Treść opublikowana przez sebul
-
Mandat zimową porą
No to mandaty powinny poleciec na tych co aut nie odsniezyli.... beka na maxa jest Wywiazal sie watek jak o polityce
-
Podnośnik samochodowy
No ja kiedys wozilem
-
Mandat zimową porą
I tak tiry to merdercy na drogach, ostatnio na trasie ktora jezdze do roboty, tir zabil goscia z osobowki.... Widze ze latwo dajecie sie poniesc nerwom , to sprzyja trollowaniu was na potege
-
Mandat zimową porą
Dokladnie !
-
Wymieniona turbina - auto spala olej
Albo napraw turbo, troche to przeplukaj motulem, jak bedzie smigac to sprzedaj .
-
Podnośnik samochodowy
Kupilem na promocji hydrauliczny i jestem mega zadowlony, zero meczenia sie, podjezdzam i leciutko sobie podnosze, do wymiany kol idealny Zakup za***isty. Nie kupilem mega drogiego, dalem za niego chyba z 50 - 60 zl , juz nawet nie pamietam. A polowalem na okazje troche, bo kolega ojca taki mial i zbawienie ! Mam ori w audicy, ale ... po co mam sie z nim meczyc ?
-
Mandat zimową porą
jak jest szklanka to wolno, ale oni tak jezdza nawet jak droga sucha, odsniezona, posypana....widze ze ladnego bulwersa ludzie lapia, to jest internet ludzie....:facepalm::facepalm:
-
Mandat zimową porą
spoko, jeszcze miesiac , dwa , kasa bedzie, to sie zaczne rozgladac ciekawi mnie mina kumpli z roboty i kierownictwa, gdy bede ladowal na dachu firmy ^^
-
Mandat zimową porą
a mi oni, wiec ....
-
Mandat zimową porą
Tirom zalezy na czasie ?! LOL ! Nie wytrzymam Chyba nie tym, ktore ja mam na swojej drodze jest na wykonczeniu ale na przegladzie jeszcze ANI RAZu Z NICZYM nie mialem problemow, a goscie sie czepiaja i to bardzo ! to ze jest na wykonczeniu nie oznacza ze nic nie dziala, bo dziala, ale auto juz stare, .... i uwierz mi , jesli tylko bym mogl dojechac komunikacja publiczna, to bym to zrobil ! jakze mi by bylo milo zaplacic wsiasc i miec wyje&^%ne iles tam minut i sobie jechac grajac na telefonie, a nie jechac samemu, uwazac , utrzymywac auto etc.... niestety nie mam takiej mozliwosci, a zapie%^$%c nie potrzebuje, wystarczy mi 80 km/h snajper1998 - wreszcie ktos, kto mnie rozumie .... Ja milkne, bo ta dyskusja nie ma sensu, pewnym osobom sie nic nie da powiedziec, bo wiedza swoje, spoko Nie chce sie klucic Chcialbym tylko ich widziec w korku, ktory powoduje tir, bo sie wlecze i nie moze wyejchac pod gore w LATO, tak w lato, praktycznie codziennie takie cos ma miejsce, a jak sie jakims cudem uda wszystko wyprzedzic, nagle ....pusta droga do domu ! I dlatego punto jezdzi do pracy, a audi na katowice, gdzie sa 2 pasy i mozna wyprzedzic co sie chce A najlepiej to niech moderator usunie wszystkie moje wpisy w tym watku
-
wymiana sprzegła - pytanie!
