Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AFN] Róznica miedzy lampami
no to byloby wlasnie oplacalne, bo dalem 600zł za te HIDy, a sprzedalbym je pewnie znacznie taniej, niech ktos sie wypowie czy wystarczy wymienic same zarniki, czy przetwornice tez bedzei trzeba...
-
[B5 AFN] Róznica miedzy lampami
wlasnie ja mam HIDy na H4 a chcialem zalozyc lampy po lifcie i jest lipa, bo musialbym kupowac nowy HiD, a to znowu koszty:(
-
sub do B5 sedana
nie wiem napewno ale w sedanie chyba nie bylo montowanego suba, o ile mi wiadomo mialy go tylko kombii, jesli sie myle niech mnie ktos poprawi
-
[B5 1Z] Tapicerka siedzenia
ja mialem podobny problem jak kolega Nonilion tylko ze u mnie tapicer wycial material z tylu podlokietnika w tylnim siedzieniu, i wszyl z przodu, a w podlokietniku wszyl podobny material tylko o innej fakturze, ale kolor identyczny i nie ma sladu, auto zostawilem na dzien bo mial jakies inne roboty i robil w miedzyczasie moja skasowal 60zł, to zalezy gdzie masz przetarcie ale mi sie nie chcialo z tym bawic
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tych felgach?
no fajniutkie te fele, ladnie wygladaja na (widzialem a4 tylko w sedanie) tylko oponki kup osobno, to kwestia bezpieczenstwa, dlatego chyba nie warto na tym oszczedzac :th:
-
[B5 ADP] czy ta fela podejdzie?
no wszystko bedzie pasic tyle ze bez zawiechy to bedzie wygladac jak terenowka... a co do firmy MANGELS to oni raczej produkuja felgi to terenowek, co zreszta pisal kolega wczesniej, zobacz sobie na google.pl
-
Jaki wybrać rozmiar alusów i jakie na nie oponki
no zgadzam sie z kolega bierz 16 z takimi oponkami jak pisal Nowak_zg, chociaz 17" na 215/45/17 ladniej by sie prezentowal, tyle ze wtedy zawias w dol...
-
czy warto kupic uzywane opony+felgi stalowe
osobicie nie jestem za takimi zakupami, no ale jesli jest okazja, no i tak jak bylo mowione 4mm bieznika to absolutne minimum, dzis widzialem w TV robili test aqaplaningu na nowych i starych gumach, no i roznica jest kolosalna, a wiadomo bezpieczenstwo najwazniejsze, pozdrawiam
-
Niemiłe przywitanie nowego roku.
nie wiem co powinno sie robic takim ludzia, przeciez tyle trabia w telewizji o pijanych kierowcach, a tu prosze czyty przyklad bezmyslnosci, cale szczescie ze wy jestescie cali, pozdrowienia dla calej rodziny
-
Szczecin - 2 osoby zgineły , mam nadzieję że to nikt z klubu...
widziałem jakiś miesiąc temu tak rozpołowioną BMW ale to... jest tragedia,ladna musieli miec predkosc, pewnie odpowiednik tego co kierowca mial w promilach nie nie nie stanowczo nie jedz
-
[B5 1Z] nie znana wtyczka przy lampie valeo
Od HIDów zalozylem 6000K no i poki co jestem zadowolony, wlasnie zastanawialem sie nad ta regulacja, ale skoro tak to dzieki :th:
-
[B5 AFN] Jakiej firmy glośniki do przodu
kumpel ma sprzet sony w mazdzie 323 i clakiem przyjemnie mu to gra, ale skoro tak, to tylko moje zdanie... Hertza i Powerbassa tez polecam, a o TEcu nie slyszalem...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja zastanawialem sie nad kupnem ori halogenow z kratkami ze zderzako po lifcie, i wmontowac je w moj zderzak ale nie wiedzialem czy to wypali, iw koncu sie nie zdecydowalem... ale pomysl dobry...
-
wypowiedzcie sie na temat tego podłokietnika.
podlokietnik to dobra sprawa, sam na takiego poluje, ale narazie fundusze mnie trzymaja, ale moze po Nowym Roku, ale jak masz okazje to bierz bardzo przydatny element :th:
-
[B5 1Z] nie znana wtyczka przy lampie valeo
ok dzieki, a jeszcze jedno pytanko czy lampy z 95roku mialy sterowanie ze srodka samochodu, bo u mnie nie ma i nie wiem dlaczego???
-
Nawigacja SONY
kupowalem ostatnio navi z ojcem w MM, i musze przyznac sie ze bylem nastawiony na kupno tej SONY, ale pogadalem z bardzo mila ekspedientka, ktora uswiadomila mnie i wraz z ojcem podjalem decyzje, kupil MIO C520, ma szybszy procesor przez co dziala sprwniej, ma mapy calej europy i Polski, ogolnie tak i ojciec jak i ja jestesmy z niej zadowoleni ale ta sony tez przyjemna tylko ze dluzej "mysli" nad trasa...
-
[B5 1Z] nie znana wtyczka przy lampie valeo
tak jak w temacie do czego ta wtyczka bo nie mam pojecia, moze od regulacji reflektorow, tylko ze nie mam w srodku pokretla, prosze o pomoc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92865ccaa340da93.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a36fd10ae4a62db.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/584cc5847aeccecd.html
-
[B5 AFN] Głośniki Tył + Przód bedzie dobrze?
STO_PROCENT napisz dokladnie jakie to glosniki(marke model)... to pomyslimy... ja mam ori Nokii w drzwiach z przodu i tylniej połce podpiete pod radio JVC i calkiem przyjemnie smiga:)
-
[B5 AFN] Jakiej firmy glośniki do przodu
SONY Panie SONY i tylko XPLOD poszukaj na allegro, i co wazne odpowiedni stosunek, bardzo dobra jakosc za przyzwoite pieniadze :th:
-
wybor wzmacniacza i subwoofera - podsumowanie
jak dla mnie porzadne zestawienie, ale ja trzymam sie zasady porzadnie wygluszony przod z dobrym glosniczkiem, wzmacniacz i sub w bagazniku, i wszystko(sprzet oczywiscie SONY) dobre granie w dobrej cenie
-
Subwoofer i wzmacniacz w rozsądnej cenie- co wybrać?
zgadzam sie z grzanek85 ten carpower to calkiem przyjemne cudenko, a sub hmmm, w tej cenie mozesz pokusic sie o sony http://www.allegro.pl/item289504459_skrzynia_z_poteznym_basem_sony_1300w_nowa_sklep.html albo sam glosnik i skrzynie dorobic :th:
-
[B6 BEX] Jakie lusterka dla mojej furki ?
widze ze relingi masz w chromie takze chrom nakladki bedzie jak najbardziej na miejscu :th: albo ori od s4
-
Grill
jak dla mnie tylko grill od s4 wlasnie pasuje mi wymienic bo moj jest w tragicznym stanie(schodzi mi chrom ze znaczka )
-
Listwa Na klapę do B5
osobiscie mi sie nie podoba ale to kwestia gustu, ja sie zastanawiam nad sciagnieciem znaczkow z tylniej klapy, bo jakos nie bardzo mi leza, a chrom... tylko na grillu , wazne ze Ty jestes zadowolony :th: pozdro
-
[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5
no z linkow taliba1990 no to tylko te pierwsze jak dla mnie, no ewentualnie jeszcze 3, ale te jedynki ori sa naprawde fajne i dobrze prezentuja sie na aucie :th: