Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. W sklepie play jest
  2. Onkel odpowiedział(a) na topola222 temat w 2.0TDI
    Pisz do chłopaaków z forum. Dzika albo innych
  3. Tylko wymiana całości
  4. CRC jeden z lepszych środków
  5. Jak przekręcisz stacyjkę to masz jakiś czas na połączenie się z BT. Włącz w telefonie wyszukiwanie i przekręć stacyjkę.
  6. Onkel odpowiedział(a) na czester11 temat w Audi A4 B6/B7
    Jeśli nie .nie da to.podłączyć vaga
  7. Onkel odpowiedział(a) na azure temat w Audi A4 B6/B7
    Musisz ściągnąć wycieraczki tak jest najwygodniej. Ale jest szansa odkręcić bez ściągania choć trzeba się nagimnastykowac i różne przejsciowki montować
  8. Jak otworzysz swój scyzoryk to masz pod grotem numer i częstotliwość w jakie pracuje.
  9. Onkel odpowiedział(a) na Sublime temat w Audi A4 B6/B7
    A na jakiej podstawie twierdzicie że jest? Bo fiskus wyświetla? Może to od.przednich bo w sumię wcześniej sie włącza. Najlepiej niech zrzuci koło tylne i sprawdzi. 5 minut roboty.
  10. Żona ma alcatela idola i zaczęła ładować go moją ładowarką od G2. W ciągu niecałego miesiąca bateria spuchła. Dobrze, że na gwarancji był więc wymienili.
  11. Onkel odpowiedział(a) na Sublime temat w Audi A4 B6/B7
    A to nie było tak że esa miała czujniki z tyłu??
  12. No w windows nie zapisze się kontaktu na.sim..... Co dla mnie było strasznie dziwne.
  13. Onkel odpowiedział(a) na piotrka temat w Audi A4 B6
    Lubię to
  14. Onkel odpowiedział(a) na piotrka temat w Audi A4 B6
    Jeśli zmiana to tylko folia. Jeśli chciałbyś malować to dużo rozbierania auta jest a później ciężko złożyć jak fabryka. Ja gadałem z lakiernikiem jak chciałem swoje srebrne na czarne walnąć bo uwielbiam ciemne auta ale zrezygnowałem ze względu na rozebranie większej części auta.
  15. Jeśli kierowca TIRa napisał oświadczenie o podobnej treści, to najprawdopodobniej ubezpieczyciel odmówi zrekompensowania szkody (będziesz musiał zgłosić z własnego AC) Przy szkodach z OC sprawcy, jak sama nazwa wskazuje trzeba wskazać sprawcę (winnego spowodowania szkody). Jaką winą obarczysz kierowcę, który najechał na leżący na jezdni kamień, a ów kamień rozbił Twoją szybę? Czy winą kierowcy ciężarówki był brak możliwości uniknięcia najechania na przeszkodę, która jest praktycznie niewidoczna? Co innego, gdy to z jadącej ciężarówki spadnie kamień. Wtedy kierowca odpowiada za szkody spowodowane niewłaściwym zabezpieczeniem ładunku. Może też odpowiadać za szkody spowodowane kamieniem, który wbił się pomiędzy koła i wyleciał na trasie. Trzeba jednak udowodnić winę kierowcy, że wyjeżdżając np. z placu budowy, nie sprawdził, nie oczyścił błota i nie usunął zagrażających bezpieczeństwu przedmiotów. Jestem tego samego zdania. Inna sprawa jeśli miał na pace jakiś żwir czy coś podobnego wtedy źle zabezpieczony ładunek ale kamień spod kół to nawet mi w osobówce może wystrzelić a nie mam szczotki z przodu żeby czyścić
  16. Też presiadlem sie z motula na valvo
  17. Weź miernik i sam zmierz jaki masz pobór prądu. Podłącz go tak jak na filmiku Jakimś kluczem zamknij zamek maski bo w nim jest czujnik otwarcia. Zamknij auto, weź piwo i czekaj. Po około 1-2 minutach powinno spaść do około 0.74 A po 14-15 minutach jak rozłączy moduł komfortu 0.02. Po 14 minutach od zamknięcia auta tyle wynosi u mnie. Jestem na czasie bo ostatnio padł mi aku półroczny i chciałem wyeliminować winę auta. Ale u mnie pobór na postoju jest chyba książkowy. A aku wymieniony na gwarancji bo zwarcie na celi się robiło.
  18. Daj foto
  19. Onkel odpowiedział(a) na Mitshi temat w 1.9TDI
    Z awx trzeba łącznik zastosować
  20. Zmiana z.castrola będzie na pewno na.lepsze. Oba oleje które podałem są dobre. Na.obecnie używam.valvo 5w40. Jest oddzielny temat odnośnie olei do tdi
  21. W b6 jak raz podal kod to nie powinno się radio rozkodować. Przy zmianie na inne może zawolac kod
  22. Nie trzeba odpinać aku ale jak to zrobisz to nic się nie stanie.
  23. Kto bogatemu zabroni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.