Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. W takiej kasie B6 kupisz Ale coś za coś albo wóz albo przewóz
  2. Kolego nie łam się Zrobisz program to dopiero poczujesz radość z jazdy i zapomnisz o całym boxie. Box to jest badziew za małe pieniądze, typowe dla wiejskich tuningerów. Mówię ci nie przejmuj się i głowa do góry i program wgrywaj!
  3. Jedź podpiąć pod kompa i zobacz co jest grane. Wykasowanie błędów powinno pomóc. Teraz sam widzisz co za gówno miałeś
  4. Dłuższa antena większy zasięg i co za tym idzie więcej nie potrzebnych szumów. Krótsza antena to mniejszy zasięg i dowiesz się czego chcesz. Bierz z długiej Sirio Ml 145 a z krótszej Sirio AS 100.
  5. To wtedy klamka od środka jest luźna i odstaje. A tutaj jest taki problem że wszystko chodzi normalnie a się nie otwiera
  6. Samemu kolego tego nie zrobisz, chyba że masz dobry sprzęt. Nic innego nie zostaje jak jechać do kliniki czystości która zaoferuje ci takie zabieg. Nie są to tanie rzeczy niestety. U mnie w mieście koleś kompleksowe mycie auta włącznie z czyszczeniem i praniem całego środka, myciem silnika, nadwozia itd. bierze 250 zł. Raz na pół roku jest dobrze o taki zabieg
  7. Tragicznie by to wyglądało
  8. Legend II jak by nie było to replika President Jonny II. Po za tym ostatnio dobre a tanie radia na rynku są firmy "yosan" paru znajomych miało z nimi styczność i za swoją cenę to rewelacja.
  9. Nie powinno tyle ciągnąć. Jedź do gazownika bo faktycznie może to być jakaś pierdołka za 2 zł a spalanie jest mega duże.
  10. To się nie zastanawiaj i jedź wgrać. Będziesz na pewno zadowolony
  11. Na razie koledze starczy te 170 Z czasem tak jak dziadek proponuje turbo i ładnie zestroisz to będzie szał. Jak byś chciał wirusa na śląsku robić to polecam u nich DYNOSOFT - chiptuning by Aligator - TDI TFSI JTD CDI CDTI DCI HDI TDCI i-CTDI CRD CRDI TDI D5 1.8T Katowice silniki diesel oraz benzynowe
  12. Zainwestuj w sirio ml 145 a będziesz zadowolony
  13. Kurde muszę wyszukać jakiś lepszy serwis co mi to dobrze nastroi. talib1990 zainwestuj w president walker a będziesz zadowolony
  14. dev mam taką skromną nadzieję
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na daw1 temat w Audi A4 B5
    Co wniósł twój post na ten temat? Widziałes kilka odpowiedzi wyżej? Chcę tylko pomóc koledze a ty robisz
  16. Fakt co fakt nie przerabiałem ale mam zamiar przerobić w swojej b5
  17. No w sensie przed strojeniem było bardzo dobrze, odbiór praktycznie bez zająknięcia tylko nadawanie było do bani. Pojechałem do serwisu i po podłączeniu było 2.2 SWR, skrócił antenę o 4-5 cm i zszedł do 1.4 SWR. Przy każdej rozmowie szumi teraz, nadawanie jest dobre ale szumi. Koleś powiedział żeby zrobić mu masę kabelkiem do ramy bo z relingu może źle odbierać. Co polecacie żeby zrobić?
  18. zrób sam najpierw pełne 250kM a gwarantuję Ci że po tym wszystkim przejdzie Ci ochota na 400 Koni zawsze będzie mało. Będziesz miał 250 to będziesz chciał 300 itd. Z drugiej strony dobrze zrobione 250 km robi robotę
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na daw1 temat w Audi A4 B5
    Kolego dozbieraj sobie resztę kasy i poczekaj. Nie ma sensu 2 razy kupować
  20. Sprzedaj go za 20 zł na allegro to na piwko będzie A tak jak ci pisałem wirusa mu wgrasz i będziesz mega zadowolony
  21. A jaką instalacje masz?
  22. Do 300 KM niby nie ale można się wcześniej zastanowić nad tym. Później nie będzie takiego problemu żeby zrobić 400 czy 500 km
  23. WhyMe? odpowiedział(a) na daw1 temat w Audi A4 B5
    Wsadzaj polifty będą dobrze wyglądać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.