Treść opublikowana przez junior_tdi
-
Kolektor od AWX - wszystkie za i przeciw
zdecydowanie to efekt wyczyszczenia... ja mam takie wrażenie, ale przy zakładaniu kolektora AWX wywaliłem egr i turbo od AWX wpadło, może mam takie wrażenie ponieważ jeszcze nie byłem programu zrobić
-
Kolektor od AWX - wszystkie za i przeciw
Zabieg raczej "kosmetyczny" niż jakoś znacznie wpływający na osiągi...
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
wieje sandałem, czy coś się dzieje? ?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
fpytkę dekory jakie masz w środku?
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
fajna alternatywa zamiast oryginału
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
zawieszenie masz gwintowane?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
ładny wynik pewnie teraz przyjemnie się lata
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
miałem zajrzeć ale się rozchorowałem teraz 19stego wypada spot? już teraz stanę na głowie żeby podjechać
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
czyli odpuścić temat?
-
[B5 1Z] A4 TDi
PW:wink: ---------- Post dopisany 11-07-2012 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 22:45 ---------- http://img855.imageshack.us/img855/139/46512611.jpg reszta niebawem, zamówiłem sobie blaszkę kwadrata, 53zł w wydziale komunikacji:decayed:, jakby sie coś sapali przy kontroli, to bedzie mozna ja szybko zamontować że tak powiem - Simply k**wa Clean robi robotę
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
pierwsza A4 B5 Harlekin na forum zderzak od razu z dokładką maluj!
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Pany, czy ktoś może mi wytłumaczyć jak pastuch krowie na czym polega efekt cofki? gdy już mam tą rurę od początku do końca to przy odpuszczaniu gazu spaliny cofają się spowrotem? wytłumaczyłem mechanikowi że chcę przelot z samej rury a on powiedział że nie warto bo będzie palił więcej i będzie słabszy... wtf ?
-
[B5 AFN] Seryjny Avant
ten jasny środek do ciemnej budy...... :jerk: wypas!
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Koła będę mieć od kolegi PUMA ale to dopiero na nowy sezon założę bo pod koniec roku nie warto już. Myślę że na początek felga RS6 będzie dobrze wyglądać koło dobrze wyglada przy glebie, kupując fele pamiętaj o gwincie
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
fajna ta plexa. ładuj Thule wlepę i poka więcej fot
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Elegansio... Gleba, koło i dokładki w kolor ..... :jerk::jerk:
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:grin: ale to fota od tyłu jakaś dziwna, wypukła jakby albo wklęsła? 3 szerokokątne zlepione w jedną bo nie mogłem sie zmiescić z obiektywem:grin: myślałem na początku coś z moimi oczami a Ty mi taki Mind-f*ck zafundowałeś fajnie nawet Ci się te gumy naciągneły, u mnie na pirellkach przy identycznych parametrach nie ma takiego efektu, trzeba do 35 profilu zejść Nie do profilu, tylko do 205:kox: profil zostaw w spokoju lepszy efekt jak profilem się zejdzie... a najlepiej to na 205/35/18 to wtedy ładnie stroi, ale jazdy chyba nie ma wtedy- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:grin: ale to fota od tyłu jakaś dziwna, wypukła jakby albo wklęsła? 3 szerokokątne zlepione w jedną bo nie mogłem sie zmiescić z obiektywem:grin: myślałem na początku coś z moimi oczami a Ty mi taki Mind-f*ck zafundowałeś fajnie nawet Ci się te gumy naciągneły, u mnie na pirellkach przy identycznych parametrach nie ma takiego efektu, trzeba do 35 profilu zejść- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:grin: ale to fota od tyłu jakaś dziwna, wypukła jakby albo wklęsła?- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
o w czwartek to i pewnie dał bym radę wreszcie Was odwiedzić, bo odebrałem wczoraj padlinę od mechanika- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Maxik, też jestem ciekawy...- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ciężki temat, powierzchnia musi być gładka żeby to jakoś wyglądało...- [B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
przeca ma napisane że 9,5 litra LPG łyka- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
trzymać się trzyma, zapomnij o szorowaniu, tylko mycie myjką (w zupełności wystarcza, nawet samą wodą), odprysków nie ma bo to jest guma ale jak przytrzesz to złazi, plus tego że myjesz, czekasz aż wyschnie i możesz prysnąć w miejscu zarysowania i śladu nie ma - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line