Treść opublikowana przez sebul
-
Siłownia
A w jakich proporcjach bialeczko rozrabiac ? Przyszlo mi dzis Chyba zaczne kuracje w piatek a nie w poniedzialek Kreatyna mi zostala jeszcze wiec zaczne znwou brac, BCAA tez jeszcze jest
-
Problem z ubezpieczeniem
Zrob sobie foty uszkodzenia tez W razie jakby ktos ci mial przy sprzedazy cos zarzucic
-
Siłownia
A powiedzcie mi , trzeba to jakos specjalnie stosowac , odnosnie dni treningowe a nietreningowe ? Czy poprostu uzupelniac niedobor ?
-
Siłownia
Ale drozej jest , a ja tutaj mam jeszcze shalker ktorego nie posiadam wiec super zestaw
-
Siłownia
Dzieki za info
-
Siłownia
A czym rozrabiales ? woda czy mleko ? Bo zastanawiam sie nad kupnem i najbardziej wlasnie bym chcial czekoladke, wiec jak piszesz ze jest git to bym wzial A smak podobny do czego ? Bo wiem ze slodkie nie bedzie jak jakis shake z mcd
-
Siłownia
Panowie, czy to bialeczko bedzie ok ? http://allegro.pl/ostrovit-wpc80-eu-1-8kg-bialko-ostrowia-shaker-i5170343301.html i jesli ktos mial to jak wypada smak czekoladowy ?
-
Oparcie kanapy nie domyka się
Widocznie za slabo to zrobiles Ja tez mialem opory, ale jak pierdyklem mocniej, to zaskoczylo Nie boj nic, nie rozwali sie, to ma wytrzymac
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Ja wrocilem do Wiedzmina 3 i robie wszystkie pytajniki na mapie
-
[A4 B6] Odprysk na szybie Pakiet szyby
Wybierz albo Sekurita czyli saint gobain , albo pilkingtona, strzez sie nordglassu
-
Pęknięta izolacja kabli na łączeniu drzwi z karoserią
Zdjalem tapicerke drzwi ale kostki nie widzialem ;/
-
Pęknięta izolacja kabli na łączeniu drzwi z karoserią
Ma ktos foto jak sie dostac do tej kostki co wychodzi z drzwi ?
-
turbo czasem ładuje czasem nie i dymi...
A wez sobie przegon auto, znajdz jakas dluzsza trase gdzie mozna szybciej pojechac i jezdzij sobie na 4 tak powyzej 3000 obrotow, zrob pare km i zobacz co bedzie
-
Zwrot przerejestrowanego samochodu sprzedającemu
A ASO kosztuje tylko 300 pln i by bylo wiadomo Chytry dwa razy traci
-
Wykupienie AC - porównanie, prośba o pomoc przy wyborze
Kolega mial AC w AXA...buchneli mu auto....ponad pol roku sie bujal z nimi bo ciagle cos bylo nie tak....wiec ja bym AC w axie nie bral...sam odchodze z axy w tym roku i ide chyba do liberty...chyba ze znajde cos tanszego albo axa wreszcie da dobra oferte
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen - 4.32 - 8 groszy , czyli 4,24 zl....drogooooo ! na auchanie sosnowiec poszlo w gore i 4.03...ale i tak taniej o 21 groszy...no ale nie bede ciskal 30 km w jedna strone zeby zatankowac
-
Podgrzewanie tylnej szyby i lusterek problem.
dopisze sie tutaj, czy kazde a4 b6 ma podgrzewane lusterka ? i jesli ta to uruchamia sie je wlaczajac grzanie tylnej szyby ?
-
Co oznacza ta kontrolka ?
tylko ktora ? jedna z tylnych czy ta podlozna ? bo zapala sie raz na jakis czas i po chwili gasnie
- Co oznacza ta kontrolka ?
-
Siłownia
to laska owcy z wk , warszawski koks na fb ;]
-
Siłownia
Mam nadzieje, zwlaszcza ze z jedzeniem tez troche sie opuscilem Ale juz wracam do swoich kalorii
-
Siłownia
A jak wam szlo jak mieliscie przerwe 3 tyodniowa ? bo u mnie masakra Bylem na wakacjach, 2 tygodnie bez silki, uszkodzilem sobie stope wiec kolejny tydzine z glowy...teraz poszedlem i ...zalamka w poniedzialek bylo najgorzje, wczoraj robilem plecy i tricka i zmiejsca zdjalem po 2.5 kg przy kazdym cwiczeniu i poszlo ok i moze za tydzien lub dwa chyba dokoncze sobie kreatyne i bcaa ktore jeszcze mi zostalo
-
System operacyjny Android
Ja sie zrazilem do huawei poprzez ich gowniane podejscei do klienta, wygralem kiedys ich telefon i zero wsparcia...zal zal zal....w mojej s4 chociaz dostalem update wczesniej do 4.x.x iles tam, a jakis czas temu do 5.0.1 ...a tam nic....
-
Wakacje w Chorwacji
A ktos moglby to zaznaczyc na mapie np gogla ? Bym mial na nastepny rok 30 ojro by zostalo w kieszeni
-
Wakacje w Chorwacji
Zadnych brudasow nigdzie nie widzialem czy to przy granicach czy to w samej Chorwacji Pki co jest ok