Treść opublikowana przez slepy
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
stara zasada, nie to co ładne, a co się komu podoba , mi się srednio widziały dlatego nie kupiłem takich, a jak sie komuś podobaja to nie widzę problemu
-
[ALL] polerowane felgi s line
i tego sie tzrymać wtedy te aluski z polerka i czarnym srodkiem bedą wyglądać, na furce kosmicznie
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
no to przecież masz te co Nosb kupił, one są identyczne jak II lift, z czystym szkłem, i diodami, tylko brać
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
dlaczego? może uzasadnisz... , też zamierzam się do założenia tych lampek, nawet już czekają na montaż jak i reszta gratów, i chyba nie jest to aż takie straszne...
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
ja bym obstawiał jednak na te co kupił NOSB, albo na ORi drugi lift, te pierwsze sa strasznie podobne do fiata sieny, ostatnio zauważyłem http://www.autocentrum.pl/gallery/fiat_siena/001.jpg
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
no czekamy czekamy, ale z tymi czarnymi lampami i dużą soczewką to bedzie kocur niezły...
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
takie coś tylko do aut coupe, nigdy do innych , i najlepiej do coupe, nie majacych ramki okiennej
-
[B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach
miało być a diodachw lampie, a wyszło o diodach w zderzaku, jak dla mnie obydwa pomysły chybione, ale jak miałbym juz wybrac to wolałbym te na zderzak, ostatnio wyszły lampy z tym diodowym paskiem, o ile sie nie myle SOnar, i jak dla mnie lipa totalna...
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
wszystko fajnie kred tylko jak bym takie coś już robił to bym dał mniej ale wiekszych, bo te małe średnio mi się podobają
-
[ALL B5] Da się coś zrobić z przetartą skórą na fotelu ?
no wiem ale nie chciałbym aż tyle kaski, ładować, może jakbym miał młodszy rocznik bym sie skusil, a tu chodzi tylko o to zeby to sie nie rzucalo w oczy, a tanio bylo
-
[ALL B5] Da się coś zrobić z przetartą skórą na fotelu ?
..skąd wy takie ceny bierzecie Faktycznie .. najlepije zronić wstawki z nowego materiału a orientujesz się może w jakiej cenie by to było, bo tak jak kolegaloco87 mówi to dołoże i kupie w idealnym stanie a tu chopdzi o to żeby tą ładnie zrobić i tanio
-
[ALL B5] Da się coś zrobić z przetartą skórą na fotelu ?
znalazłem ciekawa aukcje, ze skorka do A4 tylko jeden fotel jest przetarty od wsiadania (tak mi sie wydaje), da sie coś z tym zrobić??? jakaś regeneracja, czy coś, no chyba ze sie da dobrac taka skorke, i to przeszyć, jakoś. jak myślicie??
-
[B5 1Z] A4 TDi
no miałem mieć od kolegi gregory, ale jak się okazało to przód był 1BE, a tył standard 1BA, chyba wymienie same sprezyny...jak dobrze pojdzie pod koniec miesiąca, no i lampki tez sie moze doczekaja wymiany...a ten bixenon, to chodzi mi o to, ze i krotkie i dlugie swiatła mam w zenonie [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 21:18_________________________________________________jestem po zakupie grilla od RS4 i lampek tylnych po liftowych, powoli zbieram graty, montaż wszystkiego po Nowym Roku, gdy juz zrobie poprawki lakiernicze, i wymaluje lusterka, klamki i dokładki w kolor
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
i to jeszcze jak, a ile by miał wtedy powietrza , nie no bawią się chłopaki
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
sokolnha Ty się pośpieszyłeś i ten badziew od S4 założyłeś , a tu taka sztuka a tak na serio...
-
[ALL B5] Kratki od RS4 - jaka cena???
tyle to wiem, interesuje mnie dokładna cena, ale dzieki za info
-
[ALL B5] Kratki od RS4 - jaka cena???
jak w temacie orientuje się ktoś jaka cena calego kompletu, kratek do zderzaka RS4, bede wdzieczny za info
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
to ja moge odsprzedac, moje klamki, nie malowane satyna bedzie jak najbardziej pasowac
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
raggaman zrobił mixa , a teraz na poważnie, to bardzo wypasionego mixa, taka furka to musi sie prezentować a jakby tak do tego chrom na lusterka
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące nowych felg
też myślę nad takimi spreżynkami, - 30mm, 35mm, chyba bedzie optymalne, wszystko co poniżej zaczyna być hardcorem, no chyba że 1BE, tylko jak ktoś już pisał strasznie trudno zdobyc
-
[ALL B5] spojler do a4
takim wynalazkom mówimy NIE, nie ma sensu po co psuć linię nadwozia, miałem spojler w mojej starej Audi 80, ale tylko chwile i poszedł w odstawke, wg mnie nie potrzebny gadżet
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
ja tez sie waham miedzy 1, a 3, 1 chodzą mi po głowie od dłuższego czasu, a te ostatnie niedawno tez wypatrzyłem i póki co jestem na nie nastawiony pozytywnie, są dla mnie, może Mikołaj coś przyniesie
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Jak najbardziej sie zgadzam, bedzie się ładnie prezentować furka
-
Blaupunkt GTB1200II + Blaupunkt GTA 460 - warto???
wiem ale budzet nie pozwala na wiecej, a pozatym to nie ma jakos specjalnie powalac glosnoscia, tylko chodzi o jakość i czystość dzwieku, za w miare pieniadze:)
-
Blaupunkt GTB1200II + Blaupunkt GTA 460 - warto???
Witam! mam pytanie warto zainwestowac w ten sprzet http://www.allegro.pl/item472518689_blaupunkt_gtb_1200_ii_gta_4_460_kable_gratis.html , a moze macie jakies inne propozycje, koszty do 500zł, moze byc uzywane...