Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Budżet nie przewidywał B8 a co do hebli to będę pamiętał Na dzień dobry dla wszystkich udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku Dawno nic nie pisałem a od ostatniego razu trochę gratów doszło. Niektóre juz zamontowane, inne czekają na montaż (jak sie zrobi cieplej) BOSE Lampki i żarówki LED od Tomnik'a Schowki pod fotele Spryski mgłowe podgrzewane Moduł BT Mam nadzieje to wszystko w miarę szybko zamontować Jakby ktoś słyszał o tylnych boczkach w elektryce z materiałem speed i z roletami do avanta to prosiłbym o wiadomość [emoji4] Wysłane z iPhone
  2. A ma wyjście? Musi pasować. Widzę, że każdy teraz poluje na poliftowe kierki z B8
  3. Gratulacje zakupu Wysłane z iPhone
  4. shakal odpowiedział(a) na Orgi temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ładny avancik jak dorzucisz s-line będzie malina PS. Rozbuduj pierwszy post bardziej i wrzuć fotki na jakiś inny serwer hostingowy żeby widać było zdjęcia a nie linki do nich
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    2.0 16V ale nie BRD, chyba że już jest po akcji wymiany wtryskiwaczy w ASO Ogarniesz do tego pompę oleju i tylko koszty eksploatacji pozniej Cie czekają Wysłane z iPhone
  6. Sedan i Kombi mają tyle samo cm. dokładnie 4838cm Wysłane z iPhone
  7. Tego właśnie w tym projekcie brakowało
  8. A to co Tobie jak nie zapniesz pasów jako kierowca to nie pika nic i na zegarach nie masz informacji o nie zapiętych pasach? Wysłane z iPhone
  9. A u pasażera nie ma takiego czujnika? Ja u siebie mam w dwóch fotelach. Wysłane z iPhone
  10. Przed zakupem swojej drugiej A4 też myślałem o tym aucie, ale w Austrii nie znalazłem nic co by mnie interesowało Zakładaj nowy temat
  11. Będą pasować. Jedynie jak są w elektryce i jakbyś chciał pamięć podłączać to będziesz ją miał w fotelu pasażera
  12. Ładnie się furka prezentuje
  13. Uwierz mi że jak fachowiec Cię "dobrze" policzy to i dwie szyby za to kupisz.
  14. Na telefonie filmik sie ładuje cały czas i nie włącza :/ Gratulacje mega dobrego projektu Wysłane z iPhone
  15. Ładnie, ale relingi aż się proszą o zmianę na czarne
  16. shakal odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Mozesz pod ledami przykleić uszczelkę tą z gąbki co sie przykleja na okna lub drzwi.Wysłane z iPhone
  17. Tylne drzwi różnią się ramką w sedanie i avancie, ale boczki z sedana do avanta i na odwrót pasują. Oczywiście z B7 do B6 i na odwrót również pasują
  18. Ja cały czas choruje na Recaro czarna skóra + alcantara i jak tylko bedzie wolna gotówka to bede sie rozglądał. Wiem ze cieżko trafić i pasuje wcześniej patrzeć, ale zawsze jest tak że jak cos jest to nie ma kasy A i alcantare mozna ładnie odnowić Wysłane z iPhone
  19. Musisz lekko odchylić drzwi w samym rogu do uzyskania niewielkiej szpary abyś mógł zahaczyć jakimś drutem klamkę po przeciwnej stronie o ile drzwi nie są zaryglowane. Jeśli są zaryglowane to chyba pozostaje wybić szybę
  20. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dla diesla im chłodniej tym lepiej. W wakacyjnym okresie jest to zauważalne również w czasie i po deszczu
  21. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Będzie, ale po małym cięciu zderzaka i nie za fajnie to wygląda. Od biedy można jednak spróbować tyle tylko że później zderzak na śmietnik jakbyś chciał na s-line zmienić. Gdzieś na forum jest zdjęcie z takim grillem w zwykłym zderzaku, ale nie pamiętam gdzie i kto wklejał
  22. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mogę polecić Ferodo
  23. Dawno tu nie zaglądałem a widzę, że cały czas się tutaj modzi PS. Maiłeś się odezwać jak będziesz we Wiedniu tak że albo Cie nie było albo się nie meldowałeś
  24. Bierz z alcantarą miałem w poprzedniej (nie Recaro) z alcantarą fotele i byłem mega zadowolony. Tak jak pisze akjam w upalny dzień siadasz nawet gołą d... i nie parzy a w zimie zanim włączysz grzanie fotela to nie ma tak zimno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.