Treść opublikowana przez sebul
-
B8 Avant 3.0 TDi Quattro - jaka kwota?
No to nie sprzedawaj, jak mozna takie auto sprzedawac.... Daj mi ! Przez 10 lat nie sprzedam i bede sie meczyl jezdzac nim !
-
Turbo extra professssional tuning Audi xD
Ludzka glupota nie zna granic
-
Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski
Wsadz kostke do kibla ;] Ponoc dziala na kuny dobrze, moze na inne zwierzaki tez zadziala ;]
-
Truckerzy
gratki, musialo to byc nie lada wyzwanie
-
zestaw ksiazek audi a4 b6 szukam
Ja mam cos ale na kompie.
-
Złamana ręka w łokciu
Troche ci zejdzie, moja siostra upadla i sobie ukruszyla kosc na koncu lokcia, niedosc ze najpierw byl gips, to pozniej pare miesiecy rehabilitacji , i to bolesnej, bo reke ciezko bylo wyprostowac, no ale teraz jakos ja zgina normalnie
-
Szarpe, przerywa, brakuje mocy.
Jak ? ---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- Zatankowalem gaz i jest tez niby ok, ale na benzynce jak pod gorke jechalem po umyciu auta, to cos jeszcze go zmulilo lekko ---------- Post dopisany 19-11-2012 at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 16:34 ---------- Dzis wiadlem, zeby do marketu podjechaci zas mulilo go, brakowalo mocy- czy to gaz, czy to benzyna, na gazie jeszcze strzelil ... wymieniac swiecie ?
-
Jakie prawidłowe ciśnienie ? 205/55R16
u mnie na 1.9 pisalo przy obciazeniu 3 osob 2.3, a kola te same mam , wiec tyle tez dalem.
-
Szarpe, przerywa, brakuje mocy.
No wiec tak, poszedlem do auta sprawdzic cewki, czyli wyjalem swiece jedna i podlaczalem kazdy przewod do niej i byla iskra. Samochod nawet w pewnym momencie odplalil i zgasl, to wkrecilem swiece, zalozylem wszystkie przewody i odpalil. Czyli maly sukces ... pochodzi ltroszke , pracowal rowno, no to wsiadam i jade pod garaz, bylo w miare ok, przelaczylem na gaz bylo chwile ok i pozniej go troszke dusilo, ale ze zblizal sie czas tankowania, to nie wiem czy to nie przez brak tego paliwa, bo na benzynie chodzi juz w miare ok, czasem cos lekko jakby go przymulalo, ale to delikatnie , ale tak t jest super w porownaniu do tego co bylo, pozniej mysle zajechac i zatankowac gaz i sprawdzic jeszcze na gazie jak jest. Kolega mi poradzil, ze moze swiece jeszcze sa nie dobre, i ktoras moze przerywac, bo ta kto juz pali etc i dosc ok chodzi, tylko czasem lekko cos jest wyczuwalne. Po sprawdzeniu iskry dzwonilem do kolegi i mowil ze skoro jest uskra to cewki dobre, ma racje ? Co wy byscie jeszcze sprawdzili ?
-
Szarpe, przerywa, brakuje mocy.
Heh, jakis czas temu , z 3 tyg temu wjechalem w mega kaluze, zgaslo mi punto ale odpalilo, przez jakis nie palil na wszystkie gary, nie bylo mocy etc, ale po paru km przeszlo i bylo ok , bylo to z 3 tygodnie wczesniej, a wczoraj rano chce jechac do roboty...odpalam , przelaczam na gaz... jade chwile i szarpie , krztusi , brak mocy, czy to gaz czy benzyna, na benzynie troszke lepiej jest, ale tez dlawi go. Dojechalem do roboty jakos, myslalem ze mu przejdzie, ale nie, do domu tez wracalem powoli i dusilo gada ze masakra, jak cisnalem gaz to jeszcze bardziej go mulilo, jak delikatnie gaz trzymalem, to cos tam jakos jechal, ale szalu nie bylo. Udalo sie dojechac i teraz ... co to moze byc ? Swiece ? Kable ? Czy moze cos innego ? Wiem, ze to nie forum o fiacie, no ale mam nadzieje ze pomozecie ---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- dodam, ze kable WN zmienilem i problem dalej jest, nawet teraz nie odpala...bo chcialm podjechac pod garaz i nawet nie odpalil, kreci kreci i nic, nawet strzelil z wydechu, ale to pewnie przez to ze nacisnalem gaz przy probie rozruchu ... nie odpalil ani przed wymiana kabla ani po
-
dziwny problem z termostatem
Dziwne, bo ja tez wymienilem na wahlera i wskazowka jest na 90 rowno
-
Wycieraczki padły...
