Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. ni dopatrzyłem dokładnie, bo są takie podobne, 17, czy 18 na allegro, i to plastelina straszna, a tej firmy nie kojarzę
  2. no, no całkiem fajnie to wygląda, ostatnio ją przycziłem i zastanawiałem się, ale jednak odpuściłem, ale wygląda fajnie, do czarnego extra, albo do zderzaka od Esy, ładnie by pasowała, bo tył też ma taki dyfuzorek
  3. 5 fajna tylko jakaś BBS, lub coś w tym stylu a nie plastelina, czarny środek i polerowany rant, wyglądałyby mega na Twojej maszynce
  4. myślałem o nich ale zrezygnowałem na rzecz 2 liftu i chociaż wyglądają dość fajnie
  5. narazie zebrałem graty, i oddałem kratki do spawania, a halogeny kupiłem z allegro, nie ORI, możesz zobaczyć w moim wątku, jak tylko odbiorę kratki, to zaczynam rezać, choć trzeba bedzie wykombinować, jakiś uchwyt, bo nie ma się tam czego zaczepić, ale ze spryskami lamp dałem rade to i to ogarne
  6. a ty bedziesz sprzedawał swoje stare :gwizdanie:
  7. no wiem ale chyba i tak wyjdzie taniej niż komplet 216, a na samym programie może okazać się zbyt słaby
  8. niom to git.... a orientujesz sie jak ten przycisk wyglada mniej wiecej??? tu masz dokładniejsze foto na tej aukcji, przełącznik drugi od lewej http://moto.allegro.pl/item582619717_panel_sterujacy_klimatyzacji_audi_a4_95_98.html ja już mam
  9. no ja myślę o samych końcówkach o,216, i programik taki lekki, żeby starego paździocha nie obciążać zbyt mocno
  10. kupowałeś same końcówki czy całe wtryski??? i jakie koszta jeśli to całość
  11. ale w B5 nie było sline, było tylko 1BE niższe o 20mm, ja wczoraj dostałem paczkę z kompletem WEITECow, amory + sprężyny -40mm, niebawem zakładam zobaczymy jak to bedzie wyglądać
  12. Moskal ty masz zwykły zawias bo wysoko stoi
  13. wrzuć wrzuć bo sam jestem ciekawy, dużo na allegro kółek z małym ET, no i pasuje to chociaż poglądowo obczaić
  14. miażdżysz SID, jak Ty okiełznasz takie stadko , furka full wypas, gniecie wszystkie inne z forum, budżetu to już pewnie nie liczysz
  15. widzę że z zaspawaniem zderzaka mnie wyprzedziłeś, bo ja dopiero jutro oddaje do spawania, tylko że standardowy od A4, zobaczymy jak to wyjdzie, ale furka zacna
  16. noo
  17. sam mam na nie chrapkę tylko gdyby miały rant :gwizdanie:
  18. mówisz i masz http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=576491922
  19. ja mam ET35 przy 15, i mam drugi komplet dłuższych śrub niż do ORI stalówek ET45
  20. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no i takie było zamierzenie:) krawędzie będą obrobione napewno, bo tak to troszkę lipa , ale mam już na to patent po malnięciu powinny jeszcze lepiej wyglądać, bo narazie są czarny metalik
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    już są zapomniałem zmazać rejestracji :gwizdanie:
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pomalutku pomalutku, jeszcze nie skończone wrzucę może później fotkę samego zderzaka, bo nie montuje narazie na aucie, bo muszę halogeny dorezać takie poglądowe foto, (nie efekt końcowy ) moje ulubione otworki jeszcze do obrobienia, narazie szukam uszczelki gumowej o przekroju U, mało czasu w tygodniu praca, a w weekendy szkoła, ale wieczorkami walcze
  23. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    w sobotę była piekna pogoda i ogarnąłem temat sprysków, zamontowane już w zderzaku i działają, czekają teraz tylko na zbiornik, którego ciągle szukam,halogeny prawdopodobnie bedą już w tym tygodniu, muszę tylko dokończyć rezanie kratek, malnąć je czarną satyną, i dorobić dolot na SMIC bo halogen troszkę go zasłania [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________Nowy zakup komplet WEITEC -40mm
  24. dokładnie po co to wszystko wystarczyło koledze odrazu odpowiedzieć , kolego Prem następny raz na priv, i unikniemy takich sytuacji, a wątek można zamknąć element już wycięty :gwizdanie: Proszę któregoś zielonego o zamknięcie wątku
  25. a który rok tej eSy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.