Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. po co osłona po zglebowaniu auta i zgubieniu osłony nawet nie podejmuję się zakładania kolejnej
  2. no dobrze by było, można by jeszcze zejść
  3. fajna ta Twoja Audina, jakie masz kapcie na tych kołach? to są 7,5J fele ?
  4. Widzę że kolejność działań wobec auta perfekcyjna i bardzo dobrze. Czekam na dalszy efekt prac, auto bardzo sympatyczne
  5. Jest klasa ! bardzo mi się podoba
  6. Reasumując- nie oklejaj ! ! !
  7. fajny czarnuch, aczkolwiek te lampy z tyłu średnio mi leżą
  8. Coś niesamowitego ! Szacunek za pracę, wkład i efekt finalny. Coś pięknego aktualnie z bratem jestem na etapie poszukiwań taniego 125p bo chcemy Coupe zrobić z niego. wiem że temat mega ciężki, ale efekt może być piorunujący
  9. czekam zostajesz w Battalionie? czy zupełna zmiana?
  10. średni pomysł bardzo. jeśli stal zimowa to tylko na czarno
  11. hak out, BBS RS in i będzie konkretny sqrwiel
  12. czekam na efekt ! bo pomysł pierwszoligowy!
  13. jakieś telefony masz w sprawie koxa? czy same oferty typu "dam pindziesiont i na flaszkę i biorę" ?
  14. No jest klasa, mam nadzieję że przez zimę też będę mógł pozwolić sobie na obszycie gratów
  15. no wywalaj środkowy!!! :kox:
  16. nagraj film jak to gada na tych końcówkach
  17. kto jak kto, ale Ty Gracjan jako chyba jedyny masz ogarnięty lakier na tip-top i jeszcze lepiej
  18. to już trochę klimat DISCO POLO się robi Volvo ma to w oryginale Volvo ma obrysy w zderzakach (nie w kierunkach) wiele aut z USA tak ma, a boczne kierunki są tak jak były. na przykład Golfy mk3 w wersji USA tez miały takie obrysy w zderzakach. ---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ---------- Oddzielnie kierunki, oddzielnie obrysy i oddzielnie kierunek boczny
  19. to już trochę klimat DISCO POLO się robi
  20. zderzaków nie ściągałeś? po prostu zostawione wszystko, zaklejone co trzeba i jazda???
  21. zimne białe są - na focie wyszło na niebiesko, nie wiem czemu
  22. ja u siebie mam na jednej diodzie postojówkę - coś takiego DIODA DIODY LED W5W POSTOJÓWKI ŻARÓWKA DIODOWA KOL (2590881695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i świeci elegansio od dłuższego czasu
  23. wszystko masz w pierwszym poście - polifty, zrobione całe na black, xenon 6kk, białe ledy w postoje i obrysy US na żarówkach dwuwłóknowych ojoj, muszę Ci się przyznać że jak w piątek popłynąłem tak w niedzielę wytrzeźwiałem, żeby móc wrócić na chatę jest taki plan na przyszły sezon
  24. czekam na przelew od lotto i jedziemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.