Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. kiedy masz przejsc na syntetyk ????? Nigdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest tak jakbys przeszedł ze stanu żywego do śmierci... nie rozmawiaj z taksówkarzami na temat olej (ów) lej to co masz i jezdzij, i najlepiej z nikim na ten temat juz nie rozmawiaj Bo ludzie maja taka mentalność, że jak zaczyna zużywać trochę więcej oleju tzn., że tzreba przejść na półsyntetyk bo trochę gęściejszy i nie bierze już zamiast szukac przyczyny. Poza tym gratuluję ALT-ka na pełnym syntetyku i tak małym zużyciu. Rzadkość na naszym forum.
  2. Najlepiej było by podpiąc VAG-a ale nie masz ze soba pewnie?? Czyli jak przełączy się na gaz to jest dobrze?? Jeśli tak to postaraj się wrócić tak to miejsca zamieszkania i wtedy cos podziałasz bo jesteś pewnie zagramanicą...
  3. Widocznie samo się naprawilo
  4. Poszukaj bo było już o tym. Kolega w dziale sprzedam miał takie coś do opchnięcia.
  5. Podepnij VAG-a
  6. Może wtryski zabrudzone i ciężko ma podać??
  7. Pompa powietrza wtórnego jest pod maską czyli z przodu a kolega pisze, że buczenie jest z tyłu więc może być to pompa paliwa. Kiedy filtr paliwa był zmieniany?
  8. Kolega KICHOL przyszedł chyba z forum mazdy speed (tam najważniejszy jest temat nie wartość merytoryczna odpowiedzi). Czepiasz się szczegółów a jak ktoś będzie szukał to i tak wpisze przekładka silnika. Co nie zmienia faktu, że było już wiele tematów o przekładce i okazywało się to mało opłacalne.
  9. Ja u siebie też mam lekki wzrost ale nie jest to jakieś uciążliwe i mam tempomat, który działa. Na forum A3 chłopaki też pisali o tym problemie i jeden zaprowadził na kompa i jakoś mu zakodowali czujnik sprzęgła że faktycznie podziałało ale na czym ta adaptacja polegała nie wiem. Postaram się odszukać ten wątek i wkleić.
  10. Kup za te pieniądze paliwo i jedź sobie gdzieś daleko W eleganckim stanie są Twoje amorki
  11. No i od tego szarpie. Usunąłem błędy i nie wróciły czy nie sprawdzałeś??
  12. Podłączany był VAG?? Trzeba sprawdzić błędy no i ewentualnie na regulacje gazowni jechać.
  13. Jeśli przez 10k zje Ci litr to bez stresu.
  14. Zabawy jest trochę bo musisz zdjąć całą osłonę słupków tylnych które zaczynają się na połowie auta Dopiero wtedy ściągniesz bez problemu półkę. Podobno można bez ściągania słupków ale ja nie dałem rady a można dużo szkód narobić.
  15. Zrób płukanke i zalej coś znacznie lepszego np Motul - lepkość taka jak i była lana (5w30 lub 5w40) Ja u siebie miałem lanego Castrola longlife i po 178tyś była do wymiany pompa oleju i nastawnik wałka a w silniku bardzo dużo nagaru i syfu. Teraz wszystko już jest czyste i śmigam właśnie na oleju Motul X-cess 5w40 Grzesiu a Ty nie chciałeś przejść na Milersa?? Ktoś z 1.8T chciał i nie pamiętam kto robił zamiane z motula na milersa
  16. A jest sens przesiadać się z Motula na Milersa?? 5W40 teraz leje.
  17. Jakie błędy na klimatroniku??
  18. Kup rower. I nie mówie tego złośliwie tylko po przeczytaniu Twojego postu każde auto dla Ciebie jest złe tzn. na pewno się popsuje... Jak wymienisz rozrząd będziesz robił wymiany oleju na czas to wszystko będzie dobrze. Silniki 1.8 i 1.8T audi to jedne z najlepszych motorów na rynku i jeśli nie będziesz dbał to każdy zajeździsz. I może sprecyzuj bardziej jakie to Audi b5,6 itd.?
  19. To tylko to Ci zostaje.
  20. Starej się nie rozbiera
  21. Podepnij VAG-a i zobacz czy są jakieś błędy. Paliwa w baku jest powyżej rezerwy?? Jeśli faktycznie ubywa to albo masz gdzieś wyciek albo źle założoną instalacje.
  22. Pierwszy błąd tez jest ważny bo dotyczy sondy. Musisz poczekać i sprawdzić błędy jeszcze raz. Po usunięciu coś się zmieniło?? Podepnij jeszcze raz i zobaczysz czy wrócą. Jeśli tak to sprawdź czujnik i ewentualnie go wymień bo od tego bym zaczął zanim zaczniesz kopać w rozrządzie no i oczywiście sonda. Masz gazownie??
  23. Chyba zostaje tylko wymiana.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.