Treść opublikowana przez dawid195a
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
DRL LED w zykłych lampach :
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
Fela i gleba robią robote , do tego detaling i nic więcej nie potrzeba Graty
-
[ALL B7] Światła DRL
Podbijam pytanie ...
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Zapomniałem napisać że na szybach jeszcze RainX był zaaplikowany
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Wiem wiem , to bylo przykładowo pokazane , ciężko trzymać w jednej ręce telefon a w drugiej pistolet z PA Ogolnie piana średnia , nie była gorąca woda w pianownicy
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Dziś nagrałem przy okazji mycia auta filmiki :
-
A4 B7 Sedan felunek, ledy, bixy i inne :)
Nie siedzi mi ta felga jakoś , nie lubie polerowanych i lakierowanych na czarno. Obniż sobie auto ,bo aż się prosi:naughty:
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
I Like it Ładnie gratuluje furki
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
Fajny ten mechanik skoro masz taki problem jak ja ---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:33 ---------- U mnie narazie cisza, tylko nie moge w 100% powiedzieć czy pomogło bo jest chłodno na dworze.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Pewnie myte
-
[B7 BRB] Mój czarny sedanek
17'' to chyba na zime dobre są
-
A4 B7 Sedan felunek, ledy, bixy i inne :)
Taa? a skąd jestes? może jakiś spocik i obadam na żywo te ledy
-
A4 B7 Sedan felunek, ledy, bixy i inne :)
W nocy jest malyyna tak jak przypuszczałem ,szkoda że w dzien wyglądaja dosyć średnio
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
mogla miec na to wplyw pogoda, oby nie u mnie przez cala zime byl spokoj mozesz dokladnie wyjasnic jak i gdzie dokladnie wysmarowales kolumne? Wszystkie przeguby ,częsci ruchome kolumny kierowniczej. Być może pogoda ma na to wpływ ,okaże się niedlugo
-
A4 B7 Sedan felunek, ledy, bixy i inne :)
No wkońcu ktoś wrzucił fure z tymi ledami, czemu na pierwszej fotcze w klapie nie świecą?? Daj więcej zdjęć przede wszystkim w nocy... Zadowolony z nich jestes?
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
Mam nowinke właśnie wróciłem ze spota, pojeździłem troche w deszcz , iiii albo przez deszcz i temp. 5st. albo przez moje smarowanie kolumny dziś bylo cicho do samego końca , nic nie słychać .
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nad czym tu się zastanawiać .... zazdroszcze
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Piękne wnętrze JOKE
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
Na zewnątrz auta nic nie słychać. Odpada pompa,sprzęgiełko alternatora, i cały zawias... Jak auto jest zimne to nic mi nie piszczy, jak się rozgrzeje słychać w środku piski.
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
Ewidentnie nagłośniej jest im niżej dam głowe w aucie....
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
Dziś naoliwiłem wszystkie przeguby kolumny i gume co wychdzi kolumna też ... nic to nie pomogło. Skrzypi tylko jak się rozgrzeje.... Naprawde nikt nie miał takiego problemu...??
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
No to ciekawe ... napewno ktoś miał ten problem i go rozwiązał ale się nie podzieli
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
Dziś rozebrałem półke pod kierą , popryskałem wd wszystkie przeguby kolumny, gume co wychodzi kolumna też i duuupaa ,nic to nie dało... Poległem ,problem dalej nie rozwiązany , co i gdzie ten świerszcz siedzi...
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
skoro tak to szukałbym np w miejscu gdzie kolumna kierownicza przechodzi przez grodź, tam jest taka guma uszczelniająca:wink: chociaż nie mam pojęcia jaki mogłoby to mieć związek ze zmianą kół... A może miałoby to związek ze zmianą temperatury na zewnątrz i pokrywało się ze zmianą kół..
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
łoł jestem w szoku ,ładnie dałeś rade ...