Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. msc79 poszukaj bylo przynajmniej kilka tematów odnosnie sprezyn... a jak sie tak przypatrzylem bardziej to te felgi co ma adamfox sa troszku inne... ale te tez powinny sie dobrze prezentowac... :th:
  2. no ja tez nie bylem przekonany, ale nawet przyzwoicie to wyglada, a jaka masz zawieche, serie?? czy cos obnizales...
  3. Dunlop sport 9000, sam mialem takie kupowac, na wiosne... tylko ze 225/45/17R, ale nie wiem czy z kaska wyrobie ale polecam ta gume...
  4. no do pierwszego liftu byly h4 wiem bo ma, no i mam zalozony na to HID, i to bardzo nisko spuszczony co by bardzo nie oslepiac 7JK8 piszac Ci na Priva, nie wiem czy dodałem ze gdybym teraz mial zakladac HIDy to najpierw bym zakupil lampy z soczewka, bo swieca o wiele lepiej... i gdy tylko bedzie okazja i,kasa to sie tak skonczy...
  5. no właśnie dlatego kup na allegro, dwie fajki... gdzies widzialem na allegro, chyba po 45 za sztuke, ale ja ostatnio spolerowałem moje i chociaz na koncach spaliny wżarły mi sie juz w rurki i troche to kijowo wyglada... musze kupic kamien do dremela i je lekka oszlifowac... ale poki co z daleka wyglada
  6. slepy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    kezor malowałeś środki... czym??? jesli mozna wiedzieć??
  7. napewno bo Cie na przegladzie nie posci... poprostu sa przystosowane do ruchu lewostronnego, takze sobie odpusc... ale nie wiem jak jest z tyłem orientuje sie ktos???
  8. skad wziales maty gluszace... mozesz przeslac linka, czy kupowales gdzies w sklepie... a i gluszyles tylko od strony tapicerki czy od blachy tez??
  9. ten zestaw od Riegera, jest juz takim ciezszym tuningiem i wg mnie auto wyglada barziej topornie co do niego nie pasuje, osobiscie wole ladnie odpicowana serie... ladna fela, zdezraczki od eSki, progi, lampki po drugim lifcie i lekka gleba... to jakos bardziej pasuje mi do tej marki
  10. ja obstaje za 17" a te fele, nie za specjalne jak dla mnie, no ale moze jakby walnac im polerke , osobiscie jestem za felgami od S4, albo takie jak ma Nowak_zg
  11. ja tez jestem na kupnie mam narazie, fele 15" i mysle o 17, to optymalny wybor, a jesli chodzi o zawias to poki co mozesz kupic, twardsze sprezyny na poczatek, a potem pomyslisz o zawiasie, osobiscie mam zajawke na te co ma Nowak_zg, pytalem nawet o nie w sklepie, ale krzykneli 1600 za komplet nowek, a do tego jeszce oponki, to drogie tyle, ale jakies fajne uzywane do 2000 powinienes bezproblemowo znalezc, owocnych poszukiwan :th:
  12. no wlasnie pasowalo by mi te spryski zamontowac, jak myslicie wystarcza dla Misków same przykryweczki, tak zeby bylo ze niby sa???
  13. slepy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    o tych podłuznych halogenach zaponij bo sa i do audi nie pasuja po prostu jak juz to okragle, ladnie krateczke wyrezac i byloby git :th:, choc jakbys zrobil tak jak po lifcie to o wiele lepiej to wyglada tylko ze roboty wiecej...
  14. no do Avancika bedzie od RSy pieknie pasował, do sedana przy zderzaczkach od s4 to tylko S4 grill, ale tu przy kombii, fajnie to bedzie wygladac... jestem za RSem :th:
  15. no wlasnie sam zderzak bedzie wygladal , musialbys ladowac nowe lampy, maske.. apotem to juz sie takie koszta sypia, ze szkoda gadac... a po co to?? nie lepiej zalozyc zderzak od eSy, i lampki po II lifcie i bedzie
  16. No jakby ktos mial tylne lampki LED np. takie http://moto.allegro.pl/item299514495_lampy_tylne_audi_a4_sedan_95_99_led_red_white_fk.html to ten znaczek na stopa bylby , znaczek robi piekna robote, pokaz go jeszcze na samochodzie... :th:
  17. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/664f746c6802894b.html to moja mala zabawa w VT efekt nie powala, ale to tylko zabawa, nudzilo mi sie i powstalo, choc w realu bym tego nie zrobil bo mi sie to srednio podoba zostawilbym tylko swiatelka po lifcie i sciemnione szybki :th:
  18. te zarowki maja slaba trwalosc, i po pewnym czasie ta pseudo xenonowa otoczka sie wypala i przeswituje zolte swiatlo a efekt jest lepiej dozbieraj i kup zestaw HID, ja mam HID bixenon i dalem 590 z montazem z tym ze na H4, a Ty masz zespolone po lifcie, i one sa na H7 to wyjdzie jeszcze taniej
  19. nie wiem na jakie zarówki sa te lampki ale napewno sie da, HIDy teraz do kazdej lampki mozesz zalozyc, lampki wygladaja ladnie, a pozatym to FK i mysle ze nie bedzie z nimi wiekszych problemów :th:
  20. puchatek27 chyba lekko wyolbrzymiasz sprawe, tak jak juz koledzy mowili robisz foty i masz spokuj, ja mam wszystkie zmiany zapisane i do tego fotka i przy kazdej cena danej czesci, nawet czesci mwchanicznych, i mysle ze nie bede mial wiekszego problemu ze sprzedaza :>
  21. slepy odpowiedział(a) na HarryH temat w Audi A4 B5
    no ja tez obstaje za zderzakiem od S4 albo RS4, ale bardziej za tym pierwszym... i jak tylko nadazy sie taka okazja i fundusze na to pozwole to uzbroje moja A4 w taki zderzaczek:)
  22. no ladnie ladnie msc79 ladnie sie prezentuje,na tych lampkach i takjak mowisz tylko zespolone, duzo bardziej odmladzaja autko niz te dzielone jak zalozysz HIDy to pokaz fotki :th:
  23. no ja tez jestem za takim lekkim przyciemnieniem... calkiem przyjemnie to wyglada... ale dobrze poweidział Piotr TDI
  24. Nowak_zg, odwaliłeś kawał dobrej roboty, moje plany na przyszlosc moze widziales w moim watku, tylko lich z kasa bo koncze teraz technikum i nie ma jak kaski uzbierac, ale mody zaczna sie po wakacjach, no chyba ze zmienie na cos nowszego, ale Twoja fura :kox: szczena opada, skora kozak, jak zalozysz jeszcze te zderzaczki i progi od S4 no to juz bedzei odlot... wielki szacun
  25. No przyjemna maszynka musze przyznac, i bardzo dobry podklad do dalszych modyfiacji, felgi 17 jak najbardziej sluszne, jak zreszta pisal Nowak_zg, no i jak dla mnie atuty, przedewszystkim , zajeb... silniczek, piekna gleba, no i kolor... opisuj zmiany na bierzaco, i wklejaj foty...Powodzenia :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.