Treść opublikowana przez Onkel
-
Jaki modem wybrać do mobilnego internetu
Poszukaj routerów mobilnych. Lepiej ściągają zasięg niż te pod USB. Coś typu zte mf63.
-
Kiedy zmieniać olej z 5W40 na 10W40
Zamow u kolego dzika (Marcin). Na allegro duzo podrobek jest. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Wracajac do sedna czyli ubytku oleju. Chodzi o to ze ludzie jesli ubywa im jakas ilosc oleju to zalewaja silnik np. 10w40 bo jest gesciejszy od poprzedniego zamiast usunac usterke.
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Nie chodzi tu o naganianie sprzedazy Motula. Chlolaki dobrze zwracaja uwage ze auto na turbinie powinno chodzic na jak najrzadszym oleju powiedzmy 5w40. Motul jest jednym z lepszych i dlatego polecany. Po castrolu widzialem rozne sceny pod pokrywa zaworow i dlatego nie kupie go. Motula uzywam od 2009 roku w kazdym aucie i kazde moje auto do tej pory na nim jezdzi bo widuje sie z kupujacymi.
-
wysyłka długich przedmiotów
alekurier
-
Cabrio B6 B7 szyba drzwi pomocy!
Podlacz vaga Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
dym z bagnetu i z pod korka
W wyzej podanym watku masz nagrane filmy. Jesli masz basowe bicie to trzeba zainteresowac sie brokami na poczatek. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
Zle cos poskladales Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
założenie katalizatora
Jesli zakladasz nowy kat to zostawiasz jak jest. Jakbys nir zakladal to trzeba wylaczyc druga sonde komputerowo zeby bledu nie bylo. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
RNS'e po zamknięciu auta nadal pracuje...
Grzeskowi chodzilo o kodowanie vag. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
dym z bagnetu i z pod korka
Bez przesady ze ubylo 300ml na 5k km i wymieniac uszczelniacze.... Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Pewnie masz wiazki bez pakietu swiatlo. Pierwsze tez dostalem bez swiatla ale wymienilem. Mam spisane numery tamtych wiazek to jutro moge Ci sprawdzic. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
+1
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
MAM I JA Udało mi się ogarnąć temat. Dzięki pomocy kolegi z forum zamówiłem potrzebne piny. Foty niżej bo linki z allegro i tak zaraz wygasają. Sprzedający: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=12618656 Największym problemem dla mnie było wyciągnięcie starych pinów. Straciłem dużo czasu żeby pozbyć się wszystkich kabli oprócz tych głośnikowych z kostki słupka B. Później juz jakoś leci. Ciągnięcie kabli, lutowanie itp. W sumie nic trudnego. Kabel strony pasażera położyłem za przednią konsolą (niektórzy kładą pod tylna kanapą). Żeby włożyć piny do skrzynki bezpieczników to tak jak już ktoś napisał trzeba unieść trochę różowe zabezpieczenie bo inaczej nie wejdą. Podłączyłem wszystko i okazało się, że wszystko działa z panelu kierowcy ale nie da się otworzyć szyb z paneli pasażerów. Po 10 minutach doszedłem, że była włączona blokada w panelu kierowcy . Ogółem panel kierowcy musiałem wymienić bo nie działał przycisk prawego tyłu, tzn. opuszczał szybę ale nie podnosił. Także jak kupujecie to bierzcie gwarancję rozruchową bo nie wiadomo co przyjdzie.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Jak ogarne temat u siebie to podam nr pinow jake sa potrzebne do zamontowania elekteycznych szyb Wysłane przy użyciu Tapatalka Powie mi ktos jak wpiac nowy bezpiecznik do ori skrzynki??? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Grzesiu a pisales moze z kolega Dranek jak on zamontowal modul pod wlacznik z AUTO? Nic nie wymyslilem zeby zalozyc wylacznik drl jak mam w b7 reczna regulacje zasiegu swiatel i ori clh. Ale pomyslalem o innym sposobie o ktorym wspomnial Dranek ale nie opisal dokladnie jak do tego doszedl. Chcialbym podlaczyc modul tak zeby w pozycji 0 nic nie swiecilo ale zapalal sie modul w pozycji AUTO i po podaniu sygnalu z czujnika zmierzchu sam przelaczyl na normalne swiatla. Jest taka mozliwosc? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Gdzie zamontować włącznik DRL
To wiem. Zastanawiam sie tylko gdzie w takim razie dac wlacznik DRL... Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Darmowy program antywirusowy.
Darmowy AVG instalujr znajomym. Sam mam kasperskyego. Nie zamula juz tak jak kiedys. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
gdzie znajduja sie trabki klaksonu w a4 b6 1.9 tdi awx
Sa dwie. Po prawej i lewej stronie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
I przy tym zostań
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Motul 5w40 co 10k. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Montaz podłokietnika z a6 do a4.
Kiedys pytalem o to samo jak mialem b6 i podobno nie podejdzie. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Mp3 na BNS 5.0
Wkladam plyte, wrzucam muzyke na plyte i daje nagraj (win 7) i wszystko czyta z predkoscia 16 lub 24. Przy wiekszych niekiedy nie czyta plyty ale wysuniecie i ponowne wlozenie plyty uruchamia ja. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Mp3 na BNS 5.0
U mnie na kazdej plycie hula i nagrane programem ori pod winda Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Alarm fabryczny
Dioda jest zawsze. W autach bez alarmu tez Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka