Treść opublikowana przez lukaszr
-
[B6 AVF] Sensor deszczu
Co miałem napisać ?? O tym przebiegu ?? Jeżeli tak to pisałem Chyba, że o czymś nie wiem.
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów.
Przeczytaj dobrze tamto i popatrz na silnik to będziesz wiedział co i jak. Na razie nic nie ruszaj. Zrób porządek z tym co masz, potem wszystko zalogujesz i wtedy będziesz się martwił dalej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Achhh, już się nie mogę doczekać - ale jestem podniecony, wstrząśnięty, niezmieszany .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A konkretnie to np: 1. Waga samochodowa 60 t - firma „Eko – Met” P.H. Warszawa http://www.eko-met.pl/ 2. http://www.desch.pl/waga.php 3. http://www.waga.net.pl/pliki/lista_referencyjna_waga_samochodowa.pdf Zobacz może coś znajdziesz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michał, jeżeli sugerowałeś się wskazaniem na FISie u mariuchy to tam coś jest nie tak. Chyba, że u Ciebie też było tyle, ale to nie uwierzę, bo przy 1 stopniu to byśmy nieźle zmarzli, a ja bym nie latał w sweterku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co tu wyceniać - powiedzą ile będzie musiał dopłacić żeby go zabrali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poszło na PW.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik to najlepszy był ze swoim dymiącym paździochem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty tu nic nie mów, bo zaraz się wyda o co chodzi. Poza tym ciesz się, bo niedługo będzie to towar deficytowy. Także cicho-sza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaka krowa jaka krowa ?? Żartujesz chyba. Za ten sposób to należy się krata krów - taki pomysł, a Ty tak tanio to chcesz puścić w obieg.
-
[B5 1Z] Czy termostat może się sam naprawić ?
Ale mówisz o czujniku temperatury podwójnym (numer 059 919 501) ??
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów.
Logi zrobione super Tylko niestety niezbyt będą miarodajne, bo musisz coś zrobić najprawdopodobniej z wtryskiem sterującym, bo coś się z nim dzieje. Może być do wymiany, a jest to związane z tym błędem, który Tobie wyskakuje, czyli: Zobacz tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16051.0.html Więcej nie będę opisywał, bo trzeba zrobić porządek z tym wtryskiem - niestety.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówiliście, że nie da się zdekodować VINu kolegi, a ja mówiłem, że to nieprawda - znowu miałem rację (silnik AMB). VIN XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX MAKE AUDI MODEL AUDI A4 ENGINE CODE AMB TYPE A4 Lim. quat.1.8 R412 (8E252Z) MODEL YEAR 2003 MADE IN INGOLSTADT (GERMANY) PRODUCTION DATE (YYYY/MM/DD) 2002/09/19 ENGINE SERIAL NUMBER 44284 FUEL PETROL LITRES / CC / DESCRIPTION 1.8 / 1781 CM3 / MPI POWER / KW / HP / RPM 125 KW / 170 HP CYLINDERS / VALVES 4 CYLINDERS / 20 VALVES TRANSMISSION CODE / TYPE GBF GEARBOX NUMBER 01V4 GEARBOX TYPE 5 SPEED AUTOMATIC PAINT CODE DOLPHIN GREY METALLIC (F5 / X7Z) COLOR INSIDE COLOR LIGHT PLATINUM (GREY) (LF) EURO NCAP CRASH TEST RATING (See Details) Reszta na PW właściciela
-
[B6 AVF] Sensor deszczu
W ASO powiedzieli, że Twój 3.0 TDI nie ma Q więc nie ma się co dziwić ich wiedzy :>
-
[B5 AFB] Moje pierwsze logi - trudno odpala - co jest nie tak?
Nie zrobiłeś pełnych logów, ale z tego co tu jest to masz opóźniony kąt wtrysku, dlatego może kiepsko zapalać, poza tym temperatura jest 99 stopni więc pewnie ten termostat do wymiany (TO PODSTAWA i zrób to jak najszybciej) i może też walnięty czujnik temperatury G2/G62.
-
[C4 AAT Audi 100] Mułowaty silnik
Może spróbuj VWTOOL'em ?? Może ten soft się połączy.
-
[A6, 2002r.] Jakie halogeny kupić? Oryginalne Audi czy Hella ?
Z tym bym się kłócił. Już raz się naciąłem, że ORI wcale nie jest takie dobre we wszystkim. Zamiennik był zdecydowanie lepszy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten kolor trochę wiochą zajeżdża
-
[ALL B6] Silniczek tylniej wycieraczki
Widzisz, a to co zaoszczędzisz to wydasz na Chyba nas zaprosisz za to, że namówiliśmy Ciebie do roboty ?? A tak na poważnie to zrób przy okazji fotki żeby ktoś na tym skorzystał.
-
[ALL B6] Silniczek tylniej wycieraczki
Cuberek, a sam nie możesz tego wyjąć, rozebrać i zobaczyć co się dzieje ?? Wtedy będziesz wiedział co i jak i przede wszystkim tanim kosztem. Od razu będziesz mógł zrobić fotki do dokumentacji. Ja bym nie wytrzymał i sam to rozebrał Podejrzewam, że jest tak jak mówi czaki22 - możliwe, że coś się stało z przekaźnikiem, bo takie dziwne trochę zwarcie.
-
[B5 AFB] Wymiana reflektora, parami?
Nie trzeba - jedyna różnica to może być wizualna, chyba, że wymienisz na mniej więcej podobny w zużyciu to nie będzie tego widać.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Hustlery podobno szybko się psują ze względu na swoją budowę - łamią się, bo są za sztywne.
-
[B6 AKE] Wyciek oleju,
Kurde, to 2.5 TDI - to rzeczywiście odmę wypadało by wymienić.
-
[B6 AKE] Wyciek oleju,
To dziwne, że po wymianie było jeszcze gorzej. Jeszcze zależy gdzie wyciekało. A poza tym to może miałeś za dużo oleju wlane i po prostu wydmuchiwało uszczelkę znowu, mimo, że była nowa. Ale cena pokrywy z uszczelką to
-
[B6 AVF] Zwykłe lampy-->xenon-pytanie
Nie, ja jestem nader spokojny - nauczyłem się tego będąc adminem w sieci akademickiej (2000 użytkowników) - wierz mi, to uczy pokory, spokoju i dystansu :>. P.S. Ja nie mam nic wspólnego z tym OSTRZEŻENIEM - to tak dla wiadomości Oj daleko mi do zirytowania, jestem bardzo spokojny. Po prostu lubię jak wszystko jest jasne