Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
:banan3::banan3: doooobre naciągnij na to tylko dobrą oponkę i odświeżyć by się przydało
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
dobra A3'ka ASZ to pewnie będziesz modził pod maską?
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
jak tam furmanka? koło jest? gwint już leży w garażu?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
+1 A tak poważnie... Współczuje sytuacji. Oby wszystko poszło jak trzeba dokładnie tak!
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
mody kwitły a tu taki klops !
-
[B5 APS] by czorny
coś modze zgrzeszyłbyś gdybyś nie przymodził wydechu przy swapie dwa przelotowe wrzucaj i z bani
-
Nimbus Grau Perl Effekt
- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
2 VR'y eskortują traktor- [ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
no mówiłem że z czerwonym lepiej jest git czekam na film jak grają na aucie- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
elegancka Audina, sądząc po Passeratim Audi będzie dobrze porobione ---------- Post dopisany 24-02-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 19:48 ---------- poka jakie tam Amelinium zakupiłeś- [ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
gdyby płytka w kierunku była czerwona a nie biała- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
i jaki kolor rotorków? srebro?- [B5 APS] by czorny
takie 2.4 na dwóch przelotowych tłumikach i dźwięk silnika ...... :jerk::jerk::jerk::jerk: bardzo dobry wybór wg mnie, gdybym miał wybierać to V6 bym wsadził- A4 B5 1,9tdi 110km długo się grzeje
ja mam wywalony EGR, to przy takim mrozie -5, potrzeba minimum 15 km (normalnej delikatnej jazdy, a nie pałowania) żeby temp płynu na 90st weszła.- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
galerię B5 musisz przeorać- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
dzieje się ! czekam na gwint będzie większe koło/mniejszy profil na oponie?- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Taaaaakie buty- [ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
jak tam lampeczki?- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kaju ma takie ale z przedlifta ale nie są całe czerwone fabrycznie, na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią od eu- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
było takie coś jak ori lampy USA na tył do Avanta (fabrycznie całe czerwone)? nie wydaje mi się- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
też się nad tym zastanawiam. z folią taki komfort że można zerwać- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Junior trzeba bedzie koncepcje zmienić, jak tak dalej pójdzie nie ma ciekawych opcji na przeróbkę poliftów poza oklejeniem na czerwono wsteka ja na początku miałem u siebie całą lampę na czarno oklejoną z wyciętym wstecznym, tak jak na poniższym VT: :facepalm::facepalm::facepalm:- [ALL B5] Juziowe a4 1.8t
JUZIU przypomniał mi się czarny golf mkIV z kołami pomalowan na czerwień CANDY RED: _DSC0117.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl _DSC0145.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl _DSC0148.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl zzzap1.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl wg mnie mega w połączeniu z czarnym lakierem- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
sporo tych czerwonych lampek się robi na najbliższy sezon- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
dokładnie to samo robię, bo mam wszystko na czerwono tylko gajer wali po oczach bielą jak uda mi się rozebrać ramkę to szybkę okleję tą czerwoną folią, którą oklejam lampy - [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]