Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Dzieki wielkie Ktos wolał dobrać wypas zamiast pyknac pakiet zewnętrzny s-line. Co do świateł to zastanawialem się właśnie czemu tak to skopali i tylko zewnętrzne światła się palą ? dobrze wiedzieć, ze jest kodowanie ? masz może przepis czy dam radę znaleźć na A3-club ? ? p.s rozumiem ze v-ka pod mach
  2. Rezalem u siebie i czasem użyje ?? mimo wszystko pomaga w pisaniu ulic, miast itd. Szkoda tylko ze nie idzie zmieniać pozycji między cd a mp3 wszystkiego dobrego na nadchodzący nowy rok dla Ciebie Kamil i rodzinki
  3. Mody, mody modziki choroba nie ustępuje i niech tak zostanie ?? wszystkiego dobrego na nowy rok
  4. Graty auta. Świetnie wyglada w tym kolorze szkoda tylko ze nie w Q powidzenia i bezawaryjnosci ??
  5. Dzieki Adam Na lato wywalę wszystkie fotele jak należy i wypiore dywan bo tez by się przydało go ogarnąć... mało który norek potrafi dbać o środek... na serwisie to w ogóle czasem jest masakra, nie idzie wysiedzieć w aucie bo syf albo smród
  6. Hej, dzieki wielkie. Szukałem 3.0tdi w b7 ale brak wiec zacząłem szukać czegoś z silnikiem 1.8t lub 2.0t... przypadkiem auto wyświetliło mi się w pozycji a4. dwa mail i umówiłem się na obejrzenie. W drodze do domu jakieś 200km dostał trochę w d*pę na norweskich drogach-górki, tunele, podjazdy i zjady. Co prawda nie by za wiele autostrady może z jakieś 20km ale prędkość 100 na tepomacie. Ogólnie spalił według fisa na 208km spalił średnio 10.8... kumpel ma taki sam silnik w golfie gti oska i na trasie w de 170-200 spalił mu 13.8... Dzieki serdeczne za info techniczne odnośnie motoru tak myśle, ze dla świetego spokoju wymienię napinacz z łańcuszkiem rowniez podziękowania dla Animal’a Wczoraj miałem sporo wolnego czasu i zacząłem czyścić skory Troszkę zajechane były a na bank nie czyścili ich od nowości...
  7. Dzięki Jeździ świetnie... za jakiś czas pewnie braknie mocy i będzie grzebanie temat już jest jjakby co
  8. Dzięki wielkie Łańcuszka nie słychać na zimnym nawet przez chwilę więc uważam, że jest ok. Może jak pokrywę ściągnę to i do niego zaglądnę... Szklanka popychacza wymieniona wczoraj i jak na 109kkm wygląda całkiem dobrze, jakieś zużycie jest ale nie ma tragedii: foto dam niżej. wałek popychający szklankę w stanie bardzo dobrym. Zawór DV został wymieniony przed sprzedażą przez poprzedniego właściciela. PCV wygląda ok ale jak będę czyścił dolot i zawory to sprawdzę dokładniej. Silnik bez wycieków. Z tego co mówił właściciel to bierze na 10-12kkm do 1,5L. Auto zapierdziela aż miło ogarnę trochę technicznie i coś się pomyśli z mocą  Dodatkowo wleciało kodowanie US/Canada. Lepiej to rozwiązali w 8p niż b7 bo w A3 można ustawiać natężenie świecenia kierunków
  9. No trafił Ci się rodzynek nie ma co 4.2 i manual, polift... bajka Jakieś plany ?
  10. Hejo, przedstawiam wam nowy pojazd Kolor: Brilliant Red Silnik: 2.0T FSI (BWA) Napęd: Quattro Rok Modelowy: 2007 Wyposażenie fabryczne: Bi-zenon z siuśkami DRL+CLH Halogeny Centralny zamek + otwieranie/zamykanie szyb z pilota Czujnik zmierzchu/deszczu PDC tył Kiera sportowa perforowana z multifunkcją 6 jaśków Klima Skórzane fotele + elektryczne sterowanie foteli + podgrzewanie FIS Tempomat Servotronic Fotochrom wewnętrzny Podgrzewane składane lustra RNS-E 4 szybki w prądzie Pakiet światłlo Przyciemniane szyby Panoramiczny dach Plany: Posprawdzać rzeczy, które są bolączką w 2.0T i jak coś je wymienić Jak wsio będzie ok to do następnego roku chciałbym popracować nad mocą. Ponadto przydałby się detailing wnętrza oraz korekta lakieru. Kilka szotów na szybko: Pozdrówki
  11. Coś żonie nie podeszło jeżdżenie nim więc uznałem po co ma się męczyć dodatkowo zmiana pracy i szkoda było go na 4 kilometry. Trafił się gość, który potrzebował małego dostawczego do przewozu paczek więc sprzedałem
  12. W ostatnim czasie mało co się dzieje z B7 ale udało mi się zainstalować Vfiz do bryczki. Mega dobry dodatek Ponadto od kilku dni nowy pojazd w rodzinie, który zastąpił A2. Tym razem zostało zakupione A3 8P Sportback z motorem 2.0T w Q
  13. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Raczej już ja tego nie zrobie. Auto sprzedane do Gostka co będzie używał go jako mini dostawczaka ? wcześniej miał 1.4 tdi 75 i był zadowolony a szukał teraz 1.4 tdi 90. Skrzynie ogarnąłem i poszła ponad 600km dalej ? Jak coś to można zamknąć temat
  14. Serwis robił wsio według ich instrukcji. Z grubszej zmiany to nowe tłoki i pierścienie tyle wiem... Mam kilka sztuk na oku z takimi naprawami i myśle czy warto...
  15. Panowie warto się ładować w 2.0tfsi, które miało robione wymianę tłoków i pierścieni na gwarancji czy mimo wszystko dalej może występować problem ze zażywaniem dużej ilości oleju ?
  16. B8 ma inne, to wyglada na A3 8P
  17. No teraz to wyglada;) przód z 1,5-2cm niżej i malinka. Imperialne wywalaj bo to zło. Na mokrym tragedia i lubią ząbkować
  18. Graty auta i niechaj sie sprawuje. B7 miało z Tobą dobrze więc B6 dostanie drugie zycie imo Obserwujemy i pozdrówki
  19. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pisz do maximonia.pl u nich na stronie masz jak wyglada moj mieszek. Skóra z tej samej garbarni co audi się zaopatruje
  20. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Akcji ciąg dalszy... ciekawe czego brakuje na ostatnim zdjęciu ? graty zamówione i mam nadzieje, ze rozwiąże to problem z biegami ?
  21. Od razu lepiej z pakietem drzwi teraz jeszcze jakieś ledy i będzie git. Podświetlenie rejki na plus. Światło bardziej przyjemne i nie dają tak mocno jak, niektóre ledy. Super
  22. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ktoś mi podpowie jak aktualizować vfiz'a ? Port widoczny, FTDI w porcie 3 informuje, że urządzenie działa poprawnie a ja dalej nie wiem gdzie go szukać
  23. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany ktoś mi podpowie jak aktualizować vfiz'a ? Port widoczny, FTDI w porcie 3 informuje, że urządzenie działa poprawnie a ja dalej nie wiem gdzie go szukać
  24. Norbas odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    No to za jakiś czas będzie trzeba zrobić... tak spalanie ze 101,2 km dokładnie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.