Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Jak wymieniałem u siebie to zalałem do poziomu max . Odpaliłem autko, właczyłem nawiew na jedna kreskę temperatura na HI i ściagnałem wąż kolo aku (tam na jednej rurce aluminiowej która wchodzi do kabiny jest dziurka do odpowietrzająca). czekam az poleci woda zatykam. Włącza się wentylator i znowu sprawdzam na wężu. Jest jeszcze jedna śrubka na imbus. Jak ściągniesz obudowe silnika plasikową to po prawej stronie pokrywy zaworów na metalowej rurce.
  2. Grzesiu leje pełen syntetyk......
  3. Z B6 jest trochę ciemniejszy. Oznaczenie 26Z. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  4. Twój soul to inaczej czarny i na przyszłość pytaj o czerń. Ten że zdjec to swing czyli ciemny szary. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  5. Tak jak myślałem. Ten olej to śmierć dla Twojego silnika. Poczytaj o castrolu na forum nawet ciekawe foty się znajdą co on robi. W tym przypadku nie zastanawiałbym się i zrzucił miskę. Olej zmień na 5W40 Motula albo millersa. O oleju poczytasz w podwieszonym temacie "Jaki olej wybrać".
  6. Hmm mówisz że na ori bixie jesteś mega zadowolony:eusathink: to jak zrobisz swapa z soczewkami to ja pier... będziesz się trzepał przez tydzień codziennie:decayed: Bardziej chodziło mi o różnice w długich światłach, która jak dla mnie jest bardzo duża.
  7. Na jakim oleju jeździsz?? Na Twoim miejscu zainteresowałbym się kontrolką ciśnienia oleju. Jest o tym wiele na forum. I pewnego dnia możesz przeszukiwać alledrogo w poszukiwania nowego motoru. Ona nie wyskakuje tak sobie. Do sprawdzenia ciśnienie a najlepiej zrzucenie miski i wyczyszczenie smoka olejowego a i do odmy też bym zajrzał. I nie zapomnij napisać jakiś to olej wypełnia Twój silnik
  8. Dawno wymieniałeś żarniki? One muszą się trochę poświecić zanim beda pełną mocą świecić. Ale tak jak wyżej może już odbłyśniki... Polecam przejście na bixenon sam jestem po takim zabiegu i jestem mega zadowolony. Z czasem wezmę soczewki od B8 od Gwert-ego i miód malina
  9. A nie zauważyłeś mokrego dywanika po myciu?? U mnie też miałem nieszczelny i jak umyłem auto to dywanik był caly mokry. Zrobiłem i jest dobrze.
  10. Onkel odpowiedział(a) na black338 temat w 2.0
    Zalej 5W40. Ja na takim jeżdżę jak i wielu kolegów z forum. Teraz przy następnej wymianie strzele sobie Millersa. A z tyrkotaniem różnie to jest u mnie też tyrkota 2sekundy później cisz. Osobiście uważam, że tematem należy się zająć jak zacznie cały czas słychać łańcuszek. Tylko ja wykluczam syf u siebie w silniku bo wymieniałem uszczelke pod pokrywą zaworów i nie było żadnego niepokojącego nagaru i dla pewności zrzucałem miske żeby spojrzć do smoka.
  11. Onkel odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Kabaret Moralnego Niepokoju- Wolne media, wolne żarty - YouTube
  12. Onkel odpowiedział(a) na black338 temat w 2.0
    O tym "warkotaniu" jest wiele tematów. Tak na szybko: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/b6-alt-terkotanie-silnika-odpaleniu-2-sek-191776/
  13. Jak kupic coś nie ori to jakieś znanej firmy. Ja np. mam stacje multimedialną pioneer f900bt z odblokowanym systemem na którym działa automapa. Podświetlenie idealnie pasuje pod ori audi. Teraz zmieniłem ori wzmaka na bose z tubą i fajnie to gra.
  14. Onkel odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Też tak robilem. Lekko wyciągnąć i puścić górą. Cięzko jest ale da się rade.
  15. Podepnij vaga i zobacz jakie bledy wywali.
  16. ale az tyle szczerze mowiac nie dalbym za olej :-) I tym się różnimy
  17. Obecnie latam na Motulu pełnym syntetyku. I tak zastanawiam sie czy nie przejść na Millersa... Co wy na to??? Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  18. Żaden elf czy inny Castrol. Lej Motula, millersa albo najlepiej poczytaj w dziale technicznym podwieszony temat JAKI OLEJ. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  19. Trzeba było od razu napisać ze masz bose. Więc wzmaka masz do sprawdzenia. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  20. Ale to może wlasnie Rns nie puszcza dźwięku... Podłącz inne radio i wtedy w 100% wyeliminujesz rns. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  21. Onkel odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Godzinke temu ogarnalem temat. Popatrzylem podotykalem i na oko wstrzelilem sie idealnie z obu stron;) Najpierw mniejszym wiertlem i pozniej większym. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  22. Ale z doświadczenia wiemy ze.nie.za.bardzo pomaga oszukanie więc lepiej programowo usunąć sondę. No i tak jak chłopaki napisali zastanów sie nad naprawa silnika przy zuzywaniu 1. Litra na 500km nie trzeba oleju wymieniać bo zawsze jest świeży;);) Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  23. W sumie to nie za bardzo wiem o cym piszecie... Nowy soft stawiasz na karcie??? Przed postawieniem nowego zrób sobie kopie starego. Jeśli Ci się znudzi to wgrasz z powrotem wszystkie pliki i będzie dobrze. Ale wszystko robi się na stacji- karta służy tylko do wymiany danych. Przynajmniej ja tak robiłem.
  24. Nie ma zasady... Ja po przejechaniu 10k zamawiam u Tomka, paczka przychodzi i wymieniam. Czyli lekko ponad 10k. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.