Treść opublikowana przez carrera369
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
popieram....cola?to profanacja....kurde co ja gadam to jak kazirodztwoJak ktoś ma ochotę to może pić whisky nawet z mlekiem.Co kto lubi.
-
Jakie miasto w PL do zycia
Daleko jest z Bieszczad nad morze W jakiej branży pracujesz? Budowlanej?
-
[Q5 2011r 2.0 TDI] Drugie OOOO w rodzinie :)
Mnie nie musisz przepraszać - tym bardziej, że nie na za co Tak jak pisze black4 - pomyśl o 20"
-
[Q5 2011r 2.0 TDI] Drugie OOOO w rodzinie :)
Na forum jest osobny dział dla serii Q
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Trochę inaczej jest z tymi trzema domami. Pierwszy budujesz dla wroga. Drugi dla przyjaciela. Trzeci dla siebie.
-
Wracają fotoradary SM
Polacy chcieli zmiany - to mają zmiany
-
Alkomat - co macie, co polecacie?
Na kumpli raczej nie ma co liczyć w takiej sytuacji Właśnie po to jest własny alkomat żeby nie prosić kogoś o podwioeziene (zakładając, że nic nie pokaże)
-
A6 / a7 / 5 f10 / a8 / panamera / 7 f01. Luzna dyskusja i pare przemyslen
Wyjaśnij dokładnie dlaczego jeżdżą e60 zamiast f10
-
Pokrowce miarowe audi a4 b6
Skoro fotele nadają się do prania to trzeba je wyprać a nie nakładać na nie pokrowce. Jeżeli wozi psa w samochodzie to może kłaść koc albo jakąś matę.
-
Grudziądz-parking strzeżony gdzie ?
www.google.pl
-
Dlaczego olej Castrol ma tak złą opinię wśród internautów
Udowodnij
-
A6 / a7 / 5 f10 / a8 / panamera / 7 f01. Luzna dyskusja i pare przemyslen
Pewnie, że te 218KM to całkiem dobra moc, szczególnie w mieście, ale to ciągle 4 cylindrowy silnik - klasa wyższa musi mieć min. 6 cylindrów
-
A6 / a7 / 5 f10 / a8 / panamera / 7 f01. Luzna dyskusja i pare przemyslen
Nie żartuj, że myślisz o 4 cylindrowym silniku w samochodzie wyższe klasy.
-
Jaki rozmiar opony letniej na felge 19 cali 8,5 j et 40
255/35 R19 do B8. 225/35 R19 do B6/B7 i B5.
-
Truckerzy
Jak długo już tak jeździsz - codziennie ta sama droga nie znudziła się już ?
- Takie tam M4
-
Truckerzy
Ile godzin dziennie pracujesz ? Ile kilometrów przejeżdżasz ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gdzie kupiłeś samochód - w CH czy w D ?
-
Cordoba Sport 6L 1.9 TDI BLT 273KM/463NM by Tominator
Wygląda kiepsko jak każda Cordoba - szczególnie z tymi czarnymi felgami, ale moc robi wrażenie i pewnie nie jeden już się zdziwił jak go wyprzedziłeś
-
[ALL] Poszukiwany architekt w celu wykonania projektu , jest ktos taki na forum?
Może po 4 latach trzeba już przebudować te gabinety
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Z tym A4 to trochę przesadzasz - szczególnie jeżeli mówimy o zimówkach. Dużo też zależy od wzoru felg - niektóre optycznie wyglądają na mniejsze.
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Chodziło właśnie o zakup A3 Sportback lub Q3 Skończyło się na rocznym Q3 z salonu Audi z systemu Plus. Dobrze zapamiętać na przyszłość Twoje uwagi.
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
17% bez łaski przy samochodach typu RS7 czy przy A3, A4, Q3 z 2.0TDi też ?
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
17% to już konkretny rabat - w PL ciężko o taki.
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
Masz więcej zdjęć A3 ? Jaki miała kolor ? Gwint czy air ? 19" ?