być problemu o ile był odpowiednio traktowany silniczek 1.5 tam będzie ?
  6. Na konsole jedyne 6k zł kamelus ile już masz nalatane tym autem ? Jak zawiecha i s-tronic się sprawuje ?
  7. No i gicio, teraz można latać na pewniaka ? mówili czy coś się przestawiło po takim przebiegu ?
  8. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany lusterka składane z fotochromem i opuszczanym lusterkiem ile ma mieć pinów. Pytam o B8.5
  9. No to teraz soboty doczekać się nie możesz ? fajnie, ze wsio ogarnięte teraz niech cieszy ?
  10. Poszło pw ale wklejam jakby ktoś jeszcze chciał 8K0837019H7PE prawy przód pod przełącznik 8K0837020H7PE lewy przód 8K0839019F7PE tył lewy 8K0839020F7PE tył prawy
  11. Czekam na info odnośnie led w halo i kierunki Mogą być nawet linki
  12. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziekuje ?
  13. Rób, rób bo jest różnica szczególnie w otwieraniu Za 999 to były używki... za ta sama kasę jak nie mniejsza masz w aso bez rabatów brałem z aso.
  14. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś mógłby rozkodować kolor z tego VIN’u ?
  15. Pitole, już znalazłem procedurę i będe działał po nowym roku Tymczasem smaczki na pokładzie klameczki plus zmiana podświetlenia... zdjęcia jak zawsze nie oddają efektu ale jestem zadowolony Wpadły jeszcze w halo osram cool blue boost. Na dole małe porównanie jakby ktoś miał problem z doborem... trzeba będzie chyba zainwestować w ledy tak jak koledzy polecali
  16. W peugeot expert 40kkm ? To jest wyścig kto więcej na oleju zrobi ? 15kkm to już sporo...
  17. Pany mam problem. Wymieniłem czujnik i zrobiłem adaptacje z resetem starych wartości. Ktoś ma jakieś pomysły. Bledy poniżej
  18. 8kkm od zakupu wiec przechodzimy z LL na SL olej plus filtry... filtr powietrza wymieniony po raz pierwszy od nowości, dziadostwo ?? Po przejściu na Ravenol temp oleju jest wyższa przy normalnej jeździe. Szybciej się rozgrzewa. Przed było 83*-86* a teraz 89-91* Zobaczymy jak przy prędkościach autostradowych będzie. pytanko, ktoś moze wymieniał sam filtr paliwa i wie jak uruchomić odpowietrzyć układ przez vcds w polifcie ?
  19. Miodzio... co za lampek użyłeś ?
  20. A gdzie jest napisane, ze najmocniejsza 2 litrowka... nie wszyscy wiedza o co chodzi... s-line plus... bezkluczykowy system... system oświetlenia ambientowego... tych dwóch nawet nie ma... rozumiem koloryzacje ale niech będzie prawdziwa....
  21. Ktoś z opisem poleciał konkretnie, najmocniejszy motor mimo wszystko graty auta i bezawaryjnosci
  22. No różnica jest spora papier ścierny na rękę i się docierajcie ?
  23. Krystian z aso brales czy od kogoś innego ?
  24. Ja dla siebie zazwyczaj wsadzam ori cały rozrząd i osprzęt a , ze auto robiłem pod sprzedaż to wziąłem ta pompę hepu... stara pompę. Jak sxiagnelem ori to było widać i czuć roznice... ja teraz jeszcze męczyłem się z termostatem bo myślałem ze ori jest trafiony ale przy wyciaganiu starego urwałem wąsy w obudowie... kupiłem nowa obudowę i jest spora różnica

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.