Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Co miałem napisać ?? O tym przebiegu ?? Jeżeli tak to pisałem Chyba, że o czymś nie wiem.
  2. Przeczytaj dobrze tamto i popatrz na silnik to będziesz wiedział co i jak. Na razie nic nie ruszaj. Zrób porządek z tym co masz, potem wszystko zalogujesz i wtedy będziesz się martwił dalej.
  3. Achhh, już się nie mogę doczekać - ale jestem podniecony, wstrząśnięty, niezmieszany .
  4. A konkretnie to np: 1. Waga samochodowa 60 t - firma „Eko – Met” P.H. Warszawa http://www.eko-met.pl/ 2. http://www.desch.pl/waga.php 3. http://www.waga.net.pl/pliki/lista_referencyjna_waga_samochodowa.pdf Zobacz może coś znajdziesz.
  5. Michał, jeżeli sugerowałeś się wskazaniem na FISie u mariuchy to tam coś jest nie tak. Chyba, że u Ciebie też było tyle, ale to nie uwierzę, bo przy 1 stopniu to byśmy nieźle zmarzli, a ja bym nie latał w sweterku.
  6. A co tu wyceniać - powiedzą ile będzie musiał dopłacić żeby go zabrali
  7. Poszło na PW.
  8. Malik to najlepszy był ze swoim dymiącym paździochem
  9. Ty tu nic nie mów, bo zaraz się wyda o co chodzi. Poza tym ciesz się, bo niedługo będzie to towar deficytowy. Także cicho-sza
  10. Jaka krowa jaka krowa ?? Żartujesz chyba. Za ten sposób to należy się krata krów - taki pomysł, a Ty tak tanio to chcesz puścić w obieg.
  11. Ale mówisz o czujniku temperatury podwójnym (numer 059 919 501) ??
  12. Logi zrobione super Tylko niestety niezbyt będą miarodajne, bo musisz coś zrobić najprawdopodobniej z wtryskiem sterującym, bo coś się z nim dzieje. Może być do wymiany, a jest to związane z tym błędem, który Tobie wyskakuje, czyli: Zobacz tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16051.0.html Więcej nie będę opisywał, bo trzeba zrobić porządek z tym wtryskiem - niestety.
  13. Mówiliście, że nie da się zdekodować VINu kolegi, a ja mówiłem, że to nieprawda - znowu miałem rację (silnik AMB). VIN XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX MAKE AUDI MODEL AUDI A4 ENGINE CODE AMB TYPE A4 Lim. quat.1.8 R412 (8E252Z) MODEL YEAR 2003 MADE IN INGOLSTADT (GERMANY) PRODUCTION DATE (YYYY/MM/DD) 2002/09/19 ENGINE SERIAL NUMBER 44284 FUEL PETROL LITRES / CC / DESCRIPTION 1.8 / 1781 CM3 / MPI POWER / KW / HP / RPM 125 KW / 170 HP CYLINDERS / VALVES 4 CYLINDERS / 20 VALVES TRANSMISSION CODE / TYPE GBF GEARBOX NUMBER 01V4 GEARBOX TYPE 5 SPEED AUTOMATIC PAINT CODE DOLPHIN GREY METALLIC (F5 / X7Z) COLOR INSIDE COLOR LIGHT PLATINUM (GREY) (LF) EURO NCAP CRASH TEST RATING (See Details) Reszta na PW właściciela
  14. W ASO powiedzieli, że Twój 3.0 TDI nie ma Q więc nie ma się co dziwić ich wiedzy :>
  15. Nie zrobiłeś pełnych logów, ale z tego co tu jest to masz opóźniony kąt wtrysku, dlatego może kiepsko zapalać, poza tym temperatura jest 99 stopni więc pewnie ten termostat do wymiany (TO PODSTAWA i zrób to jak najszybciej) i może też walnięty czujnik temperatury G2/G62.
  16. Może spróbuj VWTOOL'em ?? Może ten soft się połączy.
  17. Z tym bym się kłócił. Już raz się naciąłem, że ORI wcale nie jest takie dobre we wszystkim. Zamiennik był zdecydowanie lepszy.
  18. Ten kolor trochę wiochą zajeżdża
  19. Widzisz, a to co zaoszczędzisz to wydasz na Chyba nas zaprosisz za to, że namówiliśmy Ciebie do roboty ?? A tak na poważnie to zrób przy okazji fotki żeby ktoś na tym skorzystał.
  20. Cuberek, a sam nie możesz tego wyjąć, rozebrać i zobaczyć co się dzieje ?? Wtedy będziesz wiedział co i jak i przede wszystkim tanim kosztem. Od razu będziesz mógł zrobić fotki do dokumentacji. Ja bym nie wytrzymał i sam to rozebrał Podejrzewam, że jest tak jak mówi czaki22 - możliwe, że coś się stało z przekaźnikiem, bo takie dziwne trochę zwarcie.
  21. lukaszr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nie trzeba - jedyna różnica to może być wizualna, chyba, że wymienisz na mniej więcej podobny w zużyciu to nie będzie tego widać.
  22. Hustlery podobno szybko się psują ze względu na swoją budowę - łamią się, bo są za sztywne.
  23. lukaszr odpowiedział(a) na ALBINN temat w Audi A4 B5
    Kurde, to 2.5 TDI - to rzeczywiście odmę wypadało by wymienić.
  24. lukaszr odpowiedział(a) na ALBINN temat w Audi A4 B5
    To dziwne, że po wymianie było jeszcze gorzej. Jeszcze zależy gdzie wyciekało. A poza tym to może miałeś za dużo oleju wlane i po prostu wydmuchiwało uszczelkę znowu, mimo, że była nowa. Ale cena pokrywy z uszczelką to
  25. Nie, ja jestem nader spokojny - nauczyłem się tego będąc adminem w sieci akademickiej (2000 użytkowników) - wierz mi, to uczy pokory, spokoju i dystansu :>. P.S. Ja nie mam nic wspólnego z tym OSTRZEŻENIEM - to tak dla wiadomości Oj daleko mi do zirytowania, jestem bardzo spokojny. Po prostu lubię jak wszystko jest jasne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.