Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Spężyny udało mi sie wyrwać za 420 zeta z przesyłką , i tutaj wielkie dzięki dla kolegi Bexy. Jak patrzyłem na incie to byly za 966zeta bez przesyłki. Tak teraz czas na koło ale chce 19' ,tylko brak hajsu jak narazie, mam nadzieje że zdąże w tym sezonie. Myśle jeszcze nad dokładką z cupry i listwami na drzwi z s4(nie ori) :gwizdanie:
  2. Sprnigi H&R czarne -35, fotki robione przed i po :
  3. Ja pier... Zabiłbym takich skurw... Jeśli miałeś ac to chociaz tyle ,jak nie to ;(
  4. Dzięki Wrażenia bardzo dobre, dużo lepszy komfort. A co do zawiechy do ida juz do mnie springi H&R czarne -35.
  5. Gitara ,dobrze że tak się skończyło
  6. No teraz mi sie podoba ,ma to całość i wkońcu bez condona na masce Jeszcze jakbyś pomalował zderzak i go spaswoał to było GIT
  7. A ja mialem b5 pare lat ,od miesiaca mam b7 , i uważam że z tyłu jest wiecej miejsca w b7, jeżeli chodzi o przestrzeń na nogi
  8. Obie blachy przyklejone klejem do szyb
  9. Aha to dowiedziałem sie następnej rzeczy , ale porobili tych kombinacji w b6/b7 :gwizdanie:
  10. Według mnie jest to gałka z pakietu s-line chyba że się myle.
  11. I oto moja gałka wyrezana
  12. Miałem to samo w b5 ,pompa wspomagania do wymiany 100%.
  13. https://www.dectane.de/product_info.php?info=p43847_litec-led-taillights-audi-a4-avant-b7-04-08---black.html&XTCsid=b78e6bb86ad8b2acbcbe41d175dadaa2 a co do Led-ów to lampa gdzie wchodzi w klape nie jest idealnie dopasowana tzn troche wystaje a w oryginalnych jes idealnie równo z linią ale mnnei to nie przeszkadza bo to widac tylko jak klapa jest otwarta LEDY spoko świecą w miare (chodź wolałbym te z A6 ) Wolałbyś z C6 ledy a wstawiasz decante,mając wkłady z C6 nie rozumiem troche tego... :gwizdanie: Mam nadzieje że zrobiłeś rozrząd po kupnie auta Ogólnie fajny motor i kolor.
  14. Pogratulować furke widziałem kiedyś na live, kawał koła Co do kiery i głaki zmiany biegów może lepiej było ori wyrwać albo np. z multifunkcją. Na forum chodzą okazje czasem. Wtedy gałka zmainy biegów miała by oznaczenia biegów Ale ładnie obszyte,pozdrawiam.
  15. dawid195a odpowiedział(a) na agusia59 temat w Audi A4 B5
    Sprawdź jeszcze wtyczki do zegarów, innych pomysłów nie mam, dziwny przypadek. Moze coś z elektroniką samych budzików się pochrzaniło
  16. Miałem ten moduł w b5, świetnie działał, dzienne zapalały mi się po uruchomieniu silnika ,gasły po włączeniu mijania, polecam.
  17. dawid195a odpowiedział(a) na agusia59 temat w Audi A4 B5
    Jeśli chodzi o oświetlenie części zegarów to napewno żarówki masz przepalone, a co do licznika sprawdź bezpieczniki najpierw.Na forum jest gdzieś rozpiska który do czego.
  18. Super foty wyszły , furka zrobiona w moim guście, graty za kolor i sedana, fele też super wyszły w graficie
  19. Powiem, że na na tych fotach wyszło to naprawde średnio-słabo, ale w rzeczywistości jestem zadowolony i fajnie to wygląda zwłaszcza że ta folia się mieni pod różnym kątem. A fotki jeszcze ze srajfona robiłem to też tak wygląda
  20. Kolejne mody Listwa pod klapą i grill oklejony folią carbon 3M, hid 4300 w halo, blachy przód/tył na kleju:
  21. Super furmanka ,wzór fel na dużyyy plus, pozdrawiam i bezawaryjności
  22. Lepiej ująć nie można. Szkoda chajsu na ori jak dla mnie
  23. Według mnie wyglądają wporzadku te zamienniki , zamierzam je kupić , choćby trzeba je doszlifować to i tak się opłaca bo cena dużo mniejsza. A jakiś dobry lakiernik powinien dać rade to pomalować ,tak aby farba się trzymała.
  24. Dokładnie na 100%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.