Sciagacz do wycieraczek bedzie lepszy, ja mialem zwykly i troche musilalem powalczyc , jak masz taki duzy, to z miejsca ustaw wycieraczki na polowie szyby, bedzie lepiej, a jak ruszyc tego nie mozesz, to wsadz imadelko i proboj rozruszac, a jak i ta knie idze , to od gory wybijaj, ja tak zrobilem i nie sie nie uszkodzilo
-
Wymiana tarcz i klocków
Nie mam zamiaru poki co tego robic, bo klocki i tarcze jeszcze sa ok, ale dzieki za info A co do tego płynu....to wy cały wywalacie i zalewacie nowym ? Bo ja np w puncie jak robilem hamulce to nie wymienialem plynu, jedynie zdjalem z przodu tarcze , wyjalem klocki, nowe tarcze dalem, nowe klocki, wcisnalem tloczek i tyle.
-
Wymiana tarcz i klocków
Ja to mam chyba jeszcze ori Btw, takie pytanie mam , czy w b6 tez na tyle tloczki sie wkreca i wciska, a nie tylko wciska ? I czy przy wymianie tarcz i klockow cos trzeba innego zrobic niz tloczki wcisnac ?
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Mnie jeszcze nie bylo na swiecie
-
Bagnet oleju i jego obudowa.
Bo to troche glupawe rozwiazanie, do takiego czegos dawac plastyk....
-
Ma ktoś pralkę BEKO ?
WMB 71031 , chyba dobry numer podalem,
-
Ubezpieczenie na zycie - potrzebna porada
Jesli pracujesz, zapytaj w robocie, moze da sie zalatwic ubezpieczenie grupowe. U mnie siostra sobie takie cos wziela i jej potracaja z wyplaty.
-
Myszkowanie po drodze
Nie jest, ja to zrobilem za 120 zl , normalnie kosztuje 140 zl, po 70 zl za przod i tyl. Tylko ze ja nie mam quatro, ale watpie by sie to roznilo i nie mozna bylo tego ustawic na stacji diagnostycznej. Jakbys byl z moich okolic to bym ci mogl polecic stacje gdzie ja robilem i zrobil to dobrze, wszystko sam mogles nawet zobaczyc bo na monitorze sie wyswietla ile powinno byc i ile jest. Tylko stacja musi miec dobry sprzet, mi na jednej odmowili, bo auto za niskie i jechalem do ich innego zakladu gdzie maja laserowe przyrzady .
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Tą listwe trzeba do gory ciagnac, bo on wchodzi w rowek, do przodu darcie nic nie da, ja zaczalem od strony kierowcy i samo dalej poszlo.Wiecej o moich dzialaniach tutaj: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/wolno-dzialajace-wycieraczki-250047/#post3099901
-
Bagnet oleju i jego obudowa.
Nie kupie ori, bo sobie porownalem z ori ta "podrobke" i jest identyczny, zadnych niedroboek nie ma, siedzi ladni,e nie wyskakuje, bagnet nie wyskoczyl ani razu, dlugosc taka sama, zreszta jak ma bagnet wyskoczyc jak jeszcze obudowa silnika go trzyma ? |Moze jakbym byl kiedys blisko aso.. sie zobaczy.
-
Ma ktoś pralkę BEKO ?
Goscie wniesli i wyciagali, wiec mysle ze wszystko wyciagneli. Teraz sprawdzilem i nic tam juz nie ma.
-
Dotacja na szkolenie
Ach, no chyba za takie cos Myslalem ze na wozki tak sie czaisz
-
Ma ktoś pralkę BEKO ?
To u nas jak wiruje to slychac ten swist az w innym pokoju, pralka w lazience, zamkniete drzwi, tylko kratki na dole nie ma i slychac swist .... a pralka nowa i nie wiedziemy czy tak ma byc, czy dzwonic do serwisu...
-
Dotacja na szkolenie
Na wozek chcesz ? to chyba kosztuje z 300 zl, nie masz tyle ?