Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. AHH 90KM to jak jest dobry to wącha ropę, a nie ją bierze.
  2. To ja mogę zrobić za 5500 EURO netto + 22% VAT :th:
  3. Możliwy, ale w określonych warunkach.
  4. Murzyn, ale to jest AVF. Ja uzyskałem 4,8L/100km na trasie długości 50km, jadąc na tempomacie 95km/h. On zrobił 920 km i to część na drogach gorszej jakości. Dziwne te spalanie
  5. Nie wierzę. To wychodzi 4,8L/100km. Albo jechałeś non-stop 90km/h i nie wyprzedzałeś ani nic, albo coś Ci się pomieszało.
  6. Popatrz na wskazanie temperatury to będziesz wiedział czemu.
  7. To zdemontuj TV oraz DVD i załóż jeszcze raz
  8. Ona będzie z teściową realizować jakieś babskie sprawy, a mnie nic do tego - wręcz wolałbym omijać te nudy. Zobaczymy kiedy teraz będę :>
  9. Kolega SebMis miał to samo. Rozebrał reflektor i odwrócił taki odblask, który znajduje się w soczewce, bo się po prostu wypalił. Odpowiada on za odbicie światła z żarnika lub żarówki. Jeżeli jest on wypalony lub nie do końca jest w stanie odbić światło to wtedy soczewka niby świeci, ale nie do końca. Po więcej informacji zgłoś się do tego klubowicza.
  10. To chyba teraz tak jest z tym FK, bo jak kupowałem 3 lata temu to straszna jakość była tych lamp. Albo trafiłem na taki egzemplarz.
  11. Ciesz się, że to się skończyło tak jak skończyło, bo byś miał portfel chudszy, a ja bym miał wyrzuty sumienia Dokładnie tak jak Adam pisze. Poza tym coś mi się wydaje, że za niedługi czas żona mnie znowu do Elbląga wyciągnie, bo znowu będzie miała tam 1 rzecz do załatwienia, a wtedy Alv chyba byśmy gardła przepłukali. Co Ty (Wy) na to ???
  12. 1. Po pierwsze - logi do powtórki - nie rozgrzałeś silnika albo czeka Ciebie wymiana termostatu. Jak go wymienisz to zrób jeszcze raz logi, bo silnik ma tylko 77/80 stopni. W dynamicznych jest już 84 stopnie więc przypomnij sobie jak było 2. Trochę zły kąt synchronizacji w rozrządzie (powinien być najlepiej około 0 st w 004 BS - mieści się w normie ale przy jej granicy) - źle ustawiony rozrząd lub napinacz paska słabo napina. Kiedy był robiony rozrząd ? - jeżeli dawno to zrób go jak najszybciej lub przynajmniej popraw. 3. Ile masz przebiegu - zakładam, że około 200 tyś ?? - korekcja wtrysków - chyba, że to wina zrobienia logów na niedogrzanym silniku. 4. Przy doładowaniu masz dość spory OB (az do 2800 mbar - trochę dużo). Powtórz ten log i wrzuć raz jeszcze (w 010 wygląda, że tego OB nie było takiego dużego - około 2400 mbar czyli ok) Reszta bez zarzutu - zdrowy AWX - sprawdź tylko te rzeczy co wyżej wypisałem, a przede wszystkim termostat (007 w ENGINE - musi trzymać 88-92 stopnie, czasami spadnie do 85 jak będziesz stał dłużej na biegu jałowym). Teraz są zimne dni - szkoda autka. Co do tego złego palenia to po logach ciężko stwierdzić, bo wygląda na ok. Sprawdź świece żarowe. Co do drgań to może poduchy silnika lub koło dwumasowe (sprzęgło).
  13. Ja tu bym raczej nie czerpał z tego przyjemności tylko współczuł - nie wiem czym tu się chwalić w takim spalaniu, bo te pieniądze wolałbym wydać na co innego :>
  14. Ty tak od rana ????? Ale masz zdrowie ... i silną rękę
  15. A może na następny co
  16. Ten błąd dotyczy nastawnika dawki paliwa (błąd dostosowania jego ilości).
  17. Daj spokój z tym TOM TOMem - szkoda na to słów. Kaj, ja na Twoim miejscu kupiłbym sobie to co właśnie wybrałeś. Sam mam MIO tylko model P550 i jestem bardzo zadowolony. Urządzenia firm takich jak HP lub FS są 2x droższe (jak nie lepiej), a oferują dokładnie to samo, a płacisz tylko niepotrzebnie za markę. Kupisz do tego AM 4.0 i będziesz naprawdę bardzo zadowolony.
  18. lukaszr odpowiedział(a) na MASA temat w 1.9TDI
    Może to coś pomoże: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19826.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16691.0.html
  19. Słoneczko, Boscha niech lepiej nie wsadza, bo to już nie ta marka sprzed lat - teraz strasznie popsuła im się jakość produktów. Jeżeli świece to tylko NGK, a będziesz zadowolony .
  20. Sprawdź najpierw w VAGu 007 w ENGINE i porównaj z 003 w INSTRUMENTS. Jeżeli te same to termostat, jeżeli sporo różne to czujnik. Chyba, że źle zrozumiałem wątek.
  21. 00281 - Sensor prędkości pojazdu (czujnik prędkości własnej pojazdu) – brak sygnału (G68). Może przestał działać czujnik. Sprawdź też połączenie do niego, bo może coś jest ze stykami.
  22. Najpierw to niech podłączy VAGa i niech sprawdzi jaką on wskazuje temperaturę (007 w ENGINE i 003 w INSTRUMENTS).
  23. Sebek to gdzie Ty jeździsz i którędy, że ciągle w Ciebie kamieniami rzucają - komu się naraziłeś ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.