Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału w forum
  2. Przykro mi, ale skoro udałeś się do tunera, który tylko przerzuca program od innego auta do Twojego to tylko współczuć i Tobie i jemu. Przecież każde auto jest inne i nie można tego robić. Teraz nie wiadomo co się dzieje z Twoim autem - przydało by się zrobić logi i zobaczyć co się dzieje. A najlepiej jedź do gościa i niech zrobi program pod Twoje auto, a nie przerzuca z auta do auta. Równie dobrze mogłeś kupić opornik na allegro. W innym przypadku, jeżeli jest coś nie tak, to współczuję autku i Twojej kieszeni, bo może zostać naprawdę mocno nadwyrężony Twój budżet.
  3. Ty chyba nie wiesz co mówisz. Masz szczęście, że Ci uszczelki nie wydmuchało albo gorszych rzeczy przez ciśnienie nie zrobiło. Ciekawe, który mechanik tak Ci doradził - weź go lepiej zmień. Nie chciałbym być na miejscu tego co kupuje po Tobie samochody. Może tak, może nie. Jak się uda to i tak będziesz musiał zmienić uszczelkę, chyba, że lubisz wydawać pieniądze na olej lub jak go zabraknie na remonty silnika.
  4. W którym miejscu się spotkaliście ???
  5. To Ty masz auto żeby żona jeździła ?? Dziwne A tak na poważnie, to znajdź czas to od razu się przejrzy auto w VAGu, ewentualnie zrobi jakieś logi. Poza tym poznasz ludzi i zobaczysz jak to jest na naszych warszawskich spocikach. Na pewno na tym skorzystasz i Ty i
  6. Zlewać nie musisz, wystarczy, że z umiarem odkręcisz śrubę do spuszczania, tak żeby tylko się sączyło i zakręcisz po chwili. Poza tym, jedyny sposób jaki jest to wyjąć wkład filtra oleju i pozwolić zlecieć do jakiegoś pojemnika, potem nie zakręcając na maxa nakrętki włożyć filtr i odpalić na 5 sekund auto żeby wkład filtra nasączył się olejem. Wyjąć go znowu i pozwolić zlecieć olejowi. I tak ze 3-4 razy. Albo, wyjąć wkład filtra i spróbować odsączyć z tego pojemnika gdzie wchodzi wkład filtra.
  7. Jakby się zjawił na spocie warszawskim to można by spróbować odczytać prawdziwy przebieg.
  8. Ja na swoich też jeździłem przez chyba 7 miesięcy i nagle zaczęły się sypać - tzn wewnątrz zaczęły blaknąć, znikał ten chrom ze środka i soczewka nie wiem czemu zaczęła słabiej świecić. Może trafiłem na trefną partię, ale mam teraz przez to uraz.
  9. Zawsze można zrobić badanie krwi, ale po co prowokować sytuacje
  10. Może to zdjęcie poglądowe coś pomoże:
  11. Tak będzie do czasu - nie koniecznie Ty musisz zawinić, a sprawdzą i Ciebie. Najlepsza reguła - NIE SIADAĆ ZA KÓŁKIEM PO CZYMKOLWIEK CO MA ALKOHOL !!! Jak tego każdy by przestrzegał to by nie było tylu wypadków. Każdy tak mówi - a tam 2 piwka, tany, tany itp. A potem statystyki mówią same za siebie.
  12. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  13. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  14. Witamy, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i czynnego udziału w forum
  15. To jest podstawowa wada przy wyborze radia CB. Przecież odbiornik to jest rzecz, która pozwala na dobry odbiór, a o to chodzi w komunikacji przez CB. Jeżeli masz kiepski odbiornik to choćby nie wiem co to będzie problem. Głównie chodzi o harmoniczne (sianie na boki). Ja mam Presidenta Jacksona (rok produkcji około 1990). Jest to radio z modulacją wstęgową, ale odbiornik ma chyba najlepszy jaki został zastosowany w CB na podstawowe pasmo 27MHz. U mnie nawet jak ktoś jest odstrojony na 2-3kHz to już go praktycznie nie słyszę. Radio jest po prostu tak selektywne - rewelacja w samochodzie. Jest tylko trochę duże, ale cóż - coś za coś.
  16. Dobra, to możemy się wstępnie umówić na sobotę za tydzień. Niestety tym razem będę robił trasę odwrotną: Warszawa-Bydgoszcz-Elbląg-Warszawa Także sobotę wieczór mam wolną - można by posiedzieć przy browarku.
  17. Nie koniecznie, bo np. anteny CB Presidenta nie są zbyt dobre, a tylko przereklamowane. Warto rozejrzeć się za czymś innym Radyjka robią mimo wszystko całkiem niezłe.
  18. Musiałbyś zrobić jeszcze logi żebyo cenić przepływkę i inne rzeczy. Sonde możesz sprawdzić tylko robiąc pomiary napięcia na przewodach. Ale najpierw sprawdź dobrze połączenia z sondą czy ma dobry styk itp.
  19. U mnie nie ma mowy - zasady twardsze niż głaz jeżeli chodzi o alkohol.
  20. Ty się nie śmiej, bo będę szybciej niż myślisz. A Wy w te soboty to się spotykacie co tydzień ???
  21. Tylko ciekawe czemu stracił homologację
  22. Takie gadanie nic nie da. Zrób pełne logi wg tego schematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18478.0.html i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.
  23. Ja mam President'a Jacksona, ale wątpię, żeby był zrobiony na podzespołach Unidena.
  24. Adaś, ale Ty groźny jesteś A wyglądasz na takiego łagodnego
  25. Najlepiej mieć taką właśnie zasadę - ja taką mam i jestem z tego zadowolony i zawsze skutkuje. Zawsze sobie wszystko zaplanuję, a nawet jeżeli coś jest nie tak to i tak za żadne skarby nie wsiądę nawet po łyku. Nie musisz - wystarczy, że nie będziesz siadał za kółkiem nawet po małym co nie co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.