Treść opublikowana przez Onkel
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Myslac w ten sposob to powinnismy zalewac castrola[taki olej poleca vw] i robic wymiany longlaif ,ty naprawde myslisz ze producent auta dając rekomendacje jakiemus olejowi kieruje sie dobrem twojego silniczka, nie tu chodzi o kase ,a olej sie dobiera do stylu jazdy ,klimatu i wedlug klasyfikacji ACEA ,API [ i tutaj co zaleca producent jest swiete ] No to Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Kolega wszystko fajnie opisał, że chodzi o normy jaki zaleca producent a nie oleje. A Ty swoje, że chodzi o zalecenia jaka markę oleju lać
-
Pytanko o wykladzine...
Występuje
-
Info z klubu A6
Tez mi na e-mail przyszła ta wiadomość. Wiesz o co poszło??
-
Platforma cyfrowa NC+
Zadzwoń sam i powiedz, że wczoraj dzwonił ktos do Ciebie z ofertą specjalną żebyś został z nc+ ale nie miałeś czasu rozmawiać i dlatego oddzwaniasz.
-
Platforma cyfrowa NC+
próbowałem ostatni wynegocjować coś mojemu dziadkowi - mówili to samo. Wysłałem wypowiedzenie w jego imieniu, teraz czekam na ich ruch 2 mies temu miałem podobną sytuację u siebie: oddzwonili i zaakceptowałem Silver+ paczka C+, dekoder za free i multiroom free za 69zł - dzielę to na dwóch i wychodzi po 35zł Mam to samo.
-
Zapchany katalizator
Wiesz jaka funkcje spełnia katalizator?? KAt jest częścią układu wydechowego co za tym idzie jest pod autem. Jak nie masz doswiadczenia to raczej cięzko będzie Ci go wyjąc.
-
Zapchany katalizator
Jak katalizator metalowy??? Ceramika jest w środku. Sonde dasz sam rade wymienić. Pierwszą da rade od góry podejść choć nie jest jakoś super łatwo ale dasz rade.
-
ciężkie odpalanie
Nasze jest takie, że najpierw podłącz VAG-a. Zobaczysz jakie błędy wyskoczą. Czujnik wałka zaraz wywali. Pompy paliwa nie ale to jest częsta przyczyna bo poprostu nie trzyma ciśnienia i dlatego tak się dzieje.
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Czyli podsumowując: Kupuje panel, ciągne te kilka kabelków i mam takie menu???
-
Jak wypiac kostke drzwi ?
Ja pamiętam męczyłem się z tym i poległem Nie wypiąłem jej:facepalm:
-
Falowanie obrotów
[h=2]16684/P0300/000768 - Random / Multiple Cylinder Wykryte przerwy zapłonu[/h][h=4]Możliwe przyczyny[/h] Układ dolotowy powietrza przecieka Dostawa paliwa uszkodzony Wtryskiwacza (y) uszkodzony Ignition Cable (s) i / lub Spark Plug (y) uszkodzony Cewka zapłonowa (y) uszkodzony Układ recyrkulacji spalin (EGR) (N18) zatrzymany / open Czujnik położenia wałka rozrządu (G40) wadliwe [h=4]Możliwe rozwiązania[/h] Sprawdź rozpoznawania przerw zapłonu Sprawdź układzie zasysania powietrza Sprawdź dopływ paliwa Sprawdź Injector (s) i wtryskiwacza uszczelniające Sprawdź przewód zapłonu (s) i Spark Plug (s) Sprawdź cewkę zapłonową (s) Sprawdź (recyrkulacji spalin EGR) zaworu (N18) Sprawdź czujnik położenia wałka rozrządu (G40)
-
Uszczelnienie silnika - Wawa - gdzie?
Zlokalizuj z czego Ci leci. Pewnie z uszczelki pokrywy zaworow. Ogarniesz sam. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Koszt wymiany łancucha rozrządu ?
No nie wiem moze sie noe znam ale.... Lancuszek laczy dwa walki rozrzadu ibjest on z tylu silnika. Rozrzad to co wymieniamy jest na pasku w avj. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Koszt wymiany łancucha rozrządu ?
W tym silniku jest pasek rozrzadu a Tobie tyrkota pewnie nastawnik walkow. Koszta okolo 1500zl. Wysyłane z mojego GT-I9070
-
Uszczelka pokrywy zaworów
Jest uszczelka kolo swiec ale to powinienes dostac w zestawie z uszczelka pokrywy. Jesli nie bedzie zapytaj o nia. Wysyłane z mojego GT-I9070
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Bose mial grubszy kabel dlatego tak jest. Wysyłane z mojego GT-I9070
-
Platforma cyfrowa NC+
Ja tez dzisiaj wybralem oferte silver z uprawnieniami na calosc canal + i multiroom. Zobaczymy co przyjdzie na umowie... Calosc za 69zl Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ty pokazujesz kostke harmana a mostek musisz zrobic w kostce wzmaka bose. 19 do 21 i 20 do 22. I bedzie cisza. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja zalewam i polecam motul x-cess 5w40. Po tych longach to plukana jak najbardziej zalecana. Motul liqui moly itp. Wysyłane z mojego GT-I9070
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Masz podlaczony tylko tyl? Mosrkujesz pin 19 z 21 i 20 z 22. Tez to mialem. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Platforma cyfrowa NC+
Ja dzisiaj dostalem oferte pakiet platinum w cenie 69zl i 10zl za multiroom. Oferta wydaje mi sie dobra tylko nie chcieli mi na email podeslac oferty i boje sie ze kurier przyjedzie z czyms innym a mnie nie bedzie i mama odbierze to co przywiezie bo juz podobno zdarzaly sie takie historie. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Demontaz tylnej polki sedan
Poszukaj dobrze bo gdzieś to opisywałem już. Zabawy trochę jest bo trzeba ściągnąć tylne słupki, które zaczynają się w połowie podsufitki. Dopiero wtedy w bagażniku odkręcasz chyba 3 śrubki i wychodzi. Komuś podobno udało się to zrobić bez ściągania słupków ale jest bardzo ciężko i mozna ją uszkodzić.
-
pompa powietrza wtórnego
Sam wyrzucisz tylko wszystkie rzeczy od ukladu ktore sa pod macha. Zeby to bylo lonkretnie zrobione to musi ktos pomieszac w sofcie. Rezystory raz pmagaja raz nie.... Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Jest mozliwosc wrzucenia na urzadzenie ale ja sie w to nie bawilem. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Automape wgrywasz na karte pamieci, wkladasz do radia i dodajesz nowy program. Spojrz sobie jak podane sa sciezki w innych zainstalowanych programach i podaj w podobny sposob w nowym programie Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2