Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. :banan3::banan3: doooobre naciągnij na to tylko dobrą oponkę i odświeżyć by się przydało
  2. dobra A3'ka ASZ to pewnie będziesz modził pod maską?
  3. jak tam furmanka? koło jest? gwint już leży w garażu?
  4. +1 A tak poważnie... Współczuje sytuacji. Oby wszystko poszło jak trzeba dokładnie tak!
  5. mody kwitły a tu taki klops !
  6. coś modze zgrzeszyłbyś gdybyś nie przymodził wydechu przy swapie dwa przelotowe wrzucaj i z bani
  7. no mówiłem że z czerwonym lepiej jest git czekam na film jak grają na aucie
  8. elegancka Audina, sądząc po Passeratim Audi będzie dobrze porobione ---------- Post dopisany 24-02-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 19:48 ---------- poka jakie tam Amelinium zakupiłeś
  9. gdyby płytka w kierunku była czerwona a nie biała
  10. takie 2.4 na dwóch przelotowych tłumikach i dźwięk silnika ...... :jerk::jerk::jerk::jerk: bardzo dobry wybór wg mnie, gdybym miał wybierać to V6 bym wsadził
  11. ja mam wywalony EGR, to przy takim mrozie -5, potrzeba minimum 15 km (normalnej delikatnej jazdy, a nie pałowania) żeby temp płynu na 90st weszła.
  12. galerię B5 musisz przeorać
  13. dzieje się ! czekam na gwint będzie większe koło/mniejszy profil na oponie?
  14. Taaaaakie buty
  15. jak tam lampeczki?
  16. Kaju ma takie ale z przedlifta ale nie są całe czerwone fabrycznie, na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią od eu
  17. było takie coś jak ori lampy USA na tył do Avanta (fabrycznie całe czerwone)? nie wydaje mi się
  18. też się nad tym zastanawiam. z folią taki komfort że można zerwać
  19. Junior trzeba bedzie koncepcje zmienić, jak tak dalej pójdzie nie ma ciekawych opcji na przeróbkę poliftów poza oklejeniem na czerwono wsteka ja na początku miałem u siebie całą lampę na czarno oklejoną z wyciętym wstecznym, tak jak na poniższym VT: :facepalm::facepalm::facepalm:
  20. JUZIU przypomniał mi się czarny golf mkIV z kołami pomalowan na czerwień CANDY RED: _DSC0117.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl _DSC0145.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl _DSC0148.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl zzzap1.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl wg mnie mega w połączeniu z czarnym lakierem
  21. sporo tych czerwonych lampek się robi na najbliższy sezon
  22. dokładnie to samo robię, bo mam wszystko na czerwono tylko gajer wali po oczach bielą jak uda mi się rozebrać ramkę to szybkę okleję tą czerwoną folią, którą oklejam lampy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.