Treść opublikowana przez Onkel
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
Jak wymieniałem u siebie to zalałem do poziomu max . Odpaliłem autko, właczyłem nawiew na jedna kreskę temperatura na HI i ściagnałem wąż kolo aku (tam na jednej rurce aluminiowej która wchodzi do kabiny jest dziurka do odpowietrzająca). czekam az poleci woda zatykam. Włącza się wentylator i znowu sprawdzam na wężu. Jest jeszcze jedna śrubka na imbus. Jak ściągniesz obudowe silnika plasikową to po prawej stronie pokrywy zaworów na metalowej rurce.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Grzesiu leje pełen syntetyk......
-
jaki kolor ma ta tapicerka foteli
Z B6 jest trochę ciemniejszy. Oznaczenie 26Z. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
jaki kolor ma ta tapicerka foteli
Twój soul to inaczej czarny i na przyszłość pytaj o czerń. Ten że zdjec to swing czyli ciemny szary. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
Brązowa galareta w płynie chłodzącym
Tak jak myślałem. Ten olej to śmierć dla Twojego silnika. Poczytaj o castrolu na forum nawet ciekawe foty się znajdą co on robi. W tym przypadku nie zastanawiałbym się i zrzucił miskę. Olej zmień na 5W40 Motula albo millersa. O oleju poczytasz w podwieszonym temacie "Jaki olej wybrać".
-
Ksenony za krótko świecą
Hmm mówisz że na ori bixie jesteś mega zadowolony:eusathink: to jak zrobisz swapa z soczewkami to ja pier... będziesz się trzepał przez tydzień codziennie:decayed: Bardziej chodziło mi o różnice w długich światłach, która jak dla mnie jest bardzo duża.
-
Brązowa galareta w płynie chłodzącym
Na jakim oleju jeździsz?? Na Twoim miejscu zainteresowałbym się kontrolką ciśnienia oleju. Jest o tym wiele na forum. I pewnego dnia możesz przeszukiwać alledrogo w poszukiwania nowego motoru. Ona nie wyskakuje tak sobie. Do sprawdzenia ciśnienie a najlepiej zrzucenie miski i wyczyszczenie smoka olejowego a i do odmy też bym zajrzał. I nie zapomnij napisać jakiś to olej wypełnia Twój silnik
-
Ksenony za krótko świecą
Dawno wymieniałeś żarniki? One muszą się trochę poświecić zanim beda pełną mocą świecić. Ale tak jak wyżej może już odbłyśniki... Polecam przejście na bixenon sam jestem po takim zabiegu i jestem mega zadowolony. Z czasem wezmę soczewki od B8 od Gwert-ego i miód malina
-
MIL, ESP, EPC po myjni...
A nie zauważyłeś mokrego dywanika po myciu?? U mnie też miałem nieszczelny i jak umyłem auto to dywanik był caly mokry. Zrobiłem i jest dobrze.
-
Jak nie RNS-E to co innego?
Czego foto???
-
Świeci się kontrolka silnika
Zalej 5W40. Ja na takim jeżdżę jak i wielu kolegów z forum. Teraz przy następnej wymianie strzele sobie Millersa. A z tyrkotaniem różnie to jest u mnie też tyrkota 2sekundy później cisz. Osobiście uważam, że tematem należy się zająć jak zacznie cały czas słychać łańcuszek. Tylko ja wykluczam syf u siebie w silniku bo wymieniałem uszczelke pod pokrywą zaworów i nie było żadnego niepokojącego nagaru i dla pewności zrzucałem miske żeby spojrzć do smoka.
-
Strefa Śmiechu
Kabaret Moralnego Niepokoju- Wolne media, wolne żarty - YouTube
-
Świeci się kontrolka silnika
O tym "warkotaniu" jest wiele tematów. Tak na szybko: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/b6-alt-terkotanie-silnika-odpaleniu-2-sek-191776/
-
Jak nie RNS-E to co innego?
Jak kupic coś nie ori to jakieś znanej firmy. Ja np. mam stacje multimedialną pioneer f900bt z odblokowanym systemem na którym działa automapa. Podświetlenie idealnie pasuje pod ori audi. Teraz zmieniłem ori wzmaka na bose z tubą i fajnie to gra.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Też tak robilem. Lekko wyciągnąć i puścić górą. Cięzko jest ale da się rade.
-
Audica nie odpala
Podepnij vaga i zobacz jakie bledy wywali.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ale az tyle szczerze mowiac nie dalbym za olej :-) I tym się różnimy
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Obecnie latam na Motulu pełnym syntetyku. I tak zastanawiam sie czy nie przejść na Millersa... Co wy na to??? Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
kontrolka check engine
Żaden elf czy inny Castrol. Lej Motula, millersa albo najlepiej poczytaj w dziale technicznym podwieszony temat JAKI OLEJ. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
mroz i niedziałające głośniki
Trzeba było od razu napisać ze masz bose. Więc wzmaka masz do sprawdzenia. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
mroz i niedziałające głośniki
Ale to może wlasnie Rns nie puszcza dźwięku... Podłącz inne radio i wtedy w 100% wyeliminujesz rns. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
Bixenon Xenon od A do Z
Godzinke temu ogarnalem temat. Popatrzylem podotykalem i na oko wstrzelilem sie idealnie z obu stron;) Najpierw mniejszym wiertlem i pozniej większym. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
Problem wolnymi obrotami
Ale z doświadczenia wiemy ze.nie.za.bardzo pomaga oszukanie więc lepiej programowo usunąć sondę. No i tak jak chłopaki napisali zastanów sie nad naprawa silnika przy zuzywaniu 1. Litra na 500km nie trzeba oleju wymieniać bo zawsze jest świeży;);) Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
W sumie to nie za bardzo wiem o cym piszecie... Nowy soft stawiasz na karcie??? Przed postawieniem nowego zrób sobie kopie starego. Jeśli Ci się znudzi to wgrasz z powrotem wszystkie pliki i będzie dobrze. Ale wszystko robi się na stacji- karta służy tylko do wymiany danych. Przynajmniej ja tak robiłem.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nie ma zasady... Ja po przejechaniu 10k zamawiam u Tomka, paczka przychodzi i wymieniam. Czyli lekko ponad 10k. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S