Heh, widze ze teraz wszystko jest tak masowo robione, ze sie pieprzy i to grubo, jak sie ma hajs na nowke z salonu to max 2 lata i do zyda. Tylko szkoda, placisz tyle kasy za audi, a sie psuje jak kazde inne ;/
-
Mandat zimową porą
ja nie placze, bo NIGDY nie widzialem gnajacego tira naprawde, nie wiem gdzie ci ludzie jezdza, ze widza jak tiry zapierdzielaja chyba nie w polsce auto slabe, bo do roboty jeszcze gnam puntem, bo na wykonczeniu jest i chce je ze tak powiem wyjezdzic do konca , trasa tez zla, bo nie ma duzo miejsca gdzie mozna wyprzedzic...no nie jezdze tirem, nie jezdzilem tirem, i pewnie nie bede jezdzil, ja wylewam tylko swoj hejt i tyle kazdy sie na cos wkurza innych np stare dziady czy baby za kierownica insane_Infinity - wpadniecie w polizg nawet osobowka nie jest przyjemne jesli jest niekontrolowane sam tak raz mialem i skonczylo sie na szczescie tylko na ubitym kierunku i wgniotce blachy miedzy lampa a zderzakiem Wiec ja sie lepiej juz uciszam, bo mnie zaraz zabijecie tutaj i gdy bedzie mi potrzebna pomoc, nikt sie nie odezwie
-
Co pasuje???
Kierownica , klamki.
-
Mandat zimową porą
Ze 30 ton pewnie, co nie zmienia faktu ze ja mam to gdzies, i nie mam zamiaru sie wlec za takim pod male wzniesienie 40 km/h i 60 km./h na prostej bo goscia nie stac na opony inne .... heh dzis tez widzialem ciezarowke w rowie ... hejtuje tiry bo ich nie znosze, czy to zima, czy lato, ciagle zamulaja(teraz w zimie musze 15 minut wczesniej wstawac rano, by dojechac do roboty, bo wiadomo, stadami to jezdzi i nie idzie tego wyprzedzic bo za duzo tego jedzie i zamula cala trase... ) , muscie mi wybaczyc, albo i nie
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Pokaz foty
-
Mandat zimową porą
Opony obowiazkowe dla tirow ! Te mondzioly jezdza teraz max 60 km/h pomimo tego ze droga odsniezona :[
-
[ALL] Diesel a zima(rozgrzewanie silnika)
A ja od dawna slyszalem, ze ...odpalac i jechac z miejsca, wtedy wlasnie silnik ma lepsze smarowanie, ponoc takie odpalanie i czekanie szkodi, ile w tym prawdy , nie wiem, ale ja w swojej audicy jak odpale to z miejsca startuje
-
Czy to już CAN ?
Zwykly vag kkl
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja sam kupilem Boscha Silver S5 77AH 780 A
-
paliwo BP DIESLA ULTIMATE
Nie BP, tylko ten kto zarządza daną stacją i kombinuje z paliwem Też mozliwe W kazdym badz razie mi nowego orlena buduja, ha, moze uda sie wygrac darmowe tankowanie albo tankowanie na rok za free No chyba ze takich promocji nie robia
-
paliwo BP DIESLA ULTIMATE
Ja na bp nigdy nie zatankuje, po pierwsze jest to najdrozsza stacja w mojej okolic, po drugieg, chlopak sisotry raz tam zatankowal, auto mu dusilo, krztusilo, tracilo moc, zalala na orlenie i wrocilo wszystko do normy, wiec dla mnie bp to kupa Ja sam leje tylko zwyklego diesl,a choc ostatnio, ze 10 groszy roznicy bylo, zalalem verve
-
pierwsze mrozy
Pierwsze slysze Nawet jak stal cala noc pod praca przy minusach, nic sie nie dzialo, chodzil tak samo jak w lecie W puncie tak mam, ze jak zimniej to ciezko sie wbija 2-ke, ale reszta smiga elegancko
-
Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski
Wstaw psa do grazu xD Z kotem bedzie problem, w marcu pewnie ruchanie bedzie przyprowadzal i bedziesz mial orgie na masce lub dachu
-
Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski
50 zl, a kostka do kibla 2 zl
-
Brak ogrzewania tylnej szyby SEDAN
Przyjrzyj sie paskom, czy nie sa przerwane, jak beda to albo to miej gdzies, albo nowa szyba, albo klej je