Treść opublikowana przez lukaseq1
-
[B6 AVF] Wyciek Oleju z silnika
kolego mialem w tym samym miejscu wyciek, pol roku do tego dochodzilem i wkoncu padlo nie stety na glowice, ktora w tej cili jest zrobiona i jest spokuj. Pozdro
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
masz racje podaj mi prawidlowego nica, bo chce ich znalesc
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie warto http://moto.allegro.pl/olej-motul-specific-505-01-5w40-5l-5w-40-promocja-i1968181749.html ? moze ktos zna, bo niewiem czy to podróba czy oryginał
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
nieznam sie na tym zabardzo ale ostatnio mialem vagowane autko i w twoje pomki sa 2 razy gorsze niz moje, dawaj na reklamacje
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
kolego corsa ma cr
-
[B5 AHU] Turbo nowe czy regenerowane ?
co do oleju mobil czy castrol to mechanik chyba niema pojecia co gada. Motul jest bardzo dobrym olejem dla tdi. Zmien mechanika lepiej
-
[ALL B6/B7] EGR
uszczelke kupisz w aso za 12 zł
-
[ALL B7] Panel Climatronika
klima nie chodzi do +5 stopni
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
piekny przebieg
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja tylko powiem tyle to jest chore co sie dzieje w PL !
-
[B5 AFN] Odcina moc przy 120km/h
kolego kiedys czytalem watek co zrobilo wd40 po spotkaniu sie z turbo. powodzonka zycze
-
[B5 AFN] Odcina moc przy 120km/h
jest moze ktos chetny na forum do zrobienia logow ze slaska ? oczywiscie odplatnie
-
[B5 AFN] Odcina moc przy 120km/h
panowie mi coraz czescie rownierz lapie awaryjny, dzisiaj mi sie zdazylo nawet na zimnym silniku przy 2 tys obrotow. Turbo czy n75 ? oczywiscie jak go dam pod kompa to wyskakuje ze przeładowuje
-
[B6 AVF] Turbina i pompa wody. Duże koszty naprawy. Co robić ?
kolego co do pompy, to w ktorym miejscu ci cieknie ? jezeli ci cieknie gdzie przychodi waz kolo cypla, to pompy nie trzeba wymieniac tylko poprostu ten cypel sie dobija i zakleja sie go poxilina. Nie daj sie na koszta naciagac
-
[B5 AJM] Wyciek z tyłu silnika
umnie to wyglada jak by z korektora
-
[B5 AJM] Wyciek z tyłu silnika
kolego ja juz u mnie dochodzę ze 2 miesiące i dalej jestem w kropce. Mechanik mi gada ze to glowica, ale ja sie z nim nie zgadzam ponieważ, nic po za wyciekiem się nie dzieje. Pompa vacum sucha, weze sprawdzalem i tez wydaje sie byc sucho, uszczelka z pokrywy zaworow nowa i d*pa olej dalej sie pojawia
-
[B5 AJM] Puszcza uszczelka pod głowicą
noj egr jest nowy
-
[B5 AJM] Puszcza uszczelka pod głowicą
uszczelke pompy vacum kupilem w aso mialem ja wymieniac ale okazalo sie ze cieknie z tego cypla z pompy gdzie przychodzi wezyk ktory idzie do serwa. Cypel caly latal a z tego co mi widomo to zdaza sie to, wiec mechanik wziol poxiline i tak ladnie zrobil ze jest sztywne i w tym miejscu jest suchutko, ale nic sprawdze jeszcze raz cala pompe jutro. Powie mi ktos gdzie jest kanal olejowy w moim silniku? pozdro[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 21:25_________________________________________________pompa sprawdzona i jest suchutka[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 18:51_________________________________________________za to pod kolektorem zauwazylem mokro wiec to moze z niego tak sobie kapie
-
[ALL B5] Coś w środku szura na zakrętach
mi za to tez sie w srodku cos przesowalo na zakretach, okazalo sie ze sroba z poduchy silnika byla odkrecowa. Pozdro
-
[B5 AJM] Puszcza uszczelka pod głowicą
wkladalem tam paluchy i pod pompa jest sucho tzn na tym polaczeniu pompy z glowica
-
[B5 AJM] Puszcza uszczelka pod głowicą
kolego tak wlasnie robilem, Pompa vacum uszczelniona, pokrywa zaworow uszczelniona. Wklejam zdiecie gdzie zaznaczylem prostokatem gdzie robi sie mokro zaledwie po przejechaniu paru kilometrow
-
[B5 AJM] Puszcza uszczelka pod głowicą
Witam, mam pytanko odnocie wlasnie uszczelki pod glowicy, na 99% puszcza mi z niej olej w miejscu pod pompa vacum, przynajmniej z mojego punktu widzenia to tak wyglada, zero jakis innych objawow, mozna to w jakis sposob zatamowac np zalepic poxilinom, pytam bo uwazam skoro nic sie niedzieje oprucz wycieku to szkoda ladowac tyle kasy.
-
[B5 AJM] Czarna maź z EGR ?
egr to zaslepienia lub kupno nowego, ewentualnie sprobuj go wyczyscic. Mase tematow mozna znales na forum odnosnie egr
-
[B7 BRB] Od mechanika do mechanika-prośba o poradę
na jaki kolor dymi ?
-
[B6 AVF] Niewłaściwa norma oleju
niema powodu do zmartwien