Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Do sedana z a6 pozdro , siedziałem w temacie ledów z 3 dni. Nie podejdą .
  2. te Ledy są dostępne na allegro, tylko trochę w innej kolorystyce które wyglądają tragicznie :gwizdanie: http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowe-audi-a4-b7-sedan-led-w-24h-i2026683564.html Właśnie o cały ten fakt się przecież rozchodzi
  3. Do avanta to masz pole do popisu, natomiast ledów do sedana nie znajdziesz chociaż przyzwoitych [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 23:51_________________________________________________A propo tej wcześniejszej lampy co wysłałem to rzeźba ,nie ma jej w sprzedazy.
  4. Trzeba zmieniać całe podszybie , było już wiele razy ,opcja szukaj
  5. A ja chyba będe rezał takie : Bo ileż można czekać na przyzwoite ledy do b7 sedan
  6. Pięknie się prezentuje choć nie lubie avantów, przód z czarnymi lampami robi robote , super fura W tyle mi tylko ledów brakuje :gwizdanie:
  7. Dostanie wtedy mandat bez punktów ale o 100zł droższy. Dokładnie
  8. Ale ktoś musiał kierować autem , wiec i tak mandat do właściciela przyjdzie tylko że bez punktów... O ile dobrze rozumiem.
  9. Ciekawe że fabryka wrzuciła napis MMI przy starcie RNS-E, a niby występuje dopiero opcjonalnie w b8... Wydaje mi się że nie jest to tak do końca jasne. Można uważąć ze RNS-E to początki MMI
  10. Rewelka się prezentuje. Za dużo to nie masz co modzić . Mały masz ten przebieg [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:41_________________________________________________Jeśli to wersja USA to zderzaki byly wymieniane, nie tylko lampa.
  11. Remontuj takie moje zdanie , tragedi nie ma
  12. Ładnie utrzymana, prezenci sie konkretnie , gratuluje , pakiet s4 robi robote Jedynie co mi nie leży to lusterka w chromie ... Aha i wymień sobie żarówke do podświetlenia tablicy, najlepiej na ledy
  13. Nowe mapy 2012 on board , dzięki H4mm3R Z cylku najdroższa fota fury: Dziś pani mi przyniosła To już trzeci w ostatnich 3 miechach..
  14. Wygląda zajeb.... , graty pomysłu
  15. Jaką kiere trzeba mu dać do tej firmy i wiecie ile mniej wiecej cene przeróbki ?
  16. Nie jest to możliwe i każdy co ma trochę pojęcia stwierdzi że to podróba nie czarujmy się..[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 17:44_________________________________________________Przyznać się, kto sprzedaje :gwizdanie: http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-a4-b7-b6-sedan-avant-i2046656596.html Sprzedał auto ,tia jasne , pewnie źle leżą i puszcza je :gwizdanie:
  17. Jak nie było zdjęc tak nie ma
  18. Nie każde miały zamek przecież , teżnie mam [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 19:44_________________________________________________Fajna fura ,ale dużo rezania przed tobą
  19. dawid195a odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    Można sie grubo zdziwić stojąc na światłach
  20. Graty fury, mega klasyk ma coś w sobie
  21. Ja suszarą usunąłem i bez narzędzi, jakoś bałem się przyłożyć do lakieru nawet żyłke
  22. Fakt Konkret się prezetnuje z czarnymi detalami Black madafaka
  23. Nie moge jej znaleźć na allegro teraz, swego czasu jeden ziomek sprzedawał nowe z aso po ok.200zł. Zderzak jest zwykły.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.